تالار گفتمان مانشت
۸۱ معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

۸۱ معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران - cisco_man - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۸ ب.ظ

ان شالله همه به نتیجه تلاششون میرسن

۸۱ معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران - alma1998 - 14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۰ ب.ظ

تبریک میگم
ان شا الله همیشه موفق باشین

۸۱ معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران - deep-romance - 14 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ

سلام تبریک میگم موفق باشید

ببخشید شما از چه روزی میرید دانشگاه؟ آخه تو سایت دانشگاه شهید بهشتی نوشته که از ۲۰ شهریور کلاس ها برگزار میشه!!! آخه از کسی شنیده بودم که دانشگاههای تهران زود کلاس ها شروع میشن و مثل سایر دانشگاهها نیستن. واقعاً اینطوره؟

RE: 81 معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران - mosimof - 18 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم موفق باشید

ببخشید شما از چه روزی میرید دانشگاه؟ آخه تو سایت دانشگاه شهید بهشتی نوشته که از ۲۰ شهریور کلاس ها برگزار میشه!!! آخه از کسی شنیده بودم که دانشگاههای تهران زود کلاس ها شروع میشن و مثل سایر دانشگاهها نیستن. واقعاً اینطوره؟

سلام،کارشناسی که بهشتی بودم آره واقعا همون روز شروع میشد....

RE: 81 معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران - boshbosh - 10 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۲۵ ب.ظ

رتبه نرم یا هوش ۸۱ بشه از کنار امیرکبیرم نمیتونه رد شه چه برسه دانشگاه تهرن روزانه قبول شه.. این گرایش معماری هم بهشتیه هاBig Grin

۸۱ معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران - Happiness.72 - 10 خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ

خیر هم دانشکده ای ما با ۸۲ تهران قبول شد نرم افزار
تو این سایت هم هستند

RE: 81 معماری کامپیوتر-روزانه داشکاه تهران - Iranian Wizard - 10 خرداد ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ)PHPDeveloper نوشته شده توسط:  خیر هم دانشکده ای ما با ۸۲ تهران قبول شد نرم افزار
تو این سایت هم هستند
ایشون با سهمیه شاگرد اولی تونستن دانشگاه تهران قبول بشن! (با رتبه ۸۲، بدون سهمیه، نمیشه دانشگاه تهران قبول شد!)
اینجاها گفتند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.