تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - جواد صادق نژاد رودبنه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ

سلام
ینی قابل خوندن نیست ؟!!
اگه زحمتی نیست میشه همینجا آپلود کنید؟!!

واقعا بعد از اینکه وارد سایت میشم وویس ها نیستند که بخوام روشون کلیک کنم و تا بعدش دانلود بیاد !!
نمیشه این وویس ها رو تو یه سایته دیگه آپلود کنید و لینکش رو همینجا بزارید تا منم بتونم دانلود کنم و ازش استفاده کنم ؟

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - zahrabvf - 23 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ)جواد صادق نژاد رودبنه نوشته شده توسط:  واقعا بعد از اینکه وارد سایت میشم وویس ها نیستند که بخوام روشون کلیک کنم و تا بعدش دانلود بیاد !!
نمیشه این وویس ها رو تو یه سایته دیگه آپلود کنید و لینکش رو همینجا بزارید تا منم بتونم دانلود کنم و ازش استفاده کنم ؟
این مشکل برای منم هست. لینک در مدیافایر فقط ب صفحه عضویت میره که اونجا هم فایلی برای دانلود نیست...!! Huh

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - so@ - 23 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ)جواد صادق نژاد رودبنه نوشته شده توسط:  واقعا بعد از اینکه وارد سایت میشم وویس ها نیستند که بخوام روشون کلیک کنم و تا بعدش دانلود بیاد !!
این مشکل برای منم هست. لینک در مدیافایر فقط ب صفحه عضویت میره که اونجا هم فایلی برای دانلود نیست...!! Huh

ممنون از استارتر تایپیک pure liveliness عزیزHeart

دوست عزیز این لینکو بزن برای ویس ها

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - zahrabvf - 23 مرداد ۱۳۹۴ ۰۴:۴۹ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  ممنون از استارتر تایپیک pure liveliness عزیزHeart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تشکر.دانلود شد.Big Grin
خیلی لطف کردید ♡♡♡

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - mrsh1372 - 24 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۴ ق.ظ

با سلام و تشکر از pure liveliness!
تو دانلود ویس ها مشکل داشتم اما به این جا انتقال دادم اگه دوست داشتید از لینک استفاده کنید.
موفق باشید!

لینک ها درست شد.

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - جواد صادق نژاد رودبنه - ۲۴ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ

سلام
ممنونم دانلود شد رفیق

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - mrsh1372 - 26 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۰ ب.ظ

فایل های ساختمان گسسته رو به صورت جلسه به جلسه آپلود کردم.البته حجمش بیشتر شد ولی قایل اول که همراه با ساختمان داده بود تو فایل جداگانه قرار گرفت جلسه دو و سه هم جدا شدن.

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Nina777 - 27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۸ ق.ظ

سلام
خیلی از زحماتتون ممنونم
متاسفانه من ویس ساختمان داده رو نتونستم دانلود کنم، روش که کلیک می کنم سایت مدیافایر باز میشه ولی فایلا توش نیس، عضو هم هستم، میشه لطفا راهنمایی بفرمایین؟

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Nina777 - 27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ب.ظ)F@gh@ نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ق.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۷ ق.ظ)جواد صادق نژاد رودبنه نوشته شده توسط:  واقعا بعد از اینکه وارد سایت میشم وویس ها نیستند که بخوام روشون کلیک کنم و تا بعدش دانلود بیاد !!

ممنون از استارتر تایپیک pure liveliness عزیزHeart

این لینکی که گفتین ویسای گسسته س؟ من ویسای ساختمان رو نیاز دارم ولی پیدا نمی کنم، میشه لطفا راهنمایی کنین؟

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - zahrabvf - 27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  این لینکی که گفتین ویسای گسسته س؟ من ویسای ساختمان رو نیاز دارم ولی پیدا نمی کنم، میشه لطفا راهنمایی کنین؟
دوست خوبم این تاپیک مربوط به درس گسسته ست. و تا حالا ۳تا جزوه و ۲تا ویس (اگه اشتباه نکنم) گذاشته شده.
برای درس ساختمان داده به لینک زیر مراجعه کنید. (متاسفانه دوستمون هنوز ویس های ساختمان رو قرار ندادن.)

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Nina777 - 28 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۳ ق.ظ

(۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۶:۳۸ ب.ظ)zahrabvf نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۹ ب.ظ)Nina777 نوشته شده توسط:  این لینکی که گفتین ویسای گسسته س؟ من ویسای ساختمان رو نیاز دارم ولی پیدا نمی کنم، میشه لطفا راهنمایی کنین؟
دوست خوبم این تاپیک مربوط به درس گسسته ست. و تا حالا ۳تا جزوه و ۲تا ویس (اگه اشتباه نکنم) گذاشته شده.
برای درس ساختمان داده به لینک زیر مراجعه کنید. (متاسفانه دوستمون هنوز ویس های ساختمان رو قرار ندادن.)

خیلی از راهنماییتون ممنونم..

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Darknight - 02 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۳۳ ب.ظ

سلااام و درووود بر همه ی دوستان...
اقااا دستتون واقعااا طلاااا
ایشالله رتبتون مثل رتبه ی مرامتون ۱ بااشه...
فقط ی سوال...
بقیه ی جزوه و ویس رو نمی زارین؟؟
راستی جزوه ی صدای دکتر یوسفی گسسته سال های قبلم هر چی میگردم نیست....
خیلی ممنونتون میشم کمکم کنین...
مواظب خوبیاتون باشین...
بدروود

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - One Minute - 05 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۲ ب.ظ

ببخشید میتونم بپرسم هزینه ی این کلاس ها چقدر هستش ؟
مرسی

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - جواد صادق نژاد رودبنه - ۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۱ ب.ظ

سلام
ممنون از لطفتون
اما چهارم و پنجم و نمیشه دانلود کرد !

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Darknight - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۱ ق.ظ

سلااام و دروود مجدد...
اقااا خسته نباشین همگی...
واقعااا ممنونم واسه بخششتون...
ی مشکل داشتم...
من جزوه را تا ۳ دارمممم....و صدا رو تا ۴///
می خواستم بدونم همگی اینقدر دانلود کردن؟؟ و بیشتر از این آپ نشده عایاا؟؟
ممنونم میشم کمکم کنین...
بازم ممنونم از دوستان سخاوتمند