تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - smasoud - 30 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ

ضمن تشکر از دوست خوبمون که صداها رو میذارن، فایل صدای جلسه ۹ که گذاشتن، ایراد داره و پخش نمیشه برای من، حتی از خود مدیافایر هم آنلاین پخش نمیشه؛ برای بقیه هم همینطوره؟! ۱۳ مگ هم هست ولی پلیر نمیتونه پخش کنه...

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Darknight - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۳۱ ق.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۳۲ ب.ظ)smasoud نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از دوست خوبمون که صداها رو میذارن، فایل صدای جلسه ۹ که گذاشتن، ایراد داره و پخش نمیشه برای من، حتی از خود مدیافایر هم آنلاین پخش نمیشه؛ برای بقیه هم همینطوره؟! ۱۳ مگ هم هست ولی پلیر نمیتونه پخش کنه...

سلااام و دروود بر دوستان گل
تشکر می کنم از همه ی دوستان خوبی که دارن ثوابی ابدی رقم می زنن واسه خودشون
راستش اره فایل ۹ واسه منم مشکل داره و پخش نمیشه...
ممنون میشیم رسیدگی کنین

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - ریحان - ۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ

اون یه تیکه ناقصی جلسه دوم عابا اپلود شده؟ ما میتونیم دانلود کنیم؟>

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - ashena2 - 10 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ

با سلام و تشکر از همه دوستان عزیز که دارن به ما که دسترسی به اساتید خوب نداریم کمک می کنند.
ویس کلاس ها از کجا باید دانلود بشه؟
جزوات کلا چند جلسه است؟ من تونستم تا ۸ دانلود کنم. باز هم چیزی هست؟
با تشکر بسیار

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Pure Liveliness - 11 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ

با سلام،
جلسه ی ۹ که درست شد.
(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  اون یه تیکه ناقصی جلسه دوم عابا اپلود شده؟ ما میتونیم دانلود کنیم؟>
سلام، بله چند روزه آپلود شده، منتهی حجمش زیاده، ولی انشاءالله ۵شنبه کم حجمش رو میذارم.
(۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)ashena2 نوشته شده توسط:  با سلام و تشکر از همه دوستان عزیز که دارن به ما که دسترسی به اساتید خوب نداریم کمک می کنند.
با تشکر بسیار
کلاس کلاََ ۱۵ جلسه هست، ۱۲ تاش برگزار میشه الآن و ۳ تا میمونه واسه بهمن، تا الآن ۱۱ تاش رفته، ولی وویس و جزوه تا جلسه ی ۱۰ هست توی فایل ها هست.
وویس رو میفرستم واستون.

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - babaeishiva - 14 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۲ ب.ظ

سلام واقعا ممنون خدا خیرتون بده،فقط خواهشاً ویس ها رو هم قرار بدید ممنون Rolleyes

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - sanazsofiy - 19 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۴ ب.ظ

ممنون از جزوه های خوبتون واقعا ممنون موفق باشید

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Darknight - 23 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۲۷ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  با سلام،
جلسه ی ۹ که درست شد.
(۰۶ مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۴ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  اون یه تیکه ناقصی جلسه دوم عابا اپلود شده؟ ما میتونیم دانلود کنیم؟>
سلام، بله چند روزه آپلود شده، منتهی حجمش زیاده، ولی انشاءالله ۵شنبه کم حجمش رو میذارم.
(۱۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۴۸ ب.ظ)ashena2 نوشته شده توسط:  با سلام و تشکر از همه دوستان عزیز که دارن به ما که دسترسی به اساتید خوب نداریم کمک می کنند.
با تشکر بسیار
کلاس کلاََ ۱۵ جلسه هست، ۱۲ تاش برگزار میشه الآن و ۳ تا میمونه واسه بهمن، تا الآن ۱۱ تاش رفته، ولی وویس و جزوه تا جلسه ی ۱۰ هست توی فایل ها هست.
وویس رو میفرستم واستون.

با تشکر از شمااا واقعااا هر کسی این بزرگی شما رو انجام نمیده...... یه سوال ..منتظر ۳ قسمت باقی مانده تو اینده باشیم عایااا؟؟؟
اجرتون بااا خداا.... یا حق

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Pure Liveliness - 23 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ب.ظ

(۲۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۱۵ ق.ظ)Darknight نوشته شده توسط:  با تشکر از شمااا واقعااا هر کسی این بزرگی شما رو انجام نمیده...... یه سوال ..منتظر ۳ قسمت باقی مانده تو اینده باشیم عایااا؟؟؟
اجرتون بااا خداا.... یا حق
خواهش میکنم. واقعاََ کاری نکردم. این یه کار معمول توی محیط خوبِ مانشت هست. (:
والا امروز جلسه ی سیزهم بود، شنبه هم جلسه ی چهاردهم هست. میشه ۱۴ جلسه+ ۲ جلسه که بهمن ماه برگزار میشه واسه تست. بله انشاءالله اونا هم قرار داده میشه. (:
مرسی. موفق باشید.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - zhm - 28 مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۳۰ ق.ظ

سلام دوستان
میشه لطفا لینک ویس کلاسها رو بذارین لطفا
من ندارمشون
ممنونم

Sent from my SM-G355H using Tapatalk

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - z.s.n - 28 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۶ ق.ظ

سلام

ممنون از زحمتی که کشیدی

برای ویس ها باید پیام بدم بهتون ؟ یا جایی قرار دادین دوست عزیز ؟

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - parizadgh - 04 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ

ممنون ولی چرا آخر دی؟؟

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Pure Liveliness - 04 آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  ممنون ولی چرا آخر دی؟؟
سلام. کلاس به صورت فوق العاده برگزار شد و نتونستم برم.
با ترم بعدیا میرم اگه بشه. که حدوداََ میشه آخر دی، آخرین جلسه ی اونا.

RE: [دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - parizadgh - 06 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ)parizadgh نوشته شده توسط:  ممنون ولی چرا آخر دی؟؟
سلام. کلاس به صورت فوق العاده برگزار شد و نتونستم برم.
با ترم بعدیا میرم اگه بشه. که حدوداََ میشه آخر دی، آخرین جلسه ی اونا.
ممنون عزیزم

[دانلود] جزوه ساختمان داده و الگوریتم دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - fateme hamidi - 08 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ق.ظ

سلام
مرسی از لطف بزرگت ویس ها رو از کجا میتونم دانلود کنم؟