تالار گفتمان مانشت
انتخاب موضوع پایان نامه - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب موضوع پایان نامه - azsxdcfv - 01 دى ۱۳۹۵ ۰۴:۲۳ ب.ظ

سلام من دنبال یک موضوع خوب در پردازش تصویر در تشخیص بیماری ها میگردم آخه استادم به این موضوع علاقه داره!به نظر شما راحته ؟ موضوع خوبیه؟ لطفاً جواب بدید، یا بهتره موضوع شبکه اجتماعی، کلود یا امنیت شبکه انتخاب کنم؟Huh

انتخاب موضوع پایان نامه - sh4 - 04 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان من دارم روی امنیت کلود کار می کنم. الان رسیدم به بخش ایده میشه لطفا از بین مقاله هایی که خوندید چند تا از ایده هایی که قبلا مطرح شده بگید. یا اگه مقاله یا فایلی در این رابطه دارید برام بفرستید

انتخاب موضوع پایان نامه - mkhasheie - 08 دى ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ق.ظ

می تونید برید توی زمینه پردازش سیگنال صوت
این سایت هم در این زمینه یه پایان نامه داره
rainbowcomputer.ir

RE: انتخاب موضوع پایان نامه - azsxdcfv - 13 بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ق.ظ

سلام دوستان ، کسی اطلاع داره که به جزء هزینه ۶ واحد پایان نامه و نصف شهریه ثابت در دانشگاه آزاد باید هزینه دیگری هم به استاد راهنما و مشاو و داور داد؟ممنون میشم جواب بدید.

RE: انتخاب موضوع پایان نامه - azsxdcfv - 15 بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ ب.ظ

سلام دوستان برای پایان نامه میخوام روی موضوع تشخیص خواب الودگی راننندگان کار کنم، آیا موضوع خوبیه و محاسبات ریاضی کمی داره یا به راحتی میشه با متلب انجامش داد؟ راستی کسی دکتر شیری از دانشگاه امیرکبیر رو میشناسه؟اگر کسی اطلاع داره زودتر خبر بده خیلی نگرانم! ممنون
سلام دوستان،برای تحویل پروپوزال تا چندم بهن در این نیمسال زمان داریم تا ترم اضافه نخوریم؟ تاریخ تحویل مهمه یا تاریخ تصویب؟شدیداً به پاسخ این سئوال ها احتیاج دارم جواب بدید!

RE: انتخاب موضوع پایان نامه - azsxdcfv - 18 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ ب.ظ

سلام دوستان موضوع داده کاوی را برای پایان نامه انتخاب کردم،اگه کسی بلده راهنماییم کنه ؟ بهتره توی چه مباحثی کار کنم ؟ممنون میشم.

انتخاب موضوع پایان نامه - fo-eng - 18 بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ

شما درس داده کاوی را گذرانده اید؟

RE: انتخاب موضوع پایان نامه - azsxdcfv - 19 بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۴۹ ب.ظ

(۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۳۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  شما درس داده کاوی را گذرانده اید؟

سلام نه پاس نکردم آخه اصلاً ارائه نشد،حالا نمیدونم روی تشخیص بیماری کار کنم یا وب کاوی ،حملات سایبری،معضلات اجتماعی و ... به نظرتون با نرم افزار رپیدماینر و زبان برنامه نویسی جاوا راحته این کار،تو رو خدا راهنماییم کنید !

انتخاب موضوع پایان نامه - fo-eng - 19 بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ

به نظر من شما ابتدا برید سایت مکتب خونه و داده کاوی دکتر پورزعفرانی رو دانلود کنید و بخونید دقیق تا اطلاعات داشته باشید از این درس.
من جاوا رو آشنایی ندارم در این امر ولی رپبد رو بله جون کل دانشجوها با همین رپید پایان نامه بیرون میدن. من آموزش کلی اش رو در اینجا گذاشتم. ببینید کامل مییاد دستتون. حتی آموزش داده کاوی هم داره و خوب گفته.
البته من طرفدار برنامه نویسی هستم و متلب رو می پسندم ولی خب بهرحال نتیجه میده همشون.
شما باید ببینی به چی علاقمند میشی بعد هر مدلی باشه هم کار می کنید.

RE: انتخاب موضوع پایان نامه - azsxdcfv - 20 بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۱۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  به نظر من شما ابتدا برید سایت مکتب خونه و داده کاوی دکتر پورزعفرانی رو دانلود کنید و بخونید دقیق تا اطلاعات داشته باشید از این درس.
من جاوا رو آشنایی ندارم در این امر ولی رپبد رو بله جون کل دانشجوها با همین رپید پایان نامه بیرون میدن. من آموزش کلی اش رو در اینجا گذاشتم. ببینید کامل مییاد دستتون. حتی آموزش داده کاوی هم داره و خوب گفته.
البته من طرفدار برنامه نویسی هستم و متلب رو می پسندم ولی خب بهرحال نتیجه میده همشون.
شما باید ببینی به چی علاقمند میشی بعد هر مدلی باشه هم کار می کنید.

سلام خیلی ممنون از راهنمایی تون ،لطف میکنید آموزش رپیدماینر رو هم برای دانلود به من بدید .

انتخاب موضوع پایان نامه - fo-eng - 20 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ

اینها رو مشاهده بفرمایید قطعا می تونه به شما کمک شایانی کند

کلیه فیلم‌های سه دوره آموزشی رایگان داده‌کاوی و نیز کلیه مقالات موجود در کانال هوشمندی کسب‌وکار فرابر، در سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قسمت «آکادمی فرابر» در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

? فیلم‌های دوره اول داده کاوی به زبان فارسی (حل مسائل کوچک داده کاوی ) :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

? فیلم‌های دوره دوم داده کاوی به زبان فارسی(آموزش تئوری داده کاوی و آموزش SPSS Modeler) :

? فیلم‌های دوره سوم داده کاوی به زبان فارسی ( آموزش جامع Rapid Miner):

RE: انتخاب موضوع پایان نامه - azsxdcfv - 20 بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۰ ب.ظ

(۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  اینها رو مشاهده بفرمایید قطعا می تونه به شما کمک شایانی کند

کلیه فیلم‌های سه دوره آموزشی رایگان داده‌کاوی و نیز کلیه مقالات موجود در کانال هوشمندی کسب‌وکار فرابر، در سایت
قسمت «آکادمی فرابر» در دسترس شما عزیزان قرار گرفته است.

? فیلم‌های دوره اول داده کاوی به زبان فارسی (حل مسائل کوچک داده کاوی ) :

? فیلم‌های دوره دوم داده کاوی به زبان فارسی(آموزش تئوری داده کاوی و آموزش SPSS Modeler) :

? فیلم‌های دوره سوم داده کاوی به زبان فارسی ( آموزش جامع Rapid Miner):

دوست عزیزم خیلی ممنون از راهنماییتان امیدوارم همیشه سالم و موفق باشید.