تالار گفتمان مانشت
چگونه ارزیابی روی فایل tr نرم افزار ns2 انجام دهیم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

چگونه ارزیابی روی فایل tr نرم افزار ns2 انجام دهیم؟ - hajilari - 19 آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ

سلام
بعد از اینکه کار شبیه سازی رو با نرم افزار ns2 درست کردیم یه فایل tr به ما میده که میشه پارامترهای مختلف مثل جیتر و... رو از آنجا اندازه گیری کرد برای سناریوهای سیمی میشه از Trace Graph استفاده کرد اما برای بی سیم نمی دونم با چی باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید.

چگونه ارزیابی روی فایل tr نرم افزار ns2 انجام دهیم؟ - rasoul1990 - 19 آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ

برای اندازه گیری سه معیاریک گره در شبکه خودرویی شامل درجه گره(تعداد گره های همسایه یک گره)،تعداد انتقال مورد انتظار،طول عمر لینک چه کار باید انجام شود?
I need to Extract node degree(neighbor number of a node ) and expected transmition cont and link life time?

RE: چگونه ارزیابی روی فایل tr نرم افزار ns2 انجام دهیم؟ - hajilari - 24 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ق.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۶ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)hajilari نوشته شده توسط:  سلام
بعد از اینکه کار شبیه سازی رو با نرم افزار ns2 درست کردیم یه فایل tr به ما میده که میشه پارامترهای مختلف مثل جیتر و... رو از آنجا اندازه گیری کرد برای سناریوهای سیمی میشه از Trace Graph استفاده کرد اما برای بی سیم نمی دونم با چی باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام، برو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
و
و
.

ممنون از راهنمایی تون اما این لینک ها بیشتر آموزش شبیه سازی وایرلس بود.
اما من دنبال نرم افزاری هستم که بتونم فایل out.tr که از خروجی یک سناریوی بی سیم بدست میاد توی اون باز کنم و ببینم اطلاعاتش رو

(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ب.ظ)rasoul1990 نوشته شده توسط:  برای اندازه گیری سه معیاریک گره در شبکه خودرویی شامل درجه گره(تعداد گره های همسایه یک گره)،تعداد انتقال مورد انتظار،طول عمر لینک چه کار باید انجام شود?
I need to Extract node degree(neighbor number of a node ) and expected transmition cont and link life time?

ببخشید کلا متوجه نشدم چی گفتین Huh

من دنبال نرم افزاری هستم که بتونم فایل out.tr که از خروجی یک سناریوی بی سیم بدست میاد توی اون باز کنم و ببینم اطلاعاتش رو