تالار گفتمان مانشت
۱۴۱ آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

۱۴۱ آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران - farzanehm - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۲ ق.ظ

من هم با ۱۴۱ آی تی، شبانه سیسنم های چند رسانه ای علوم و فنون تهران قبول شدم Smile

۱۴۱ آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران - iammiti - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ

تبریک همکلاسی

RE: 141 آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران - razieh123 - 11 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ

تبریک می گم
شبانه اس یا روزانه ؟

RE: 141 آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران - farzanehm - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۲ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۶ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  تبریک همکلاسی

ممنونم, من هم به شما تبریک می گم

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ)razieh123 نوشته شده توسط:  تبریک می گم
شبانه اس یا روزانه ؟

ممنونم
شبانه

۱۴۱ آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران - afsan_legend - 25 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ

علوم و فنون چیه؟ فرق میکنه با فنی و مهندسی تهران؟

RE: 141 آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران - farzanehm - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ)afsan_legend نوشته شده توسط:  علوم و فنون چیه؟ فرق میکنه با فنی و مهندسی تهران؟

دانشکده علوم و فنون نوین یکی از دانشکده های دانشگاه تهران هست که همونطوری که از اسمش مشخصه رشته ها و گرایش های جدیدتر رو ارائه می کنه و سه گرایش سیستم های چندرسانه ای، سامانه های شبکه ای و آیتی پزشکی از رشته آی تی را داره
آدرس سایت دانشکده
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
هست میتونید از اونجا اطلاعات بیشتری به دست بیارید

۱۴۱ آی تی- سیستم های چند رسانه ای دانشگاه تهران - IPv6 - 31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۳۱ ق.ظ

راضی هستین؟؟؟