تالار گفتمان مانشت
هوش شیراز یا خواجه نصیر یا علم و صنعت - نسخه‌ی قابل چاپ

هوش شیراز یا خواجه نصیر یا علم و صنعت - yasy - 28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ

سلام
با رتبه ی ۱۵۲ هوش به نظر شما خواجه نصیر برم یا شیراز یا علم و صنعت. ترتیبشون رو لطفا بهم بگید. چیزی که برام اهمیت داره اینکه برای اپلای دکترا بتونم تو دانشگاه رزومه جمع کنم. بعلاوه شیرازی هستم.

RE: هوش شیراز یا خواجه نصیر یا علم و صنعت - Masoud05 - 28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۲ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ)yasy نوشته شده توسط:  سلام
با رتبه ی ۱۵۲ هوش به نظر شما خواجه نصیر برم یا شیراز یا علم و صنعت. ترتیبشون رو لطفا بهم بگید. چیزی که برام اهمیت داره اینکه برای اپلای دکترا بتونم تو دانشگاه رزومه جمع کنم. بعلاوه شیرازی هستم.

اگه دوری از منزل براتون مهم نیست بنظرم این کار کنید:

۱- علم و صنعت
۲- شیراز
۳- خواجه نصیر

RE: هوش شیراز یا خواجه نصیر یا علم و صنعت - yasy - 28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ

اگر برای اپلای کردن موقعیتم بهتر باشه با تهران رفتن،مشکلی ندارم.به نظر شما برای اپلای خواجه نصیر و علم و صنعت بهترن؟

RE: هوش شیراز یا خواجه نصیر یا علم و صنعت - Masoud05 - 28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ)yasy نوشته شده توسط:  اگر برای اپلای کردن موقعیتم بهتر باشه با تهران رفتن،مشکلی ندارم.به نظر شما برای اپلای خواجه نصیر و علم و صنعت بهترن؟

فرقی ندارن همش در یه سطح هستن. از شیراز زیاد دیدم اپلای کردن رفتن. اپلای کردن فقط یه بخشش به محل تحصیل ربط داره. داشتن مقاله (ترجیحا ISI). معدل هر دو مقطع به ویژه کارشناسی + مدرک زبان و از همه مهمتر ایجاد یک ارتباط با اسایتد دانشگاه های مورد نظر همه و همه مهم هستن.

فقط چیزی که واضح هست علم صنعت در هر صورت بالای خواجه نصیر قرار میگیره.

RE: هوش شیراز یا خواجه نصیر یا علم و صنعت - yasy - 28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ

پس شما به نظرتون ۱/علم و صنعت،۲/شیراز،۳/خواجه نصیر بزنم؟

RE: هوش شیراز یا خواجه نصیر یا علم و صنعت - Masoud05 - 28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۰۲ ب.ظ)yasy نوشته شده توسط:  پس شما به نظرتون ۱/علم و صنعت،۲/شیراز،۳/خواجه نصیر بزنم؟

خیلی نمیشه روی نظر دیگران انتخاب شهر کنید. مشورت خوبه اما هر کس با دید و شرایطی که داره نظرش میده. مثلا خودم با توجه به روحیه ام زمانی که انتخاب دانشگاه میکردم، شیراز رو بالاتر از علم و صنعت زدم. برای دکتری باز هم شیراز رو به شریف و تهران ترجیح دادم. در حالی که از دید کلی اصلا این انتخاب منطقی نیست!! منتهی وقتی شرایط فردی وارد تصمیم گیری میشه، اونوقت ممکنه تصمیمات عجیبی هر کس بگیره (عجیب برای دیگران نه خود طرف).

در کل بنظر من این ترتیب که نوشتید از دید عموم منطقی ترین هست. منتهی خودتون باید در نهایت تصمیم بگیرید.

RE: هوش شیراز یا خواجه نصیر یا علم و صنعت - yasy - 28 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ

درسته.ممنونم لطف کردید Smile