تالار گفتمان مانشت
پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - نسخه‌ی قابل چاپ

پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - javad1369 - 16 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ

دوستانی که اطلاع دارن یا در کنکور سالهای قبل موفق بودن میشه بگید چه منبعی رو برای پایگاه داده پیشرفته پیشنهاد میدید ؟
کتاب موسساتی مث مدرسان خوبه یا نه ؟
با تشکرات فراوان

پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - zpirmoradian - 16 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ

جزوه مدرسان خیلی کامل نیست. چون اولین سالی است که پایگاه داده پیشرفته در کنکور می اید. اگر میتوانید کلاس دکتر کیوان پور از موسسه پژوهش که در تهران به صورت حضوری برگزار میشود را شرکت نمایید

RE: پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - javad1369 - 17 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۲۶ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)zpirmoradian نوشته شده توسط:  جزوه مدرسان خیلی کامل نیست. چون اولین سالی است که پایگاه داده پیشرفته در کنکور می اید. اگر میتوانید کلاس دکتر کیوان پور از موسسه پژوهش که در تهران به صورت حضوری برگزار میشود را شرکت نمایید

من شهرستانم امکان کلاس رفتن تو تهران رو ندارم ، کتاب خاصی سراغ ندارید ؟

پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - Pure Liveliness - 17 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ

سلام.
اگر بناست کلاس دکتر کیوان پور رو برید، همون مباحث رو حتی خیلی کامل تر و بهترش توی مکتبخونه هست. مال دانشگاه شریف هست و مدرسش دکتر امینی هستن. البته مباحث پایگاه داده پیشرفته که خب خیلی بیشتر از پایگاه داده ی لیسانس هست.

پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - yayarety - 17 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۳۴ ب.ظ

البته تدریس دکتر امینی کامل و زیبا و مبتنی بر شیوه استاد روحانی رانکوهی هست. اما تدریس دکتر کیوانپور جمع و جور و با رویکرد کنکور

RE: پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - morweb - 18 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ق.ظ

البته تدریس دکتر امینی کامل و زیبا و مبتنی بر شیوه استاد روحانی رانکوهی هست. اما تدریس دکتر کیوانپور جمع و جور و با رویکرد کنکور

اپلودش کنید جزوه یا پی دی اف ای اگه دارید

RE: پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - yayarety - 18 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ق.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۴۳ ق.ظ)morweb نوشته شده توسط:  البته تدریس دکتر امینی کامل و زیبا و مبتنی بر شیوه استاد روحانی رانکوهی هست. اما تدریس دکتر کیوانپور جمع و جور و با رویکرد کنکور

اپلودش کنید جزوه یا پی دی اف ای اگه دارید

تعریفشون رو زیاد شنیدم ولی جزوه کنکورشون رو ندارم. خودم هم دنبالش هستم اگه بدستم برسه چشم

RE: پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - javad1369 - 18 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ

(۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.
اگر بناست کلاس دکتر کیوان پور رو برید، همون مباحث رو حتی خیلی کامل تر و بهترش توی مکتبخونه هست. مال دانشگاه شریف هست و مدرسش دکتر امینی هستن. البته مباحث پایگاه داده پیشرفته که خب خیلی بیشتر از پایگاه داده ی لیسانس هست.

اون پایگاه داده کارشناسیه ، کنکور ۹۴ رو دیدم مباحث پایگاه پیشرفته که سوال داده بودن فرآیندهای همروند و قفل و اینا بود یعنی جلد دوم کتاب آقای روحانی
من منبع برای آزمون دکتری میخوام

RE: پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - Pure Liveliness - 18 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۱۸ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)javad1369 نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  سلام.

اون پایگاه داده کارشناسیه ، کنکور ۹۴ رو دیدم مباحث پایگاه پیشرفته که سوال داده بودن فرآیندهای همروند و قفل و اینا بود یعنی جلد دوم کتاب آقای روحانی
من منبع برای آزمون دکتری میخوام
بله میدونم. آخه کاربرا گفتن کلاس آقای کیوان پور… واسه همین گفتم.

پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - good arman - 18 آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ

جزوه و ویس دکتر کیوانپور در کانال:

poshtekonkoriha@

موجود است.

پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - masoudamirian - 08 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ب.ظ

دوستان یه سوال. برای آزمون دکتری نیازی به خوندن مطالب پایگاه داده کارشناسی هست؟ مثل نرمال سازی و...؟ یا از فصل ۱۴ به بعد کتاب سیلبرشاتس کفایت میکنه؟(منظورم پایگاه پیشرفته هستش)

RE: پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - StudentSE - 08 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۴ ب.ظ

نیازی به مطالعه مباحث پایگاه داده کارشناسی نیست

پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - masoudamirian - 18 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ

ضمن تشکر. من فعلا کتاب سیلبرشاتس رو دارم میخونم به عنوان مرجع و خب سایر منابع هم بالطبع استفاده می کنم. خواستم ببینم تا چه فصلی از این کتاب معمولا کفایت میکنه؟

RE: پایگاه داده پیشرفته برای آزمون دکتری۹۶ - masoudamirian - 21 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۵۶ ب.ظ)zpirmoradian نوشته شده توسط:  جزوه مدرسان خیلی کامل نیست. چون اولین سالی است که پایگاه داده پیشرفته در کنکور می اید. اگر میتوانید کلاس دکتر کیوان پور از موسسه پژوهش که در تهران به صورت حضوری برگزار میشود را شرکت نمایید

اولین سالی است که پایگاه داده پیشرفته در کنکور میاد؟؟ من الان سوالات ۹۴ رو دارم میخونم پایگاه پیشرفته داره که.