تالار گفتمان مانشت
سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - نسخه‌ی قابل چاپ

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - parvaz_hj - 04 مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۳۰ ق.ظ

یه سوال
اگه بخوایم ریاضی انتشارات نصیر مال مهندس کریمی را بگیریم میشه یکی بگه ایا تهران بریم خود انتشارات بهمون میدن؟؟؟ یا اینکه باید در جایی(نصیر) ثبت نام کرده باشیم؟؟؟ً!!!
و اینکه این جزوه بهتره یا کتاب تقریبا حجیم پارسه واسه ریاضی مهندسی؟؟
لطفا سریع جواب بدید....ما هنوز از خیلی‌ها انتظار جواب دادن درست داریماا...

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - ف.ش - ۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۳۶ ب.ظ

اگه میخواین خلاصه‌تر باشه جزوه آخرین قدم پارسه (ریاضی مهندسی) رو تهیه کنین.البته خیلی هم خلاصه نیست.

RE: سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - ۵۴m4n3h - 04 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۸:۳۰ ق.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  یه سوال
اگه بخوایم ریاضی انتشارات نصیر مال مهندس کریمی را بگیریم میشه یکی بگه ایا تهران بریم خود انتشارات بهمون میدن؟؟؟ یا اینکه باید در جایی(نصیر) ثبت نام کرده باشیم؟؟؟ً!!!
و اینکه این جزوه بهتره یا کتاب تقریبا حجیم پارسه واسه ریاضی مهندسی؟؟
لطفا سریع جواب بدید....ما هنوز از خیلی‌ها انتظار جواب دادن درست داریماا...

فکر نمیکنم برای خرید کتاب مهندس کریمی مشکلی داشته باشید:
لیست نمایندگی های فروش کتاب های نصیر‌:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - javadjj - 05 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۱ ق.ظ

خوب مدرسان شریف بخون اون که خیلی عالیه

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - admin - 05 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۴ ق.ظ

یه خورده مدرسان شریف ممکنه سنگین باشه ولی من هم موافقم که کتاب فوق العاده ای هست.

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - javadjj - 05 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۲ ق.ظ

مدرسان کمی سنگین هست اما مثال زیاد داره در حین درس و روش حلش خیلی خلاصه نیست مثل کتابای نیکوکار
من که لذت میبرم از کلام و طرز بیان این کتاب در حین خوندن با یکی دوبار خوندن مطلب رو خوب می فهمم بدش میرم سراغ تست هاش ممنون از اقای تنهایی به خاطر توصیه که رو این کتاب تو پست معرفی منابع داشت

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - admin - 05 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۰۳ ق.ظ

خواهش می کنم. این کتاب واقعاً کتاب خوبیه و سطح تفکر شما رو هم بالا می بره. ان شا الله جواب می ده و درصد این درستون عالی می شه.Smile

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - hamidkhl - 05 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۰۹ ق.ظ

من هم مدرسان شریف خریدم یه فصلشو خوندم خوب بود

خیلی مثل نیکوکار تستی و حفظی نگفته، هر جا لازم بوده مطلبو بیشتر توضیح داده یا اثبات اورده
خیلی هم مثل کتابهای دیگه مثل کتاب کریمی و معتقدی تشریحی و مفصل نگفته
در کل کتاب خوب و دوست داشتنییه

RE: سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - رضا خان کبیر - ۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۰۹ ق.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  من هم مدرسان شریف خریدم یه فصلشو خوندم خوب بود

خیلی مثل نیکوکار تستی و حفظی نگفته، هر جا لازم بوده مطلبو بیشتر توضیح داده یا اثبات اورده
خیلی هم مثل کتابهای دیگه مثل کتاب کریمی و معتقدی تشریحی و مفصل نگفته
در کل کتاب خوب و دوست داشتنییه

منم مدرسان شریف خریدم خوندم ولی چون از ریاضی مهندسی چیزی سر در نمیاوردم یکم برام سنگین بوداگر کسی یه جزوه ایی یا کتابی که اسانتر باشه سراغ داره بگه ما بخونیم بعد بریم مدرسان شریف را بخونیم بهتر میشه فهمید

RE: سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - bitbit - 13 تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۳ ب.ظ

سلام
من ریاضی مهندسی کلاس نوشتم هنوز شروع نشده چون بیسه خوبی ندارم میخوام تقویت کنم

دوستانی که نسبت به این درس دیده خوبی دارن
راهنمایی کنن چه مباحثی رو از ریاضیات پایه لازم دارم؟ و از روی چه کتابی این مطالبو بخونم؟
ممنوم

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - ملیکا - ۱۳ تیر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۲ ب.ظ

مشتق‌، انتگرال‌، توابع مثلثاتی‌، توابع مختلط‌، موهومی و.. اینا مباحث کلی هستند که تو همه کتاب های ریاضی عمومی پیدا میشن ... ولی خب یکی از بهتریناش کتاب ریاضیات عمومی ۱ و ۲ مسعود آقاسی هست .

سوال در مورد جزوه ریاضی مهندسی - alireza3742 - 12 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ

جزوه پارسه (دکتر معتقدی) که ۱۰۰ صفحه ای هست برای شروع خوبه چون از پائین ترین سطح درس داده‌، و بعدش هم صداها و کتاب مهندس کریمی میتونه خیلی مفید باشه.
در ضمن برای تهیه کتاب مهندس کریمی نیازی به ثبت نام در نصیر نیست و کتاب ایشون به همه توزیع میشه .