تالار گفتمان مانشت
فروختن کتاب در انقلاب - نسخه‌ی قابل چاپ

فروختن کتاب در انقلاب - azade1992 - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۴ ق.ظ

سلام دوستان . من دو سال پیش ارشد آی تی فقط دانسگاه آزاد شرکت کردم و قبول نشدم و بعدش به دلایلی دیگه شرکت نکردم. کتاب هامو همشو بردم انقلاب فروختم. الان پشیمونم چرا اهدا نکردم به کسایی که نیاز دارن. چون مبلغ خاصی دستمو نگرفت . خواستم بهتون بگم شما اگه انشاالله قبول شدید ، اگر پولش براتون مهم نیست اهدا کنید به بچه هایی که واقعا پول ندارند واسه خرید کتاب. ببخشید فضولی کردم اما خدا خیرتون بده اگر دلشون رو شاد کنید. همگیییییییییی موفق باشییییید Shy

فروختن کتاب در انقلاب - balrug - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۷ ب.ظ

درسته
موقع خرید کتاب مبلغی هنگفتی باید داد ولی موقع فروش آنچنان رو سر مالت میزنن که خودتم میمونی!
اهدای کتاب خیلی کار زیبایی هست Smile

فروختن کتاب در انقلاب - irpersian20 - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ق.ظ

یادم افتاد به فردی که خودش سر کار بود و موبایل و ماشین خوب داشت و میگفت حالا مردم مجبورن ماشین و موبایل داشته باشن؟
شما هم میری کتاب هات می فروشی ، بعد مردم رو موعظه میکنی

اول از خودمون شروع کنیم. بعد به دیگران

RE: فروختن کتاب در انقلاب - *afsoon* - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۹ ب.ظ

امروزم یکی از دانشجوهای دانشگاه تهران کتاباشو رایگان در اختیار دانشجو ها گذاشت .
هر کسی هر کتابی که لازم داشت بر میداشت .Smile

RE: فروختن کتاب در انقلاب - azade1992 - 05 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  یادم افتاد به فردی که خودش سر کار بود و موبایل و ماشین خوب داشت و میگفت حالا مردم مجبورن ماشین و موبایل داشته باشن؟

عرض کردم که، فروختم ولی الان پشیمونم.
مطلبم رو درست بخونین اول...

فروختن کتاب در انقلاب - irpersian20 - 05 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۰ ب.ظ

(۰۵ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۵۶ ب.ظ)azade1992 نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ق.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  یادم افتاد به فردی که خودش سر کار بود و موبایل و ماشین خوب داشت و میگفت حالا مردم مجبورن ماشین و موبایل داشته باشن؟

عرض کردم که، فروختم ولی الان پشیمونم.
مطلبم رو درست بخونین اول...
پس الان نمی تونید بقیه رو موعظه کنید
شما میتوانید هر وقت کتاب اهدا کردید، بیائید و بگید من کتاب اهدا کردم و شما خهم به این دلایل پیشنهاد میکنم اهدا کیند.