تالار گفتمان مانشت
به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - z1393 - 22 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ

سلام خدمت همه ی دوستان مانشتی
لطفا اگر کسی از منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری اطلاع داره بگه؛ البته به جز سیستم های توزیعی تننباوم که خیلی کم ازش سوال میاد.
امسال به نظر میومد از سیستم های چند هسته ای سوال دادن.
از ما که گذشت اگر اطلاعاتی دارید بگید ان شاءالله به درد بقیه بخوره.

به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - shahryar711 - 23 اسفند ۱۳۹۵ ۰۵:۱۳ ب.ظ

منم خواستم برای سال دیگه به امید خدا امتحان بدم نمی دونم از چه کتابی سوال میدن؟؟؟؟

به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - esi2 - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ

بنظرم با خوندن کتابهای سیستم عامل توزیع شده تننباوم و هم سینگهال singhal بشه حداقل ۵۰ درصد تست های سیستم عامل رو زد. من فقط مروری داشتم به کتاب تننباوم فقط تونستم ۴ درست جواب بدم و ۳ تا غلط که ۲ تا از غلطام سره بی دقتی خودم بود. اما باز راضیم که ۴ تا سوال رو درست زدم از این درس که واقعا منبع خیلی خاص و جامع نداره.

این دو تا کتابی هم که گفتیم بخش های مجازی سازی و هچنین چندهسته ای خاصی ندارند و باید از مراجع دیگه استفاده نمود. با این حال بنظرم با خوندن این دو تا کتاب میشه تا ۵۰ درصد سیستم عامل رو پیش بینی کرد.

RE: به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - shahryar711 - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)esi2 نوشته شده توسط:  بنظرم با خوندن کتابهای سیستم عامل توزیع شده تننباوم و هم سینگهال singhal بشه حداقل ۵۰ درصد تست های سیستم عامل رو زد. من فقط مروری داشتم به کتاب تننباوم فقط تونستم ۴ درست جواب بدم و ۳ تا غلط که ۲ تا از غلطام سره بی دقتی خودم بود. اما باز راضیم که ۴ تا سوال رو درست زدم از این درس که واقعا منبع خیلی خاص و جامع نداره.

این دو تا کتابی هم که گفتیم بخش های مجازی سازی و هچنین چندهسته ای خاصی ندارند و باید از مراجع دیگه استفاده نمود. با این حال بنظرم با خوندن این دو تا کتاب میشه تا ۵۰ درصد سیستم عامل رو پیش بینی کرد.
اون ۵۰ درصد دیگه است که از کدوم کتاب میاد؟

RE: به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - z1393 - 25 اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۵۹ ب.ظ

(۲۵ اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ق.ظ)esi2 نوشته شده توسط:  بنظرم با خوندن کتابهای سیستم عامل توزیع شده تننباوم و هم سینگهال singhal بشه حداقل ۵۰ درصد تست های سیستم عامل رو زد. من فقط مروری داشتم به کتاب تننباوم فقط تونستم ۴ درست جواب بدم و ۳ تا غلط که ۲ تا از غلطام سره بی دقتی خودم بود. اما باز راضیم که ۴ تا سوال رو درست زدم از این درس که واقعا منبع خیلی خاص و جامع نداره.

من با نظر شما موافق نیستم. چون کتاب سینگهال رو متناسب با سرفصل شریف تا حدی خونده بودم. ولی به جز همون سوالهای تننباوم که در سینگهال هم اومده بودند سوال دیگه ای آشنا نبود.

RE: به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - z1393 - 27 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ

سر فصل جدیدی که وزارت علوم برای درس سیستم عامل پیشرفته (سال ۹۴ به بعد!) اعلام کرده رو به پیوست گذاشتم. امیدوارم به درد بخوره.

RE: به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - rahkaransg - 02 مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ

(۲۷ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ)z1393 نوشته شده توسط:  سر فصل جدیدی که وزارت علوم برای درس سیستم عامل پیشرفته (سال ۹۴ به بعد!) اعلام کرده رو به پیوست گذاشتم. امیدوارم به درد بخوره.

منظورش از مرجع دوم چیه؟

RE: به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - z1393 - 03 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۹ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ)rahkaransg نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ)z1393 نوشته شده توسط:  سر فصل جدیدی که وزارت علوم برای درس سیستم عامل پیشرفته (سال ۹۴ به بعد!) اعلام کرده رو به پیوست گذاشتم. امیدوارم به درد بخوره.

منظورش از مرجع دوم چیه؟

مقالاتی که اساتید به دلخواه (در حیطه ی گفته شده) برای تدریس انتخاب می کنن

RE: به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - z1393 - 17 بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۵۷ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۱ ب.ظ)rahkaransg نوشته شده توسط:  
(27 شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ق.ظ)z1393 نوشته شده توسط:  سر فصل جدیدی که وزارت علوم برای درس سیستم عامل پیشرفته (سال ۹۴ به بعد!) اعلام کرده رو به پیوست گذاشتم. امیدوارم به درد بخوره.

منظورش از مرجع دوم چیه؟

شما همون مرجع اول رو و البته همون فصل هایی رو که گفته بخونید احتمالا نیازی به مرجع دوم نداشته باشید.

RE: به نظر شما منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری چیه؟ - salam5 - 17 بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۳۷ ب.ظ

(۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۶ ب.ظ)z1393 نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه ی دوستان مانشتی
لطفا اگر کسی از منبع درس سیستم عامل برای آزمون دکتری اطلاع داره بگه؛ البته به جز سیستم های توزیعی تننباوم که خیلی کم ازش سوال میاد.
امسال به نظر میومد از سیستم های چند هسته ای سوال دادن.
از ما که گذشت اگر اطلاعاتی دارید بگید ان شاءالله به درد بقیه بخوره.

جزوه ی مدرسان شریف خوب بود هم واسه پایگاه داده هم سیستم عامل
این که میگم خوب بودیعنی کنکوری بود، میخونی میتونی تست های کنکور و بزنی