تالار گفتمان مانشت
ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - arshad91 - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ

ثبت نام پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۱-۹۰
ضمن عرض تبریک به مناسبت پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۱-۹۰ این دانشگاه‌، به اطلاع کلیه پذیرفته‌شدگان می رساند براساس روال زیر نسبت به ثبت نام اقدام گردد.
نکته مهم‌: بدینوسیله به اطلاع می رساند به دلیل مشکل ناشی از افزایش غیرمترقبه پذیرفته شدگان از سوی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ظرفیت اعلام شده، ثبت نام دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۰ دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه در تاریخ ۱۵/۶/۹۰ برگزار نمی شود. برنامه انجام ثبت نام این گروه از پذیرفته شدگان متعاقبا از طریق سایت دانشگاه( aut.ac.ir) به اطلاع رسانده خواهد شد.

نکته مهم‌: نظر به برنامه ریزی قبلی دانشگاه در زمینه ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد‌، حسب توانمندیها و تسهیلات در اختیار دانشگاه با عنایت به نتایج اعلام شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور و افزایش ۳۰درصدی ظرفیت بدون هماهنگی با دانشگاه از جمله بدون لحاظ نمودن توانمندیهای پشتیبانی و برنامه ریزی دانشگاه‌، به اطلاع پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۰ این دانشگاه میرساند که بدلیل نکات مطرح شده ارائه تسهیلات از جمله خوابگاه به عزیزان پذیرفته شده در شرایط موجود امکان پذیر نمی باشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - sal_dovomi - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

یعنی امکان داره یک سری از دانشجوها رو قبول نکنه؟

ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - arshad91 - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ

نمیدونم والله...فکر نکنم..فقط امیرکبیر انگار!!

ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - sal_dovomi - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ

منم همونو میگم.اگر قبول نکنن تکلیف ماها چی میشه؟

RE: ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - peniya - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۶ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  مشکل ناشی از افزایش غیرمترقبه پذیرفته شدگان از سوی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ظرفیت اعلام شده،

یعنی سنجش بیش از سهمیه اعلام شده تو دفترچه قبولی اعلام کرده؟!؟!؟! شنیده بودم اما ندیده بودم !!!
خدا آخر عاقبت ما رو با این سنجش به خیر کنه !
کم سر اعلام نتایج زجرمون داد‌، حالا وقت ثبت نام هم ... !!!

RE: ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - peniya - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ق.ظ

دوستانی که سنجش اسمشون رو اعلام کرده‌، برن سایت دانشگاه امیرکبیر ببینند فایلشون ایجاد شده ؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روی ثبت نام کلیک کنید. با شماره داوطلبی و کد ملی باید بتونید اطلاعاتتون رو ببینید.
من دیشب تونستم ببینم اما امروز نمیتونم!!!

ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - pos - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ق.ظ

نه. قبولتون که انشالله می کنند. ولی گفته به خوابگاه و اینها امید نداشته باشین.

RE: ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - peniya - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ق.ظ)pos نوشته شده توسط:  نه. قبولتون که انشالله می کنند. ولی گفته به خوابگاه و اینها امید نداشته باشین.

خوابگاه نخواستیم‌، ثبت ناممون بکنن.

ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - sal_dovomi - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ

این لینکه باز نمیشه واسه من.

RE: ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - peniya - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  این لینکه باز نمیشه واسه من.

باز میشه‌، چند بار refresh کنید ولی میگه که certificate سایت شناخته شده نیست. اگه با IE باز می کنید گزینه زیر رو انتخاب کنید‌:
Continue to this website (not recommended).

ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - sal_dovomi - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ

باز شد.ولی میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست.به شما چه پیغامی میده؟

RE: ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - peniya - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  باز شد.ولی میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست.به شما چه پیغامی میده؟

به منم همین پیغامو میده. اما دیشب باز شد من اطلاعاتمو کامل دیدم . گفتم شاید برای من مشکلی پیش اومده.
من زنگ زدم دانشگاه‌، گفتن هنوز چیزی بهشون اعلام نشده !!!

RE: ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - sani - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

منم دیشب اطلاعاتم رو کامل دیدم ولی امروز نمی تونم ببینم!!!

ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - Cyrus - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ب.ظ

بچه‌ها‌، پلی تکنیک با سازمان سنجش کل انداخته Smile که دیگه سازمان سنجش باشه از این کارا نکنه Big Grin تو اطلاعیه زده کلا از دادن خوابگاه معذوریم یعنی حتی به اون تعدادی هم که قبلا می خواستن بدن دیگه نمی دن . لج و لج بازیه ...

ثبت نام امیر کبیر با تاخیر!!!! - saturn90 - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ب.ظ

برای منم همین طوره.
ولی گفته:
۱- مراجعه به سایت ثبت نام ""در تاریخهایی که متعاقبا اعلام خواهد شد""، جهت ثبت نام اینترنتی و دریافت شماره دانشجویی‌، شناسه کاربری (username) و کلمه عبور (password)
درنتیجه فعلاً نگران نباشید.
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Cyrus نوشته شده توسط:  بچه‌ها‌، پلی تکنیک با سازمان سنجش کل انداخته Smile که دیگه سازمان سنجش باشه از این کارا نکنه Big Grin تو اطلاعیه زده کلا از دادن خوابگاه معذوریم یعنی حتی به اون تعدادی هم که قبلا می خواستن بدن دیگه نمی دن . لج و لج بازیه ...

دقیقاً... کل انداختند...