تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - pezhman.m-AI - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ ب.ظ

دوستان از راهنمایی هاتون ممنونم، تصمیمم رو گرفتم، دیگه کنکور بسه میرم دانشگاه کابل

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - so@ - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  آفاق خانوم تبریک میگم. دکترای اونجام خیلی خوبه. پسر عمه دختر بابام هم اونجا خونده خیلی راضیه
میدونستم عالیه ولی نه تا این حد که "پسر عمه دختر بابای شما" داخلش درس میخونه واقعا باعث افتخار هم دانشگاهی شدن با این پروفسور عالی مقامBig Grin

اعلام نتایج نهایی ارشد - hatame - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۵ ب.ظ

منم دولغوزاباد اولیا رو میاوردم اما از جوش خوشم نمیاد استاداش زیادی جدین ادم باید یکم خوش باشهSmile

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - so@ - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۲۵ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  منم دولغوزاباد اولیا رو میاوردم اما از جوش خوشم نمیاد استاداش زیادی جدین ادم باید یکم خوش باشهSmile
ببین کلاغا خبر رسوندن شما سفلا قبول شدی پس خودتو به ما اولیایی ها نچسبون Big GrinBig Grinما اولیایی ها خیلی هم شوخ طبعیمBig GrinBig Grin

اعلام نتایج نهایی ارشد - hatame - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ

نه خیرمTongue من اصلا اولیا نزده بودم، اگه میزدم حتما قبول میشدمSmile))

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - dr.a_AI - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  نه خیرمTongue من اصلا اولیا نزده بودم، اگه میزدم حتما قبول میشدمSmile))

نگران نباشید، به بابام میگم به پسر عمه دختر بابای دخترش بگه به سفلی هم سر بزنه Wink

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - so@ - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  نه خیرمTongue من اصلا اولیا نزده بودم، اگه میزدم حتما قبول میشدمSmile))
شما اگر میدونستید کی داخل اون دانشگاه حتما میزدیدSmile
پسر عمه دختر بابای کاربر dr.a_AI. میدونی این کیه ؟؟؟ پسر همسایه دختر دایی میتی کومان Big Grin

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - hatame - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۳ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  نه خیرمTongue من اصلا اولیا نزده بودم، اگه میزدم حتما قبول میشدمSmile))

نگران نباشید، به بابام میگم به پسر عمه دختر بابای دخترش بگه به سفلی هم سر بزنه Wink

ممنون لطف دارید اما سفلی هم نمیرم اخه بعصی استادای اولیا اونجام میان اصلا حوصله ام نمیشه ببینمشونSmile

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  نه خیرمTongue من اصلا اولیا نزده بودم، اگه میزدم حتما قبول میشدمSmile))
شما اگر میدونستید کی داخل اون دانشگاه حتما میزدیدSmile
پسر عمه دختر بابای کاربر dr.a_AI. میدونی این کیه ؟؟؟ پسر همسایه دختر دایی میتی کومان Big Grin
می خواین رتبه امو بگم که بدونید میاوردم، بیست و سه میلیارد و هفتصد و پنج میلیون

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - sepehr . kh - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  ستون کارشناسی ارشد توی سایت سنجش اومد بالا! بوى نتایج میاد...

میخواستم همینو بگم که دیدم شما زحمتشو کشیدیSmile

اره، منم... چرا وقتی میخان نتیجه ای را بزنند، اول میارنش بالا؟؟

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - dr.a_AI - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  می خواین رتبه امو بگم که بدونید میاوردم، بیست و سه میلیارد و هفتصد و پنج میلیون

اووووووووووووووووه ... رتبتون خیلی عاااالیه. اصلا فراتر از این کره خاکی. باید اپلای میکردید میرفتید مریخ. اینجا حیف میشید به خدا Tongue

اعلام نتایج نهایی ارشد - shamim_70 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ

دوستان در چ حالیییییییییییییییییییییییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - hatame - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۰ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰ ب.ظ)dr.a_AI نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۳۸ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  می خواین رتبه امو بگم که بدونید میاوردم، بیست و سه میلیارد و هفتصد و پنج میلیون

اووووووووووووووووه ... رتبتون خیلی عاااالیه. اصلا فراتر از این کره خاکی. باید اپلای میکردید میرفتید مریخ. اینجا حیف میشید به خدا Tongue

واقعا هیچکی قدره منو نمیدونه باید برم از زمین, مشتری هم خوبهSmile

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  دوستان در چ حالیییییییییییییییییییییییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توپه توپ، شمام برید رتبه تونو ببینید شاد شینBig Grin

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - غضنفری - ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۳ ب.ظ

منم شهر خودمون قبول شدم....غضنفر آباد سفلی...خیییییییلی خوشحالم.

اعلام نتایج نهایی ارشد - shamim_70 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۰ ب.ظ)hatame نوشته شده توسط:  توپه توپ، شمام برید رتبه تونو ببینید شاد شی

شما تاااااااااااازه دارید رتبه می بینییییییییییییید؟!!! دی:

RE: اعلام نتایج نهایی ارشد - pezhman.m-AI - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۴۶ ب.ظ)sepehr . kh نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۱۷ ب.ظ)pezhman.m-AI نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۹ ب.ظ)doost4 نوشته شده توسط:  ستون کارشناسی ارشد توی سایت سنجش اومد بالا! بوى نتایج میاد...

میخواستم همینو بگم که دیدم شما زحمتشو کشیدیSmile

اره، منم... چرا وقتی میخان نتیجه ای را بزنند، اول میارنش بالا؟؟

چون میخوان نتایج رو بزننSmile