تالار گفتمان مانشت
منابع و نمونه سوالات برای دکتری رشته مهندسی کامپیوتر گرایش رایانش امن و شبکه - نسخه‌ی قابل چاپ

منابع و نمونه سوالات برای دکتری رشته مهندسی کامپیوتر گرایش رایانش امن و شبکه - MzMarouf - 02 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ

سلام همگی خوبید؟ من تازه وارد نیستما ، پسوردمو فراموش کرده بودم و جیمیلمم رو هم بسته بودن نشد برگردونم خلاصه...

برای کنکور دکتری ۹۶ در گرایش جدید رایانش ابری ، ممکنه لطفا لینک های مستقیم از نمونه سوال به همراه پاسخ از دروس سیستم عامل پیشرفته ( دوران ارشد میگذرونن )، شبکه های کامپیوتری پیشرفته ( از دروس کارشناسی ارشد ) و ساختمان داده و طراحی الگوریتم ( از دروس کارشناسی )، را در پاسخ ادامه بذارید.

چند روز باقی رو فقط تست بزنیم.

خودمم در ادامه میذارم چند تا لینکی که یافتم رو و این پست رو صرفا برای این ایجاد کردم که یک جا جمع باشن دیگه وقت سرچ نذاریم و فقط دانلود، تست، پاسخ، رفع اشکال باشه و بعدشم کنکور..

منابع و نمونه سوالات برای دکتری رشته مهندسی کامپیوتر گرایش رایانش امن و شبکه - MzMarouf - 04 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ

شبکه های کامپیوتری

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ساختمان داده و شبکه های کامپیوتری

سیستم عامل های پیشرفته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم + پاسخ

سیستم عامل پیشرفته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم لینک اول + پاسخ لینک دوم

شبکه های کامپیوتری پیشرفته اگه نمونه سوال یا سوال دکتری سال های گذشته به همراه پاسخ رو کسی داره لطفا بذارید مرسی