تالار گفتمان مانشت
گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای ها :دی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - Sunshine Off - 25 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۲۵ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ)sina_mas نوشته شده توسط:  آقا یکی تاریخ این درصدا رو بگه! ۲۵ درصد اول چه تاریخی ؟
بیا دوست عزیز اینم تاریخ همه آزمون ها.اما۲۵درصدپنج شنبه همین هفته است.

RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - mahi_24 - 26 مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ب.ظ

دوستان عزیز همگی خسته نباشید.
۲ سوال داشتم:
۱- زبان و طراحی و پیاده سازی رو از چه کتایایی میخونید(برای زبان من کتاب گسترش علوم پایه رو دارم که عمومی و تخصصیش باهم هست اما میخوام ببینم کتاب بهتر چی هست؟)
۲- از جزوه‌ها و ویس هایی که گذاشتن کدوم رو دانلود کردین که هم واضح بوده هم مفید؟(چون محدودیت دانلود دارم میخوام اونایی که خوبه رو دانلود کنم و بخونم)
تشکر پیشاپیشBlush

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 26 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ

من سیستم عامل و الگوریتم و زبان را دانلود کردم، هر سه واضح بود، من همش را گوش ندادم، ولی همون چند جلسه اش هم به نظرم مفیده....

RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - exir - 26 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  من سیستم عامل و الگوریتم و زبان را دانلود کردم، هر سه واضح بود، من همش را گوش ندادم، ولی همون چند جلسه اش هم به نظرم مفیده....
طراحی الگوریتم سیدجوادی که صداش به شدت نامفهومه . شما از کجا دانلود کردی که کیفیتش خوبه ؟

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 26 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ

من گوش دادم،خیلی‌ام خوبه،حتی بدون هدفون با لپ تاپ کاملا واضحه...، البته فقط ۲ جلسه را

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - exir - 26 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  من گوش دادم،خیلی‌ام خوبه،حتی بدون هدفون با لپ تاپ کاملا واضحه...، البته فقط ۲ جلسه را

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
من تا حالا صد بار تو یادمانه فرم عضویت پر کردم اما نمیدونم چرا تائیدیه اش نمیاد ؟Undecided انگار دیگه عضو نمیگیرن

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 26 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۹ ب.ظ

من تازه عضو شدم، فکر کنم یک هفته پیش..، یک روز بعده درخواستم فرمش واسم اومد...

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - mahi_24 - 27 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۶ ب.ظ

(۲۶ مهر ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ب.ظ)mahi_24 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز همگی خسته نباشید.
۲ سوال داشتم:
۱- زبان و طراحی و پیاده سازی رو از چه کتایایی میخونید(برای زبان من کتاب گسترش علوم پایه رو دارم که عمومی و تخصصیش باهم هست اما میخوام ببینم کتاب بهتر چی هست؟)
۲- از جزوه‌ها و ویس هایی که گذاشتن کدوم رو دانلود کردین که هم واضح بوده هم مفید؟(چون محدودیت دانلود دارم میخوام اونایی که خوبه رو دانلود کنم و بخونم)
تشکر پیشاپیشBlush
سوال ۱ رو کسی نمیگه؟؟؟ واسه طراحی پیاده سازی چی خوندید؟؟

RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - salehi57 - 29 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۱ ب.ظ

سلام
من بغیر از کامپایلر و نظزیه همه درسار رو از ۵۰ درصد کتابا بیشتر خوندم بعضیاشونم تموم کردم
امیدوارم تا نیمه ابان بتونم همه رو بخونمAngel

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 02 آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ

سلام
من امروز تو خونه آزمون مهستان را زدم...
درصد هام اینطور شد
زبان ۸%
ریاضی ۱۲%
مشترک ۳۷%
تخصصی نرم ۴۶%
تعداد غلط هام خیلی بود، مثلا زبان و مشترک را هر کدوم ۸ تا غلط داشتم
کامپایلر و ریاضی مهندسی و آمار و زبان‌ها را هم هنوز نخونده بود
فکر می کنم معماریش خیلی سخت بود، اصلا بلد نبودم
پایگاه و زبانها هم فوق العاده آسون بودن
دوستان دیگه اگه آرمون مهستان شرکت کردند، یا خودشون مثل من زدند نظرشون را در مورد درصد های من بگند، ممنون.....

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 03 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ

مرسی واقعا: دی

RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - firouzi.s - 13 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ

سلام
۲۵ درصد دوم در سایی که تو این دو هفته خوندم اینا هستن
ساختمان ومدار با تست
معماری وسیستم بدون تست
نظریه فصل ۷ مونده فقط
پایگاه وکامپایلر با کمی تست
طراحی الگوریتم بدون تست
ریاضی‌ها رو هم خوندم فقط احتیاج به تمرین بیشتر دارم
از فردا می خوام فقط تست بزنم تا تسلطم رو این مباحث بیشتر شه واشکالامو بفهمم.
خوب خوب درس بخونید .
با آرزوی موفقیت همه دوستان