تالار گفتمان مانشت
اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد - balghoor - 05 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ

پذیرش دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد اعم از دولتی، پیام نور و غیرانتفاعی همانند سنوات گذشته مخصوص داوطلبان حاضر در جلسه آزمون بوده و داوطلبان از تاریخ ۹۵/۷/۱۳ لغایت ۹۵/۷/۱۷ نسبت به انتخاب رشته صرفاً از طریق سایت این سازمان اقدام کرده اند. لذا بدیهی است که اولاً: فقط داوطلبان آزمون مذکور که حاضردرجلسه بوده اند اجازه انتخاب رشته داشته اند و این پذیرش صرفاً از طریق سازمان صورت پذیرفته و نتایج آن اوایل هفته آینده اعلام می شود و هیچ گونه پذیرش بدون آزمونی انجام نشده است. ثانیاً: این پذیرش صرفاً در کد رشته محل های مصوب دفتر گسترش که ظرفیت آنها در مرحله پذیرش شهریور ماه تکمیل نشده صورت پذیرفته و همگی آنها دارای مجوز قانونی پذیرش دانشجو توسط دفتر مذکور می باشند. ثالثاً: طی بخشنامه شماره ۴۲۲۴۹/س مورخ ۹۵/۷/۸ نیز به تمامی موسسات غیر انتفاعی ابلاغ شده است که پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری صرفاً از طریق سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد و امکان جذب دانشجو از طریق سوابق تحصیلی (بدون آزمون) در مقاطع مذکور امکان پذیر نیست. لذا بحث در خصوص پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد منطبق بر واقعیات عینی نیست.

اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد - nima88 - 05 آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ

الان ماجرای این پیامکایی که سنجش به بعضیا داده و به بعضیا نه چیه دوستان؟؟؟

اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد - edward71 - 05 آبان ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴ ب.ظ

(۰۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۷:۳۰ ب.ظ)nima88 نوشته شده توسط:  الان ماجرای این پیامکایی که سنجش به بعضیا داده و به بعضیا نه چیه دوستان؟؟؟


قضیه پیامک چیه ؟


Sent from my iPad Air using Tapatalk

RE: اطلاعیه سنجش در خصوص اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و تکذیب قبولی بدون کنکور ارشد - molai - 05 آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۱ ب.ظ

سلام این پیامک ها فقط برای اونهای که تو مرحله دوم قبول شدن دانشگاه و دوباره تکمیل ظرفیت هم شرکت کردن امده برای من هم امده بود من غیرانتفاعی بجنورد قبول شدم نرفتم دوباره تکمیل ظرفیت شرکت کردم