تالار گفتمان مانشت
توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز ( عکس ) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - H-Arshad - 18 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ

[تصویر:  49054_1_1379097661.jpg]

RE: توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - انرژی مثبت - ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ

دانشکده کامپیوتر بوده؟
خدا رحمتشون کنه.
(یه جایی یه جمله جالب خوندم مضمونش این بود که اقای جابز فوت کردن و میلیونها نفر گریه کردن ولی در افریقا و کشورهای فقیر میلیونها نفر میمیرن(از گرسنگی و فقر) حتی یه نفر هم گریه نمی کنه خیلی دردناکه Sad)

RE: توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - luna - 18 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دانشکده کامپیوتر بوده؟
خدا رحمتشون کنه.
(یه جایی یه جمله جالب خوندم مضمونش این بود که اقای جابز فوت کردن و میلیونها نفر گریه کردن ولی در افریقا و کشورهای فقیر میلیونها نفر میمیرن(از گرسنگی و فقر) حتی یه نفر هم گریه نمی کنه خیلی دردناکه Sad)
آره! شبیه دانشکده کامپیوتر که هست! ولی من خودم هم ندیدم این واقعه رو!

اگه میلیونها نفر واسه استیو جابز گریه می کنن برای اینه که اگه زندگی نامه استیو جابز رو بخونید می بینید که اون خودشم خیلی در زندگیش مشکلات داشته! نه آدم مرفهی بوده نه ... حتی ترجیح داده پول خانوادشو خرج دانشگاه نکنه! ولی همین آدم با هوش و ذکاوت و جسارتش تونسته که تمام مشکلات رو از پیش روش برداره و دنیا رو تغییر بده! مطمئن باش اگه تو آفریقام یه آدمی به این شکل باشه همه یه روز برای مرگش گریه می کنن!
ریشه بسیاری (نه تمامش) از مشکلات آدما در خودشونه و فکر می کنم استیو جابز نمونه خوبی برای این بود که ما بفهمیم در مقابل ما هیچ غیر ممکنی وجود نداره اگه اراده داشته باشیم!

توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - موج - ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  آره! شبیه دانشکده کامپیوتر که هست! ولی من خودم هم ندیدم این واقعه رو!

اگه میلیونها نفر واسه استیو جابز گریه می کنن برای اینه که اگه زندگی نامه استیو جابز رو بخونید می بینید که اون خودشم خیلی در زندگیش مشکلات داشته! نه آدم مرفهی بوده نه ... حتی ترجیح داده پول خانوادشو خرج دانشگاه نکنه! ولی همین آدم با هوش و ذکاوت و جسارتش تونسته که تمام مشکلات رو از پیش روش برداره و دنیا رو تغییر بده! مطمئن باش اگه تو آفریقام یه آدمی به این شکل باشه همه یه روز برای مرگش گریه می کنن!
ریشه بسیاری (نه تمامش) از مشکلات آدما در خودشونه و فکر می کنم استیو جابز نمونه خوبی برای این بود که ما بفهمیم در مقابل ما هیچ غیر ممکنی وجود نداره اگه اراده داشته باشیم!

اصلا نمیخوام بحث کنم ولی توی مناطق که خانوم انرژِی مثبت گفتند واقعا برای بعضیها "هیچ" فرصت رشدی نیست. خیلیهاشون مستعد رشد هستند ولی توی خونواده هایی به دنیا میان که به نون شب هم محتاج هستند و در همین گرسنگی و فقر از بین میرند. در هر صورت اون‌ها هم انسان هستند و مرگشون به شدت تاسف بار.
بگذریم
سنگهای کف دانشکده شریف هم برای ما پشت کنکوری‌ها قشنگه . نگاه کن چه برقی میزنه برقش مثه برق چشای لیلی برا مجنونه Smile

توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - انرژی مثبت - ۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ

من تحقیق کردم مثل این که بچه‌ها دیدن و واقعیت داشته !!!!! Smile دانشکده کامپیوتره.

توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - admin - 18 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ

بچه‌ها عکس یادگاری هم باهاش گرفتنSmile)

RE: توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - شکلات - ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ

دستشون درد نکنه ولی ای کاش دانشجوها یکمی با سلیقه‌تر عمل می کردن Big Grin

توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - fatima1537 - 19 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۲ ب.ظ

(۱۸ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  توی مناطق که خانوم انرژِی مثبت گفتند واقعا برای بعضیها "هیچ" فرصت رشدی نیست. خیلیهاشون مستعد رشد هستند ولی توی خونواده هایی به دنیا میان که به نون شب هم محتاج هستند و در همین گرسنگی و فقر از بین میرند
من هم نمیخوام بحث کنم Smile اما فرصت رشد فقط ابتکار و اختراع نیست.میتونه رشد فکری یا اجتماعی یا دینی باشه.میتونن فعلا چیزهای دیگه رو بهتر کنن بعد برن سراغ اختراع و اکتشاف.خیلی دانشمندا فقیر بودن.دیگه ادامه نمیدمSmile

توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - ملیکا - ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۹ ب.ظ

فکر کنم اگه استیو جابز میدونست قراره یه روز با این وضع فلاکت بار تو دانشکده کامپیوتر براش خرما خیرات کنن هیچ وقت نمیمرد .

توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - ana9940 - 19 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۲ ب.ظ

باید تو دانشگاه خودمون واسه چهلمش یه مراسمی بگیریم که روی شریفی‌ها کم بشه...Big GrinTongue

توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - mfXpert - 19 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ

خیرات خرما برای استیو جابز!!!
بابا دیگه جوگیر شدن هم خداییش حدی داره

RE: توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - Fardad-A - 20 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ

(۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  خیرات خرما برای استیو جابز!!!
ما ایرانیها تو اینکارها خیلی تخصص داریم. خیلی از افراد معمولا" قبل از مردن اینگونه افراداصلا" نمیشناسنشون. بعد از مرگ طرف ،اولش یک مراسم با حال سوم و هفته و چهلم و سال براش میگیریم و هزاران نفر در مراسمش شرکت میکنند بدون اینکه چیزی از نظریات یا کارهاش بدونند. اگه مرحوم علمی باشه و ایرانی باشه و خارجیها هم ازش تعریف کنند سالها با اسمش پز میدیم. گاهی بعد از سالگرد ش یک صد سالی کارش نداریم. بعدا" نظراتش را بررسی میکنیم و یک کنفرانس بمناسبت صدمین سال در گذشتش میگذاریم.
بدین ترتیب مرحوم محترم مغفور میشه و البته یک چند تا ستاد کوچک و بزرگ هم تشکیل میشه و خیرات مرحوم علاوه بر خودش برای یک گروه قابل توجهی مزایا‌ی فراوان داره!!!!Tongue
در مورد خارجیها مثل آقای جابز هم نمیشه پز ایرانی بودنش را داد ولی یکجوری در اینموارد مد میشه که حتی بچه های دبستانی هم بگن با ایشان آشنا بوده اند.

حالا نگید من به همه دانش پژوهان توهین میکنم.!!!!! Sad
منظورم کسانی است که این روزا راجع بایشان صحبت میکنند و ایشان را تحلیل میکنند و تا یکماه قبل اصلا" اسمش را هم نشنیده بودن.Smile

توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - afshin007 - 20 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ

یادش بخیر .... یه زمانی که نسخه ۳/۰ فایر فاکس انتشار پیدا کرده بود ما براش یه جشن گرفتیم و چند تا از وبلاگنویسهای گردن کلفت رو دعوت کردیم و موسیقی و محلی و شیرینی و خلاصه یه وضعیتی !! اون موقع فکر میکردم خودمون آخر جو گیر شدنیم

RE: توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - Bache Mosbat - 20 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ق.ظ

جو گیر چیه بابا Smile شوخی بوده!!

RE: توزیع خرما در دانشگاه شریف به مناسبت درگذشت استیو جابز( عکس ) - luna - 20 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ ب.ظ

بابا کل موضوع از این قرار بوده که اینا رو گذاشتن بچه‌ها چند تا عکس گرفتن باهاش و رفتن! یه ایده جالب بوده! همین! واسه همه چی که نباید انقدر بحث فلسفی کرد!