تالار گفتمان مانشت
سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال - amin4000 - 04 اسفند ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ق.ظ

چه خوب !! یکی از بازی سازان پروژه شب گرد رتبه ۱۵ هوش رو آورده ! پس میشه گفت پیش زمینه هم داشتین

سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال - MAHSA_Y - 31 خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ

وای این مصاحبه عالی بود دقیقا بلایی که سر کنکور ۹۵ سرم اومد همین بود!من همه رتبه هام تو پارسه زیر ۴۰ بود همه درصدام بالای ۳۰ ۴۰بود همه مطاتبو خوندم همه مباحت رو بلد بودم فک میکردم سر کنکور زیر صد میارم !روحیم عالی بود !لعنت به شرایط سر جلسه و دانشکده ادبیات دانشگاه بوعلی و اون سقف شیشه ایش و باد وبارون بی موقع!من سر جلسه جوری استرس گرفتم که عدد هارو هم اشتباه میخوندم یه جمع و تفریق ساده رو نتونستم انجام بدم سوالایی که که چشمی حل میکردم رو یادم نمیومد چجوری حل میشه!انقد عصبی شدم که همونجا سر جلسه گریه کردم !حالام رتبم اومد و شدم ۵۰۰۰ !این یه هفته که رتبه ه اومده فقط به این فک میکردم که دیگه شرکت نمیکنم الان که این مصاحبه رو خوندم چقد امید گرفتم میخام باز شروع کنم ولی دیگه فقط تست بخونم رفرنس هارو حفظم بسکه خوندم!من خودم کارمند پارسه ام
الان نمیدونم با چه رویی کار تبلیغاتی کنم باز واسه پارسه D: D:

سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال - HamidReza1 - 26 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ

سلام آقای صحاف
امیدوارم حالتون خوب باشه و سلامتی تو رو به بهبود
من هنوز نتونستم به تست زدن عادت کنم و در واقع اینطور بگم خیلی کم تمرین کردم و بیش از تمرین کردن مطالعات جانبی در درس های ارشد داشتم و هنوز نتونستم یک کتاب رو برای یک درس تموم کنم.
مشکلات دیگه ای هم هست مثل درگیری درس های ترم آخر و جست وجوی برای کار و درآمد زایی و... با این شرایط و پیش زمینه ی ضعیف (پایه ضعیف درسی) چطور خودمو در ۶-۷ ماه برای ارشد آماده کنم؟
ممنون میشم اگه نظرات خودتونو بفرمائین و راهنمایی کنید

(۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ)MAHSA_Y نوشته شده توسط:  وای این مصاحبه عالی بود دقیقا بلایی که سر کنکور ۹۵ سرم اومد همین بود!من همه رتبه هام تو پارسه زیر ۴۰ بود همه درصدام بالای ۳۰ ۴۰بود همه مطاتبو خوندم همه مباحت رو بلد بودم فک میکردم سر کنکور زیر صد میارم !روحیم عالی بود !لعنت به شرایط سر جلسه و دانشکده ادبیات دانشگاه بوعلی و اون سقف شیشه ایش و باد وبارون بی موقع!من سر جلسه جوری استرس گرفتم که عدد هارو هم اشتباه میخوندم یه جمع و تفریق ساده رو نتونستم انجام بدم سوالایی که که چشمی حل میکردم رو یادم نمیومد چجوری حل میشه!انقد عصبی شدم که همونجا سر جلسه گریه کردم !حالام رتبم اومد و شدم ۵۰۰۰ !این یه هفته که رتبه ه اومده فقط به این فک میکردم که دیگه شرکت نمیکنم الان که این مصاحبه رو خوندم چقد امید گرفتم میخام باز شروع کنم ولی دیگه فقط تست بخونم رفرنس هارو حفظم بسکه خوندم!من خودم کارمند پارسه ام
الان نمیدونم با چه رویی کار تبلیغاتی کنم باز واسه پارسه D: D:

سلام
شما که کارمند پارسه هستین، باید دید خوبی نسبت به آزمون های آزمایشی داشته باشین، به عنوان یک دانشجویی که کنکور دادین و کارمند یک موسسه آزمون آزمایشی هم هستین، چه پیشنهادی برای آماده کردن خودم برای آزمون ارشد دارین؟
در واقع بیشتر از نظر استفاده خودِ دانشجو از آزمون نه صرفا برنامه ای که یک موسسه برامون داره(چون کمی هم با مطالعه موازی چندین کتاب ارشد (هم زمان) مشکل دارم) و هر نظری که خودتون بهتر از بنده میدونید

ممنون میشم اگر در این زمینه راهنمایی کنید.