تالار گفتمان مانشت
گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای ها :دی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ

سلام دوستان، این تاپیک مخصوص دوستان نرم افزاریه
هر کس دوست داره طبق برنامه پارسه پیش بریم بیاد تو، فرق نداره پارسه ای باشه یا غیر پارسه ای، فعلا هدفمون خوندن ۲۵ درصد اول ...، طبق
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برنامه ....
۲۵ روز وقت داریم، ما می توانیم، مهم نیست چقدر تا حالا خوندیم، حتی اگه از صفرم شروع کنیم‌، اگه بخواهیم حتما می شه.... و می توانیم
پیش به سوی موفقیت....

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - پشتکار - ۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ ب.ظ

به نظرتون چطوری استارت رو بزنیم؟

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - saba7 - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۳ ب.ظ

اوکی.منم هستم

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - moka69 - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ

اره اگه بشه خیلی خوب میشه!!!!!!!!
منم که رفتم پایگاه بخونم.........

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ

فکر کنم اول باید منابع را با سر فصل‌ها منطبق کنیم، و بعد شروع کنیم
به نظر من بهتره دروس را سه قسمت کنیم، ریاضی + مشترک +اختصاصی
از هر کدوم( اونهایی که اصلا نخوندیم )یکی را انتخاب کنیم‌، و پیش بریم، این ۳تا که تموم شد، ۳ تای بعدی، اگه وقت اضافه اوردیم اونهایی را هم که خوندیم یه دوره می کنیم و فقط تست می زنیم
اگه کسی پیشنهاد دیگه ای داره بگه، در ضمن بگه تا حالا چیا خونده و می خواد از رو چه کتاب هایی بخونه

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - Majid gh - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ

ا به سلامتی اینجا هم راه افتاد امیدوارم موفق باشین

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - farazin - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ ب.ظ

منم هستم

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - sabahat - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ

سلام دوستان...

چه خوب منم هستم.
فقط آزمونهای پارسه رو ثبت نام کردم اما خیلی کم درس خوندم.

خوبه که ریاضی و مشترک و اختصاصی از هر کدوم یکی رو بخونیم ولی باید بیشتر وقتمون رو روی مشترک‌ها بذاریم.

دوستان لطف کنید این تاپیک رو به روز نگه دارید من برنامه درستی ندارم..... ممنون

راستی کسی اطلاع داره چطوری می تونم از همپا در پارسه استفاده کنم.

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ

منم موافقم، مثلا اگه ۷ ساعت در روز بخواهیم درس بخونیم، باید ۲ ساعت ریاضی باشه، ۲ ساعت اختصاصی، ۳ساعت مشترک....
امیدوارم خوب پیش بریم، من فعلا این‌ها را انتخاب کردم
ریاضی -> محاسبات
مشترک -> نظریه
اختصاصی -> پایگاه
امیدوارم بتونم تا ۵ شنبه ۲۵ در صد شون را تموم کنم...

RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - salehi57 - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ

سلام
منم هستم
عالیه
من ۴ روز در هفته و کل روز وقت دارم واسه خوندن

RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - farazin - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ)sabahat نوشته شده توسط:  راستی کسی اطلاع داره چطوری می تونم از همپا در پارسه استفاده کنم.

فعلا فعال نیست باید برین سایت پارسه وارد صفحه خودتون بشین و اونجا به مشاورتون پیام بذارین

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - banou - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۷ ق.ظ

من فعلا منطقی رو دارم می خونم البته بدون تست و تمرین .کلا این درسو فراموش کرده‌ام .پیشرفتم کنده.الان رسیدم فصل ۶ موریس مانو که درباره فلیپ فلاپها هست.دوستان لطفا در هنگام درس خوندن چنانچه به مشکلی برخورد کردید سئوالتونو در بخش پرسش و پاسخ درسی مطرح کنید بعد لینکشو اینجا بگذارید تا به این صورت هم رفع اشکال بشه و هم اینکه یکی مثل من نکته ای رو یاد بگیره.باورتون نمیشه وقتی یه سئوالی مطرح میشه چقدر میتونه به بقیه کمک کنه بخصوص که روش بحث هم میشه.
کلا درسهایی که صفرکیلومتر هستم اینا هستم نظریه - مدار منطقی - معماری - محاسبات-ریاضی مهندسی- هوش-مدار الکتریکی.
با توجه به شرایطم اولویت اولم آزاد هست ولی گفتم انشالله وقتی بخوام بخونم واسه دولتی هم تلاش کنم.حالا با توجه به درسهای بالا چه برنامه ریزی کنم بهتره؟

RE: گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - f.b - 06 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ق.ظ

سلام دوستان واقعا دستتون درد نکنه
منم هستم
راستی من می خوام ریاضی و محاسبات رو فعلا نخونم نظرتون چیه؟

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - sabahat - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ)lvlina_r نوشته شده توسط:  منم موافقم، مثلا اگه ۷ ساعت در روز بخواهیم درس بخونیم، باید ۲ ساعت ریاضی باشه، ۲ ساعت اختصاصی، ۳ساعت مشترک....
امیدوارم خوب پیش بریم، من فعلا این‌ها را انتخاب کردم
ریاضی -> محاسبات
مشترک -> نظریه
اختصاصی -> پایگاه
امیدوارم بتونم تا ۵ شنبه ۲۵ در صد شون را تموم کنم...

ممنون
اما بایدخیلی سرعت بالا باشه که تا پنج شنبه تموم کنید......

راستی کتابی که میخونید کدوما هستن؟منظورم نویسنده و انتشاراتشه.
دوستان به همه سلام عرض میکنم.

دوستایی که برنامه ریزی کردنشون خوبه لطف کنن یه برنامه کلی بدن که مطمئن بشیم تا روز آزمون ۲۵ درصد رو می تونیم مطالعه کنیم.

ضمنا فقط خوندن متن دروس کفایت نمی کنه باید تست که کار کرد. در این رابطه هم دوستان نظر بدن ممنون میشم.

خوشبخت باشید

گروه درسی " نرم افزار " طبق بودجه بندی پارسه(حتی غیر پارسه ای‌ها :دی) - lvlina_r - 06 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ

خیلی هاش را خوندم، محاسباتم تقریبا تموم شده، یکم بیشتر باید تست بزنم، نظریه هم آخراشم، ولی پایگاه هنوز شروع نکردم، می خوام یه روزه بخونم: دی...

محاسبات -> پوران، که ۲۵ درصدش می شه ۲ فصل، خیلی کمه و آسون، هموناییه که تو پیش دانشگاه تو دیفرانسیل داشتیم
نظریه -> پوران، این یکم سخته منطبق کردنش با ۲۵ درصد، ممنون می شم دوستان کمکم کنند، من ۳ فصلش را خوندم ...
پایگاه -> مقسمی‌، اینم فکر کنم ۲ فصله‌، ولی هنوز نخوندم