تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

اعلام نتایج نهایی ارشد - negggin - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۱ ب.ظ

صبر یه اندازه ای داره

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

اعلام نتایج نهایی ارشد - yasmin.jll - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ

چقدر استرس دارین یعنی واقعا ته نگرانی های زندگیتون کجا قبول شدن ارشدتونه؟ بابا جان برید خوش باشید این جوابا رو هم می دن تموم می شه می ره

اعلام نتایج نهایی ارشد - negggin - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۵ ب.ظ

بعد از ارشدم داستان های دیگس

فرستاده شده از GT-I9505ِ من با Tapatalk

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - shahryar200 - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۲ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  بیچاره توکلی. من توکلی را دوست میدارم. منفی هاشم به جون میخرم HeartHeartHeart اصلا من گادیباردش Tongue کسی بهش چیزی نگه. اینجا فدایی داره Smile
همیشه چهرشو که میبینم حس خوبی بهم میده. حالا میخواد وقت نتایج خودم باشه یا دیگری یا کلا پیام دیگه ای بده. از سنجش این شخص بیشتر دیده میشه و بیشترین نفرینام سمت این شخص میره. لابد هر که شهرتش بیش نفرینش بیشتر SleepyBlush

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
[تصویر:  379443_82672_654.jpg]
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

کلا وقتی میبینمش پشت تی وی استرس و حرص و بغز گلومو میگیره AngryAngryDodgy

اعلام نتایج نهایی ارشد - aliabbasi - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۰ ب.ظ

مردشور این متن رو ببرن

"داوطلبان گرامی می توانند برای مشاهده اسامی‌ پذیرفته‌شدگان‌ نهایی آزمون‌ ورودی‌ تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۴ ،از ساعت ۲۰ امشب اقدام نمایند."

اعلام نتایج نهایی ارشد - nlp@2015 - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۱ ب.ظ

سایت سنجش همش شده اطلاعیه!!! پ کو نتایج!!!!!!!!!!!

اعلام نتایج نهایی ارشد - pe.esf - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۴ ب.ظ

همش یاد تلیمو میفتم که وقتی واسه رتبه ها میرفتم تیتر اول سنجش بود Smile)))))))

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - violet_z - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۳۰ ب.ظ)albaloo نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  صبر چیزه خوبیه اما نه وقتی هر دو دقیقه یه بار یکی مستقیم یا به کمک وسایله ارتباطی سوال می کنه "جوابت نیومد!!!!" و تو مجبوری بگی نهSad((

به خاطر همین مسائله که منم دلم نمیخواست کسی بدونه که کنکور دادم ، از اول مرداد دارم به یه جماعت جواب پس میدم که جواب نیومده و تکرار دیالوگ "شهریور جوابا میاد" ، از اول شهریور هم هر روز دارم جواب پس میدم به کل فامیل و همه ی اینا باعث میشه که حالم از هرچی انتظاره بهم بخوره .....

من فکر میکردم فقط مشکل منه اینBig GrinBig Grin
نزدیک هزاربار به فامیل و دوستام گفتم جوابا شهریور میادUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedجالبه که هر کردومم به تنهایی صدبار این سوال پرسیدن.بعد من فکر میکردم فامیل من آلزلیمر شدید دارنDodgy

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - Tehran_95 - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ

وقتی آماده هست منتظر چی هستند؟Dodgy کسی میدونه آیا؟ Huh

هستند کسانی که به جوانی که خودش داره تو این سیستم آموزشی عذاب میکشه زخم زبان میزنند تا به درد هاش اضافه کنند. همین نتایج آگه جای درست و حسابی قبول نشه استهزا کردن ها و نیشخند ها شروع میشه. و جالب تر اینکه اکثر این افراد نه خودشان سواد درست و حسابی دارند نه فرزاندنشون Dodgy

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - saeedeivazi - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۰ ب.ظ)Tehran_95 نوشته شده توسط:  وقتی آماده هست منتظر چی هستند؟Dodgy کسی میدونه آیا؟ Huh
منتظر چیزی نیستن. قصد آزار دارن. مگه چیز دیگه ای میتونه دلیل این همه تاخیر باشه؟HuhAngry

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - razieh123 - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ

بابا خوشبحالتون مشکلات من یکی دو تا نیست که
خونوادم به همه فامیل و آشنا گفتند من ارشد قبول شدم ، رتبمم روی مرزه می ترسم جایی قبول نشم ??[/code]

اعلام نتایج نهایی ارشد - sorlin - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ

یاد این روزای پر استرس بخیر ..
هر ساعتش یه عمر بود :|
انشالله که همه ی دوستان لب مرزی و رتبه برتری و .. بهترین جایی که تو ذهنشون هست قبول شن

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - saeedeivazi - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۴ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۹ ب.ظ)razieh123 نوشته شده توسط:  بابا خوشبحالتون مشکلات من یکی دو تا نیست که
خونوادم به همه فامیل و آشنا گفتند من ارشد قبول شدم ، رتبمم روی مرزه می ترسم جایی قبول نشم ??[/code]
کاملا درکتون میکنم! وضعیتی کاملا یکسان داریمConfused

اعلام نتایج نهایی ارشد - hatame - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ

ساعت ۳ شد، یعنی فقط وقتی به ارشدهای بدبخت میرسه سنجش وقت شناس میشه ظاهرا قراره سره ساعته ۲۰:۰۰:۰۰ بذارهSad(((

اعلام نتایج نهایی ارشد - livefarshad - 09 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۹ ب.ظ

میگن وقتی دو نفر پشت تلفن درباره آب و هوا صحبت میکنن یعنی حرفی برا گفتن ندارن.
درمورد ما وقتی کسی حرفی واسه گفتن نداره واسه چندمین بار هم که شده میپرسه "ارشدت کی میاد؟"