تالار گفتمان مانشت
شیوه مطالعه زبان انگلیسی آزمون کارشناسی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

شیوه مطالعه زبان انگلیسی آزمون کارشناسی ارشد - hamedy20 - 16 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ

با سلام و احترام
مقاله زیر، که توسط خانم زهرا خانی نوشته شده رو حتما مطالعه کنین. به مطالب خوبی در مورد حفظ لغات اشاره میکنه که میتونه کمک خوبی باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: شیوه مطالعه زبان انگلیسی آزمون کارشناسی ارشد - karbar - 16 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ)hamedy20 نوشته شده توسط:  با سلام و احترام
مقاله زیر، که توسط خانم زهرا خانی نوشته شده رو حتما مطالعه کنین. به مطالب خوبی در مورد حفظ لغات اشاره میکنه که میتونه کمک خوبی باشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ایشون داره تبلیغ کدینگ می کنه، که می تونم بگم از نظر من بدترین روش زبان خوندنه! اگر حتی اسمشو بشه گذاشت "زبان خوندن"!!!

شیوه مطالعه زبان انگلیسی آزمون کارشناسی ارشد - Happiness.72 - 22 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۱ ب.ظ

کدینگ رو من زیاد کار نکردم ولی خوب اپلیکشن Memrise رو توصیه میکنم
خودم باهاش نصف ۵۰۴ رو تا حالا رفتم و خوب بوده و باعث میشه لغات در LTM ماندگار بشن

(۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۱ ب.ظ)hamedy20 نوشته شده توسط:  با سلام و احترام

مرسی بابت معرفی ولی چندان مفید شاید نباشه واسه ارشد
به این لینک برید دوستان - لغات خوبی رو دارم جمع آوری میکنم واسه ارشد