تالار گفتمان مانشت
۱۰۴۵ نرم‌افزار، صرفا جهت بالا بردن روحیه دوستان - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۰۴۵ نرم‌افزار، صرفا جهت بالا بردن روحیه دوستان - Skyrim - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ

سلام Smile
کارنامه مو دیدم الان.
یه بار تو یه تاپیک دیگه اشتباه م رو گفته بودم. دوباره تکرار میکنم. تکرار میکنم اشتباه کردم. Big Grin

۱) از فروردین به بعد به جای تست زدن نشستم دوباره دروس رو خوندن و بدتر از اون، اینبار از روی کتاب های جدیدی غیر از کتاب قبلی.
۲) یک هفته اول جمع بندی از پارسه بانک استفاده کردم. قبلش اصلا ندیده بودمش و ساختار مسخره ش رو نمیدونستم.
۳) تو دوتا آزمون پارسه دیدم اکثر (بالای ۸۰ درصد) سوالاتی که ۵۰ - ۵۰ میشم و نمیزنم، بعد میام خونه چک میکنم درسته. همین اشتباه مرگبار برای از دست دادن کنکور کافیه:

مشترک ۶ تا غلط. (سه تا ساختمان زدم هرسه تا غلط، در واقع دفعه اول خیلی کم زده بودم بعد با نگرانی و چاشنی کمبود وقت برگشتم رو سوالاتی که شک داشتم).
تخصصی نرم افزار ۳ تا غلط (که یکیش همون سوال LL1 کامپایلر بود که یه بی دقتی بچه گانه بود).

از گیر و دار کتابهای مختلف باید خودم رو خلاص می کردم و بیشتر تست میزدم. توصیه من به جوانان سه چیز است: تست، تست، تست زمانی ...

[attachment=20115]

۱۰۴۵ نرم افزار، صرفا جهت بالا بردن روحیه دوستان - admin - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۹ ب.ظ

هر شکستی پلی است به سمت موفقیت! خیلی شعاری شد، ولی ان شا الله بتونید در مرحله بعدی موفق باشید.
۵۰/۵۰ هم به نظر من حتماً باید زد Smile

RE: 1045 نرم افزار، صرفا جهت بالا بردن روحیه دوستان - Skyrim - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  هر شکستی پلی است به سمت موفقیت! خیلی شعاری شد، ولی ان شا الله بتونید در مرحله بعدی موفق باشید.
۵۰/۵۰ هم به نظر من حتماً باید زد Smile

خیلی ممنون از لطفتون. انشاالله. در مورد تست های این مدلی جدی دارید میگید؟؟
قبل کنکور از چند نفر راهنمایی گرفتم. اونها گفتن اگر تو آزمایشی چک میکنی درسته، تو کنکور هم بزن. این به خاطر وسواس زیاده.
من هم همین کار رو کردم ولی خب نتیجه اینو شد که دارید میبینید.

RE: 1045 نرم افزار، صرفا جهت بالا بردن روحیه دوستان - RezaTaheri - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  ریاضی ۳ تا غلط (شانس آوردم منفی نشد).
توی کارنامه ریاضی زده سفید
اگه زده باشید باید مینوشت صفر (۰) پاسخنامه موجود در کارنامه اولیه رو بررسی کنید

RE: 1045 نرم افزار، صرفا جهت بالا بردن روحیه دوستان - Skyrim - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۱ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  ریاضی ۳ تا غلط (شانس آوردم منفی نشد).
توی کارنامه ریاضی زده سفید
اگه زده باشید باید مینوشت صفر (۰) پاسخنامه موجود در کارنامه اولیه رو بررسی کنید

درسته ... اینقدر ذوق کردم از دیدن کارنامه اشتباه نوشتم، الان نگاه کردم.