تالار گفتمان مانشت
نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - askari.1368@yahoo.com - 08 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ

من فکر کنم همین یه دونه رو ترازم میرسه برم مصاحبه،که اینم با توجه به رزومه شما،نرم سنگین ترمBig Grin

(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۴۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(03 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگر ریوایز مبثت باشه موثره. اما برای دانشگاه شیراز حتما باید اکسپت شده باشه. صنعتی شیراز خیلی ساده تر برخورد میکنن. اینکه شانس داری یا نه برمیگرده که معدلت، سال فارغ التحصیلی ت + مدرک زبان داری یا نه.
اگر اینا رو هم نداری راستش شانس کمی دارید. اما اگر اینا رو دارید شانس تون خوبه به ویژه اگر بتونید موقع مصاحبه خوب صحبت کنید. کلا فضای دانشگاه صنعتی شیراز خیلی ریلکس تر از دانشگاه شیرازه.
آقا مسعود فکر میکنم هم دوره بودیم Big Grin ورودی ۹۱
بله؛ مقاله ایراد علمی گرفته نشده ازش تقریبا. حقیقتش خیلی امیدی به مجاز شدن به مصاحبه دانشگاه شیراز بخاطر تراز اپسیلونیم ندارم :دی شما خبری از ترازهای دانشگاه خودمون نداری؟
(۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ق.ظ)ehsan_ei نوشته شده توسط:  البته معدل و نمره پایان نامه و مدرک زبان هم تاثیر گذاره. درکل فکر میکنم شانس خوبی داشته باشین اگه مقالتون جای خوبی اکسپت بشه.منظورتون از q1 ژورنالیه که توی اسکپوس نمایه شده؟ جزو ژورنال های آی اس آی هم هست؟
منظورم ژورنال جزء یک چهارم اول ژورنالها از لحاظ کیفیته. آره؛ ای اس ای و ایمپکت ۱/۱ داره و پابلیشرش هم Wiley هست.

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - Masoud05 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ب.ظ

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ)askari.1368@yahoo.com نوشته شده توسط:  من فکر کنم همین یه دونه رو ترازم میرسه برم مصاحبه،که اینم با توجه به رزومه شما،نرم سنگین ترمBig Grin
...

اگر حداقل ۱ ISI خوب ندارید و دانشگاه دولتی خوبی نخوندید بنظرم اصلا دانشگاه های مطرح (حتی شیراز) رو اصلا نزنید. و تو اولویت ها نیارید. اگر هم اینا رو زدید نرید و به دانشگاه های کوچک تر بگید که هدفتون همونجاست و دانشگاه هایی که بالاتر زدید رو نرفتید برای مصاحبه.

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - ghamar - 08 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۱۷ ب.ظ

سلام. من کارشناسیم رو دانشگاه علم و صنعت بودم، ۵ ساله تموم کردم و معدل چندان خوبی هم ندارم
ارشد رو صنعتی شیراز بامعدل ۱۶

یه مقاله الزویر تحت داوری دارم. یه کنفرانس ...

به نظرتون قبول می شم؟

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - mahsa_mb - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ

بچه ها الان جوابا اومد. من فقط شهید بهشتی دعوت به مصاحبه نشدم. بقیه رو دعوت شدم. نرم افزار: تراز ۴۷۳۶
اگر ممکنه تراز رتبه و گرایشتون رو بزارید.
بچه ها برام مهمه اینکه اصفهان تا چند دعوت به مصاحبه شدن. ممنون میشم

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - crevice - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ

خب منم با رتبه ی نجومیم فقط صنعتی شیراز و دوتا از این بورس اعزام به خارج صنعتی بیرجند + بین الملل شیراز دعوت شدم.
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۳:۲۴ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها الان جوابا اومد. من فقط شهید بهشتی دعوت به مصاحبه نشدم. بقیه رو دعوت شدم. نرم افزار: تراز ۴۷۳۶
اگر ممکنه تراز رتبه و گرایشتون رو بزارید.
بچه ها برام مهمه اینکه اصفهان تا چند دعوت به مصاحبه شدن. ممنون میشم
اصلا مهم نیستن بقیه. رزومه تون چجوره؟ اگر ISI داشته باشین به احتمال بالای ۹۵ درصد همون اصفهان پذیرش میشین.

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ)askari.1368@yahoo.com نوشته شده توسط:  من فکر کنم همین یه دونه رو ترازم میرسه برم مصاحبه،که اینم با توجه به رزومه شما،نرم سنگین ترمBig Grin
نه اینجور نیست واقعا. من خودم حقیقتش تمام امیدم به دانشگاه شیراز بود که ترازم بهش نخورد متاسفانه. فکر نکنم توی صنعتی شانسی داشته باشم بویژه بخاطر اینکه گرایشم یکم فرق داره ( هر چند پایان نامه م و مقاله هام بیشتر شبکه ییه تا نرمی). حالا باید برم ببینم میتونم از طریق استادام لینکی با اساتید اونجا ایجاد کنم یا نه Undecided

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - ۹۰۲۵۱۱۸۳ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۱۷ ب.ظ

منم شبانه تربیت مدرس مدیریت سیستم های اطلاعاتی و امیرکبیر روزانه تجارت و شبکه و صنعتی شیراز شبکه روزانه و اصفهان امنیت اطلاعات روزانه و شبانه تراز آوردم ۴۰۴۲ترازم

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - bodygard - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۵۴ ب.ظ

[quote='90251183' pid='401620' dateline='1461847661']
منم شبانه تربیت مدرس مدیریت سیستم های اطلاعاتی و امیرکبیر روزانه تجارت و شبکه و صنعتی شیراز شبکه روزانه و اصفهان امنیت اطلاعات روزانه و شبانه تراز آوردم ۴۰۴۲ترازم

