تالار گفتمان مانشت
دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - marziii - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ

سلام واقعا خداخیرتون بده.مرسی

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - hoornaz - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ

سلام ،من مدیریت فناوری اطلاعات بصورت مجازی در این دانشگاه قبول شدم.کسی هست از بچه های این دوره که بدونه خوبه یا نه؟شنیدم استادا به دانشجو های مجازی سخت نمره میدن درسته؟به نظرتون اینجا بهتره یا مهندسی صنایع دانشگاه آزاد نجف آباد؟لطفا راهنما کنید.ممنون

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - grayman - 17 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۵ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ)hoornaz نوشته شده توسط:  سلام ،من مدیریت فناوری اطلاعات بصورت مجازی در این دانشگاه قبول شدم.کسی هست از بچه های این دوره که بدونه خوبه یا نه؟شنیدم استادا به دانشجو های مجازی سخت نمره میدن درسته؟به نظرتون اینجا بهتره یا مهندسی صنایع دانشگاه آزاد نجف آباد؟لطفا راهنما کنید.ممنون
سلام
در دوره مجازی رشته علوم کامپیوتر که والا پوست میکنن نمره بدن. متوسط معدل بچه ها ۱۴ است و این خیلی بده! برای دانشگاه آزاد هم به نظر خودتون بستگی داره. خوشتون میاد از دانشگاه و رشته برید... به همین راحتی Big Grin

شهریه جدید مجازی شهید بهشتی - کارمن - ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ

در یک حرکت انفجاری شهریه دوره های مجازی شهید بهشتی دو برابر شد
شهریه ثابت :ا میلیون تومان هر واحدنظری:۱۴۰ هزارتومان و هر واحد پایان نامه: ۲۵۰ هزار تومان
قیمت سابق به ترتیب ۵۰۰هزار-۸۰هزار و ۱۲۰هزار بود.

RE: شهریه جدید مجازی شهید بهشتی - کارمن - ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ ب.ظ)mahdi_1012 نوشته شده توسط:  واقعا!!! من که واسه ثبت نام پرسیدم شهریه ثابت ما با هشت واحد می شد ۱۱۸۰ هزار. به عبارتی همون شهریه قبل.

میتونید از ادرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ببینید.

شهریه جدید مجازی شهید بهشتی - کارمن - ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ

این قیمتها برای دانشجویان جدید هست قبلی ها ۲۰% افزایش نسبت به پارسال.
سال قبل ماهارو مثل یه گونی پول(امیدوارم به کسی بر نخوره) نگاه می کردند نمیدونم دیگه امسال میخوان چکار کنند.

شهریه جدید مجازی شهید بهشتی - nima63 - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ ب.ظ

یکی نیست بگه آخه کدوم امکانات را دادید که ۱۰۰ درصد شهریه اضافه کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یک فرم درخواست بخواهیم پر کنیم مثل عصر حجر باید بکوبیم بریم تهران و برگردیم.
پولا را میدیم و ارزش و اعتبار دانشجو (خواهشا به کسی برنخوره خودما میگم) حتی در رده دانشگاه آزادی راهم نداریم.

واقعا درسته. فقط و فقط منبع درآمد هستیم. همین و بس
واقعا اگر یکی بره شهریه یه ترم این دانشگاه را خرج کلاس کنکور کنه به نظرم حداقل یک شبانه یا یک روزنانه دانشگاه خوب قبول میشه و ....................
بگذریم از ما که گذشت. خدا به داد این دانشجوهای ورودی جدید با این شهریه سنگین برسه.
اینطور که معلومه شهریه یک ترم با ۹ واحد میشه ۲ میلیون و ۸۰ تومن.
یعنی دانشجو باید حداقل ماهی ۵۰۰ تومن از درآمدش را بده برا شهریه .
بعدش حتی از دانشجویان دیگه هم کمتر از نعمت اساتید برخوردار میشه . یعنی کلاساشون نصفه کلاسای یک دانشجوی معمولی هست.
واقعا خیلی زور داره.
واقعا من نمیدونم اسم این سیاست چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شهریه جدید مجازی شهید بهشتی - nima63 - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۳ ب.ظ)nima63 نوشته شده توسط:  واقعا من نمیدونم اسم این سیاست چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منظورم از "سیاست"، سیاست آموزش الکئرونیک دانشگاه شهید بهشتی بود.

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - hoornaz - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ق.ظ

واقعا که خیلی نامردن شهریه ثابت رو فقط ۲ برابر کردن اونم وقتی که دیگه همه ثبت نام کردن.
انصرافم که بدیم که پولمونو نمیدن!!!

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - nima3608 - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ق.ظ

شهریه رو بعد از ثبت نام زیاد کردن.خیلی بی انصافیه.دیروز ما اعتراض کردپدیم نامه نوشتیم . نتیجه خاصی نداشت.گفتن هرکی میخاد شنبه بیاد پولشو پس بگیره........ مملکت بی حساب و کتابه ....

شهریه جدید مجازی شهید بهشتی - nima3608 - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ق.ظ

شهریه رو بعد از ثبت نام زیاد کردن.خیلی بی انصافیه.دیروز ما اعتراض کردپدیم نامه نوشتیم . نتیجه خاصی نداشت.گفتن هرکی میخاد شنبه بیاد پولشو پس بگیره........ مملکت بی حساب و کتابه ....

شهریه جدید مجازی شهید بهشتی - mfXpert - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ)mahdi_1012 نوشته شده توسط:  با این وضع شهریه و مدرک و طرز برخورد استاد ها و ... قصد موندن دارید؟!!!
رفتن هم به همین سادگی ها نیست.

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - hoornaz - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ

بچه ها به نظرتون واقعا ارزش رفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا نظراتونو بگین خیلی بهش احتیاج دارم.

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - nima3608 - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۶ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ)mahdi_1012 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ق.ظ)nima3608 نوشته شده توسط:  شهریه رو بعد از ثبت نام زیاد کردن.خیلی بی انصافیه.دیروز ما اعتراض کردپدیم نامه نوشتیم . نتیجه خاصی نداشت.گفتن هرکی میخاد شنبه بیاد پولشو پس بگیره........ مملکت بی حساب و کتابه ....

با این وضع شهریه و مدرک و طرز برخورد استاد ها و ... قصد موندن دارید؟!!!

نمیدونم .موندم واقعا

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)mahdi_1012 نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ)hoornaz نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون واقعا ارزش رفتن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا نظراتونو بگین خیلی بهش احتیاج دارم.

به نظر من که ارزش نداره. با اینکه من معماری کامپیوتر قبول شدم ولی دیدم کسایی که رفتن دو ترم خوندن الان انصراف دادن تازه با اینکه شهریشون خیلی کمتر از این حرفا بوده!
تازه با اینکه من خیلی به مدرک ارشد احتیاج دارم ولی...

انصراف دادن یا بدلیل مشروطی اخراج شدن ... واقعا" دوست دارم دلیلشو بدونم.....

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - marziii - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ

من ثبت نام کردم ولی شهریه رو کامل نریختم هنوز.واقعا شنبه پس میدن پول و اگه انصراف بدیم؟اصلا نمیدونم چه کنم.از یه طرف شهریه رو خیلی زیاد کردن از طرف دیگه الان آزاد وشبانه ام بخوای بخونی همین حدودا باید شهریه بدی این حداقل مدرکش شهید بهشتیه.واقعا بچه هایی که دارن مجازی می خونن ناراضی هستن؟بچه هایی که دانشجوی مجازی هستید میشه نظرتون و بگین؟مادیگه باید تصمیم مون و بگیریم