تالار گفتمان مانشت
راهنمایی برای موضوع سمینارومقاله نویسی در شبکه - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی برای موضوع سمینارومقاله نویسی در شبکه - ernika - 20 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ

سلام
دوستان ترم اول بما سمینار دادن..اصلا نمیدونم چیکار کنم؟؟
موضوع چی بگیرم؟؟؟
اصلا سمینار چی هست؟؟
دوتا از استادامون ازمون مقاله خواستن که به یک همایش بفرستیم و باید قبول بشه SadSad

خواهشا کمک کنید:
۱- برای موضوع سمینار که بتونم برای پایان نامه هم روش کار کنم
۲-چجوی و از کجا مقاله نویسی رو شروع کنم؟؟

موضوعش باید درباره شبکه باشه

استادم مثلا کمکم کرد...۴-۵ تا سایت مقاله بهم معرفی کرد همشون انگلیسی..میرم تو سایت گم میشم..
مقالاتی هم که در سایت های فارسی مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست همش پولیه..

دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنند.
ممنون

راهنمایی برای موضوع سمینارومقاله نویسی در شبکه - ernika - 08 آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۲۷ ب.ظ

کسی جواب نمیده چرا؟ Sad

راهنمایی برای موضوع سمینارومقاله نویسی در شبکه - equilibrium - 09 آذر ۱۳۹۴ ۰۴:۲۱ ب.ظ

تا جائیکه من میدونم در زمینه شبکه، شاخه هایی مثل Cloud Computing، IoT، Mobile Social Networks، Software Defined Network (SDN)، و شبکه های سنسوری، به لحاظ تازگی و باز بودن مباحث، مطرحن؛
در شاخه اول میتونید مسئله هایی مثل امنیت در کلاد به ویژه کلاد روی دیوایس های سیار، تخصیص منابع در کلاد (یکم قدیمی تره)، ... ریزتر بشید؛ شاخه دوم به نوعی یکی از زیرشاخه های شبکه های حسگره که از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۰ تاپ ترین زمینه تحقیقاتی Comp. Science بود؛ خیلی از مسئله های مطرح در شبکه های حسگر، در فضای IoT با چالش و تعریف جدیدی روبرو هستن (به دلیل ناهمگن بودن گره ها) و فی الحال کلی طرفدار داره؛ سومی یکی از زیرشاخه های مباحث Social network (به طور کلی network science) هست که در حال حاضر جایگاه چند سال پیش شبکه های حسگرو به لحاظ تعدد کارهای انجام شده داره؛ ویژگی متحرک بودن چالش های جدی تر و زمینه های جدیدتری به مباحث و مسئله های کلاسیک social networks اضافه می کنه؛ شاخه چهارم فکر میکنم هم یکم تخصصی تر از موارد دیگه در زمینه شبکه ها باشه؛ مباحثی مثل تخصیص منبع، مسیریابی، QoS، مدیریت ترافیک، و ... بر اساس SDN از مسائل بیس شبکه هستن و پر از مسئله های باز؛ و مورد اخر هم هرچند قدمت بیشتری از بقیه موارد داره ولی همچنان تعدد مقالات چاپ شده در IEEE یا Elsevier یا ناشرهای دیگه در اسکوپ شبکه های وایرلس نشون میده جای کار وجود داره به خصوص زمانیکه حسگرها متحرک باشن یا همزمان داده های ناهمگنی مثل صوت و تصویر و مشاهدات پدیده های اب و هوایی و ... در شبکه تولید بشه و بخاید روی این داده های ناهمگن مسیریابی، فشرده سازی، مدیریت دیتابیس، سرچ، تجمیع داده، مدل یا خلاصه کردن داده و ... انجام بدید؛