تالار گفتمان مانشت
منبع درامد سایتهای اینترنتی - نسخه‌ی قابل چاپ

منبع درامد سایتهای اینترنتی - jahan19 - 04 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ

سلام
یک سوال دارم که خیلی ذهن منو مشغول کرده
منبع درامد سایتهای اینترنتی چیه؟
خیلی از سایتهایی که می بینم نه چیزی برای فروش دارن و نه اینکه متعلق به یه شرکت خاص باشن،حالا اینا منبع درامدشون کجاست؟؟ این همه وقت برا بروزرسانی مطالب سایت میزارن در ازای چی؟؟هزینه هاشون چطور تامین میشه؟؟
البته میدونم از تبلیغات بنری درامد دارن ولی آیا این تبلیغات کفاف هزینه ها رو میده؟؟؟مگه هر تبلیغ چقدره؟؟
خیلی احتیاج دارم به جواب این سوال لطفا جواب بدید.ممنون میشم

منبع درامد سایتهای اینترنتی - saberz - 04 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ب.ظ

قیمت تبلیغات در یک سایت بستگی به بازدیدهای روزانه ی اون سایت داره
مثلا سایتی مثل ورزش۳ قیمت تبلیغات درش واسه یک ماه ۴,۵ میلیونه.البته این قیمت حدودیه
چون قیمت تبلیغات بستگی به این داره که تبلیغات شما در کدام قسمت سایت قرار بگیره که خودش باز قیمتهای متفاوتی داره

منبع درامد سایتهای اینترنتی - Fot30 - 04 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵ ب.ظ

راه های مختلفی برا درآمد دارن
ممکنه ی فروشگاه اینترنتی باشن،و از فروش درآمد کسب کنند
و یا ی سایت اطلاع رسانی باشن که از طریق تبلیغات درآمد کسب کنند
تو این لینک شما میتونید تعرفه تبلیغات تو سایت های ایرانی رو ببینید،قیمت تبلیغات ها بالاس،به راحتی دخل و خرج در میاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منبع درامد سایتهای اینترنتی - simayeshahr - 21 تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۰ ب.ظ

از تبلیغات بنری در سایت میتونه باشه.
از بک لینک و ریپورتاژ میتونه باشه.
همچنین خیلی هاشون هم در اینده محتواشون پولی میشه یا اینکه بعدا محصولی اضافه میکنن!
تبلیغات کلیکی هم براشون درامد داره

منبع درامد سایتهای اینترنتی - attarud - 20 مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۹ ب.ظ

اکثرشون میشه گفت درآمد خاصی ندارند و سایتو فقط سرپا نگه داشتند و عملا درآمد ناچیزی که دارند به هزینه های نگهداری همون سایت هم نمیرسه!

منبع درامد سایتهای اینترنتی - marvelous - 02 آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ

مسئله ی مهم در کسب و کار اینترنتی اینه که راه پول درآوردن رو به شکل درست بلد باشی، باید ایده داشته باشی و ایده هاتو بسازی، اینطوری میتونی موفق باشی. من میشناسم کسانی رو که میلیونی درآمد داشتن از کار اینترنتی ولی الان تو این اوضاع معلوم نیست وضعیت به کجا میرسه.