تالار گفتمان مانشت
سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - ida_isp - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  تا چه حد برای یه دانشجوی نرم(کارشناسی) سخته که ارشد سخت بخونه؟.البته با علاقه بیشتر به مباحث سخت

سخته مگه؟!:-s منم نرم بودم!

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - mamani - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ب.ظ

سخت افزار
چون انتظار دارن برنامه نویسیت خوب باشه
شبکه بلد باشی
کار سخت افزاری کرده باشی

RE: سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - nomad:D - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۱ ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  تا چه حد برای یه دانشجوی نرم(کارشناسی) سخته که ارشد سخت بخونه؟.البته با علاقه بیشتر به مباحث سخت

من هم گرایشم دوره کارشناسی نرم بود.
ولی انقدر که راحت میتونم دروس سخت افزار رو یاد بگیرم دقیقا همون اندازه با خوندن دروس نرم مشکل دارم.
من فکر میکنم هرکسی مغزش برای دریافت یک سری از مطالب بهتره.
به نظرم شما ببین دریافت کدوم مطالب براتون راحت تر و شیرین تره همون رو ادامه بده.

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - mammad_asir - 09 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ

رشته ای که بهش علاقه نداری میشه سخت. اون چیزی که آدم خوشش نیاد میشه سخت واسه خودش .

سخت ترین گرایش کامپیوتر؟چرا(لطفا بدون تعصب بگویید) - javadem - 10 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ

این سوال از پایه سوال اشتباهیه!
هر کسی به رشته اش تعصب داره و چون از بقیه رشته ها اطلاع دقیقی نداره میگه رشته من سخت تره.
فقط در صورتی میشه اظهار نظر کرد که دروس هر دو رشته رو به طور کامل گذارونده باشیم.در غیر این صورت این اظهار نظر جز کم ارزش نشون دادن رشته دیگران هیچ دلیل دیگه ای نداره.