تالار گفتمان مانشت
کارنامه نهایی ۱۱۲ سهمیه و ۱۱۵ بدون سهمیه و قبولی سیستم های هوشمند تبریز - نسخه‌ی قابل چاپ

کارنامه نهایی ۱۱۲ سهمیه و ۱۱۵ بدون سهمیه و قبولی سیستم های هوشمند تبریز - uzarcf - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۰ ق.ظ

با سلام؛ با اینکه تو دانشگاه بهشتی هم بدون گرایش (انتخاب ۱۴) قبول می شدم موقع انتخاب رشته بنابه دلایلی تبریز رو اول زدم و بعدش هم به لطف یکی از موسسات که زده بود اکانت سامانه پاسخگوییم رو پکونده بود! و البته کم لطفی سازمان سنجش نتونستم قبل نتایج نهایی تغییر اولویت بدم و حالا هم که میگن اگه درخواست بدم فقط اولویت بعدی اعلام میشه که اونم تبریزه! یا اینکه باید بمونم نیمسال دوم برم بهشتی یا اینکه یه نیمسال تبریز بخونم بعدش بهشتی. با این اوصاف متقاعد شدم همین تبریز که شهرمه بمونم و انشالله که خیر هم در همین هست.

کارنامه نهایی ۱۱۲ سهمیه و ۱۱۵ بدون سهمیه و قبولی سیستم های هوشمند تبریز - RezaTaheri - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ

ممنون
اگه "روزانه نظریه محاسبه امیرکبیر" و "شبانه تهران" رو در انتخابهاتون میزدید، برای شناسایی کف قبولی موثر بود
_______
تبریک، موفق باشید

کارنامه نهایی ۱۱۲ سهمیه و ۱۱۵ بدون سهمیه و قبولی سیستم های هوشمند تبریز - gaslakh - 15 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۷ ب.ظ

تبریک فراوان

کارنامه نهایی ۱۱۲ سهمیه و ۱۱۵ بدون سهمیه و قبولی سیستم های هوشمند تبریز - sinamohammadi0936 - 21 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۵ ب.ظ

تبریک دادا خیلی خوبه توشهر خودتی من قبلا یه ترم سبزوار مهندسی دانش خوندم راهم دور بود برام سخت شد انصراف دادم دور شدن سختی های خاصی داره