سلام بهتن تبریک میگم میتونم درصد هاتون رو بدونم
من هم پردیس اصفهان و شیراز اوردم
و تصمیم دارم نرم مصاحبه و برای امتحان آبان بخونم

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - Masoud05 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نه اینجور نیست واقعا. من خودم حقیقتش تمام امیدم به دانشگاه شیراز بود که ترازم بهش نخورد متاسفانه. فکر نکنم توی صنعتی شانسی داشته باشم بویژه بخاطر اینکه گرایشم یکم فرق داره ( هر چند پایان نامه م و مقاله هام بیشتر شبکه ییه تا نرمی). حالا باید برم ببینم میتونم از طریق استادام لینکی با اساتید اونجا ایجاد کنم یا نه Undecided

شما رتبه تون چند هست مگه؟
من فکر میکردم با این ترازی که اعلام میکنن تا رتبه حدود ۵۰۰ دعوت میشن اما ظاهرا اصلا اینطوری نیست. بنظرم کف حدود ۳۴۰۰ خیلی پایین بود!! اما انگار خیلی هم پایین نبود.

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - ۹۰۲۵۱۱۸۳ - ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ

مرسی دوستم
راستش رتبه م ۱۷۳ و درصدام ۲۶ تخصصی و ۱۷ استعداد و زبان هم ک نرسیدم

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - bodygard - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ)۹۰۲۵۱۱۸۳ نوشته شده توسط:  مرسی دوستم
راستش رتبه م ۱۷۳ و درصدام ۲۶ تخصصی و ۱۷ استعداد و زبان هم ک نرسیدم

میشه لطفا بگین چه کتابهایی رو میخوندید
منظورم چه انتشاراتی

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - crevice - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۰۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  شما رتبه تون چند هست مگه؟
من فکر میکردم با این ترازی که اعلام میکنن تا رتبه حدود ۵۰۰ دعوت میشن اما ظاهرا اصلا اینطوری نیست. بنظرم کف حدود ۳۴۰۰ خیلی پایین بود!! اما انگار خیلی هم پایین نبود.
تراز کف نرم افزار شیراز ۳۹۰۰ بود. رتبه ی منم حتی از مقدار تخمینی شما هم بالاتر بود (۶۰۰ و خورده یی) Big Grin
الان یکم به صنعتی شیراز امیدوار شدم چون سایتشو که چک کردم، ۳ تا از اساتید فناوری اطلاعاتش research interest شون کاملا با زمینه کاری مقاله های من فیت بود. Angel Cool

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - mahsa_mb - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ

بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.
بچه ها من رزومم قوی نیست. یه مقاله همایشی... چون سر کار میرم... ولی استاد راهنمام خیلی مطرح هستن تو کشور و اینکه پایان نامم خیلی عالی بود. شماها جای من بودین ، اعتماد به نفسشو داشتین مصاحبه شریف برید یا بقیه دانشگاه های تهران؟ الان یه مقاله انگلیسی سابمیتم دارم که تکلیفش معلوم نیست

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - Masoud05 - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۶:۵۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تراز کف نرم افزار شیراز ۳۹۰۰ بود. رتبه ی منم حتی از مقدار تخمینی شما هم بالاتر بود (۶۰۰ و خورده یی) Big Grin
الان یکم به صنعتی شیراز امیدوار شدم چون سایتشو که چک کردم، ۳ تا از اساتید فناوری اطلاعاتش research interest شون کاملا با زمینه کاری مقاله های من فیت بود. Angel Cool

انشاالله که براتون همونجا بشه. منم فکر کنم شریف و شیراز و علم و صنعت فقط برم.

نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - poopi - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۰۴ ب.ظ

(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.
بچه ها من رزومم قوی نیست. یه مقاله همایشی... چون سر کار میرم... ولی استاد راهنمام خیلی مطرح هستن تو کشور و اینکه پایان نامم خیلی عالی بود. شماها جای من بودین ، اعتماد به نفسشو داشتین مصاحبه شریف برید یا بقیه دانشگاه های تهران؟ الان یه مقاله انگلیسی سابمیتم دارم که تکلیفش معلوم نیست

اعتماد به نفس نمیخواد که Smile اتفاقا فکر کنید دارید میرید تفریح!!!
منظورم اینه که اگه قراره اعتماد به نفس نداشته باشید و بگید "من رو نمیگیرن، پس مصاحبه نرم"، بگید "اینا که من رو نمیگیرن پس برم خوش بگذرونم" Big Grin حداقلش اینه که تجربه ی خوبی میشه براتون، ضمن اینکه ریلکس تر هم خواهید بود و بهتر عمل میکنید.

الان متوجه شدم که شریف برای ارزیابی مدارک ۴۰ هزار تومن، و در صورت قبولی مدارک و دعوت به مصاحبه، ۴۵ هزار تومن هم برای مصاحبه میگیرن. حرفم رو پس میگیرم Blush

RE: نتایج اولیه ی آزمون دکتری ۹۵ - کلیه رشته ها - zsh - 09 اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ

تو نتیجتون زدن احتمالا که اخرین تراز اصفهان چند بوده.
اگر واقعا دوست دارید شریف یا جای دیگه برید به نظرم شاید خوب باشه یه توصیه نامه از استاد راهنماتون ببرید و اینکه یه مقاله هم دادید.
(۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۹:۴۰ ب.ظ)mahsa_mb نوشته شده توسط:  بچه ها نگفتید کف اصفهان چه تراز و رتبه ای هستا... Blush دوست من با ۱۵۰ نرم افزار روزانه اصفهان رو نیاورد.