تالار گفتمان مانشت
موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - نسخه‌ی قابل چاپ

موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - ۲۹۹۵ - ۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ب.ظ

سلام دوستان
خسته نباشید امیدوارم رو به راه باشید

برای من یک سوال پیش اومده که تو تاپیک های انجمن بیشتر گیج شدم

همونطور که میدونید از سال ۹۴ به بعد دروس ارشد حذف شدن تو کنکور

و موارد امتحانی به جز زبان و استعداد تحصیلی، ساختمان داده و الگوریتم، معماری، سیستم عامل و شبکه شده البته vlsi هست

حالا سوال اینه که اگه کسی مثلا بخواد برای دکترا هوش بخونه باید تمام این موارد بخونه یا فقط باید ساختمان داده و الگوریتم بخونه؟؟؟؟

RE: موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - bodygard - 11 مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ق.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  سلام دوستان

و موارد امتحانی به جز زبان و استعداد تحصیلی، ساختمان داده و الگوریتم، معماری، سیستم عامل و شبکه شده البته vlsi هست

حالا سوال اینه که اگه کسی مثلا بخواد برای دکترا هوش بخونه باید تمام این موارد بخونه یا فقط باید ساختمان داده و الگوریتم بخونه؟؟؟؟
سلام
بهتر است یک سری به سایت سازمان سنجش بزنی چون منابع دوباره عوض شد و منابع ارشد برگشتند.

RE: موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - ۲۹۹۵ - ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ق.ظ)bodygard نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ب.ظ)۲۹۹۵ نوشته شده توسط:  سلام دوستان

سلام
بهتر است یک سری به سایت سازمان سنجش بزنی چون منابع دوباره عوض شد و منابع ارشد برگشتند.

ممنون از پاسختون دوست عزیز

عجب مسخره بازی شده
اصلا معلوم نیست چیکار میکنن
سال به سال منابع امتحانی عوض میشه اونم در سطح دکترا

موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - persianfa - 14 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ

دقیقا باز مثل قدیم شد. راسته که میگن آزمون سراسری با آزاد یکی شده؟

RE: موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - Pure Liveliness - 14 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ)persianfa نوشته شده توسط:  دقیقا باز مثل قدیم شد. راسته که میگن آزمون سراسری با آزاد یکی شده؟
سلام. بله یکی شده. مثل آزمون لیسانس که چند ساله آزاد و سراسری یه آزمون داره.
زمان ثبت نامش اول دی ماه و زمان برگزاری ش۷ و ۸ اردیبهشت هست.

RE: موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - persianfa - 15 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ)persianfa نوشته شده توسط:  دقیقا باز مثل قدیم شد. راسته که میگن آزمون سراسری با آزاد یکی شده؟
سلام. بله یکی شده. مثل آزمون لیسانس که چند ساله آزاد و سراسری یه آزمون داره.
زمان ثبت نامش اول دی ماه و زمان برگزاری ش۷ و ۸ اردیبهشت هست.

رو سایت سنجش نوشته که زمان ثبت نام ۱۶ الی ۲۱ آذرماه ۱۳۹۵ زمان برگزاری آزمون ۶ اسفند ماه ۱۳۹۵ هستش

RE: موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - Pure Liveliness - 15 مهر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ب.ظ)persianfa نوشته شده توسط:  رو سایت سنجش نوشته که زمان ثبت نام ۱۶ الی ۲۱ آذرماه ۱۳۹۵ زمان برگزاری آزمون ۶ اسفند ماه ۱۳۹۵ هستش
بله حق با شماست. من فک کردم ارشد رو میگید به عنوان تاپیک نگاه نکردم. :|

موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - damash - 24 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ق.ظ

واسه پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته چه منبعی خوبه؟ یک تعداد میگن سی جی دیت، یک تعداد میگن سیلبرشاتس.
اصلا کتاب کنکوری خوب واسه این دو تا درس داریم، یا باید از مرجع اصلی بخونیم؟ تو همین سایت دیدم که کتاب سی جی دیت رو معرفی کردن. الان دارم از روی همون میخونم. سرعتم کنده. مطالب زیاده و وقت کم میارم. به دوره و تثبیت مطالب نمیرسم.
یک کتاب کنکوری از آقای علایی (انتشارات اورنگ) تو اینترنت دیدم. به نظرم ریسکه اون رو بخونیم.

موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - خانه سبز - ۲۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ق.ظ

برای دکترای هوش کسی مایل بود اطلاع بده باهم بخونیم دروس مقطع ارشد رو یادگیری ماشین. شناسایی الگو

موارد و منابع ازمون دکترا از سال ۹۵ و به بعد - ghamar - 25 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۳ ب.ظ

سلام
دوستان کسی هست که بخواد دکتری معماری کامپیوتر بده؟