تالار گفتمان مانشت
راهنمایی-چه گرایش هایی با کارشناسی سخت افزار،درمقطع ارشدتناسب داره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی-چه گرایش هایی با کارشناسی سخت افزار،درمقطع ارشدتناسب داره؟ - بیتا - ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ

سلام دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
یه سوالی داشتم اگه لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم
برادر من رشته مهندسی کامپیوتر - سخت افزار دانشگاه آزاد قبول شده. می خواستم بدونم اگه این رشته رو در مقطع کارشناسی تموم کنه در آینده برای ارشد چه گرایش هایی رو میتونه انتخاب کنه در حقیقت چه گرایش هایی با سخت افزار تناسب داره؟؟

راستی به نظرتون رشته سخت افزار چجور رشته ای هست؟؟ آینده کاریش خوبه؟ حتما باید به کار فروش قطعات کامپیوتری مشغول باشه یا کارهای دیگه هم میتونه بکنه؟

برادرم امسال سال اولش بوده . راستش امسال برای کنکور نخونده یعنی خونده بودا ولی فقط یکی دو ماه قبل کنکور. سطح هوشیشم خوبه فقط یه کم بازیگوشه به نظرتون بمونه یه سال دیگه بخونه یا برای همین رشته ثبت نام کنه.
من خودم نظرم اینه که یه سال پشت کنکور بمونه چون بچه با استعدادیه ولی خوب بازیگوشیش یه مقدار کارو سخت میکنه

نظر شما چیه؟

پیشاپیش ممنون

راهنمایی در مورد رشته مهندسی سخت افزار-ارشد - banou - 21 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ

به نظر من بشینه بخونه واسه دولتی.یه ۶ماه زحمت کشیدن می ارزه به اینکه بری دانشگاه آزاد.دانشگاه دولتی از همه نظر بهتر از آزاده.یه دوره کوتاه مدت زحمت می کشه در عوض عمری ازش استفاده می کنه.من خودم پشیمون چرا یه سال صبر نکردم و اومدم دانشگاه آزاد.
مهندسی سخت افزار هم خوبه به نظرم به روحیه پسرا هم نزدیکتره تا نرم افزار البته باید پسرا خودشون اظهار نظر کنن.واسه ارشد هم می تونن معماری رو انتخاب کنن.
در مورد بازار کارش ولی بی اطلاعم.

راهنمایی در مورد رشته مهندسی سخت افزار-ارشد - بیتا - ۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۲۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ)banou نوشته شده توسط:  به نظر من بشینه بخونه واسه دولتی.یه ۶ماه زحمت کشیدن می ارزه به اینکه بری دانشگاه آزاد.دانشگاه دولتی از همه نظر بهتر از آزاده.یه دوره کوتاه مدت زحمت می کشه در عوض عمری ازش استفاده می کنه.من خودم پشیمون چرا یه سال صبر نکردم و اومدم دانشگاه آزاد.
مهندسی سخت افزار هم خوبه به نظرم به روحیه پسرا هم نزدیکتره تا نرم افزار البته باید پسرا خودشون اظهار نظر کنن.واسه ارشد هم می تونن معماری رو انتخاب کنن.
در مورد بازار کارش ولی بی اطلاعم.
به نظر منم بشینه بخونه بهتره. به هر حال آزاد هزینه اش زیاده . البته شهر ما سخت افزار دولتی نداره .

بچه های دیگه نظری ندارن؟؟ لطفا راهنمایی کنید بخصوص در مورد زمینه های کاری و ارشد
ممنونم

راهنمایی در مورد رشته مهندسی سخت افزار-ارشد - انرژی مثبت - ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ق.ظ

خوب همونطور که می دونید برای ارشد می تونید هر کدوم از گرایش های مهندسی کامپیوتر رو ادامه بدن ولی پیش می خورن گرایشی که تو ارشد کاملا مرتبطه همانطور که دوستمون گفتن معماری کامپیوتره.یه سری اطلاعات در مورد ارشد معماری تو این ادرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.