تالار گفتمان مانشت
[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - Farzamm - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱ ب.ظ

با سلام به دوستان

این تاپیک به منظور این ساخته شده که بتوونیم username دوستان رو داشته باشیم، لینک گروه ها را به اشتراک بزاریم و به طور کلی هر اطلاعیه یا هماهنگی در مورد memrise رو اینجا انجام بدیم.

- سایت: memrise.com
- username من : Farzamm

- گروه های جاری:
memrise.com/group/7336750 (کتاب ۵۰۴)

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - farhud - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸ ب.ظ

برنامه جالبیه. یوزرنیم من: farhuds

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - crevice - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ

آی دی من :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بقیه هم آی دی هاتونو بزارین اینجا بچه ها Smile
به امید رقابت سنگین تر Big Grin
* راستی بچه ها واسه هر کورستون حتما "هدف Goal" تعیین کنین که مجبورتون کنه که بر بیس یه برنامه منظم پیش برید. مثلا من خودم واسه هر ۴ تا کورسی که میخونم یه عددی رو بین ۳ تا گزینه ی ۱۵۰۰(۵دقیقه زمان نیاز داره)؛ ۶۰۰۰(۱۵ دقیقه) و ۲۰۰۰۰(۴۵ دقیقه زمان مورد نیاز) اسکور انتخاب کردم که مجبورم میکنه که به هدفای روزانم برسم و عقب نمونم ازش Big Grin

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - Riemann - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹ ب.ظ

آقا من hdi.amiri هستم، خب الان چیکار کنیم Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - crevice - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ

خب من با اجازه همه بزرگترا توضیحات کلی رو میزارم اینجا تا باشه واسه آیندگان Big Grin
نکات Memrise:
۱-در مرحله اول نام کاربری بچه ها رو فالو کنین
۲-کورسهای مورد علاقه تونو اضافه کنین که میتونین از کورسهای انتخاب شده بقیه بچه ها و یا سرچ کردن و سعی و خطی کورسهای مختلف ساخته شده واسه یه کتاب خاص استفاده کنین.
۳- حتما سعی کنین یه هدف روزانه(GOAL) واسه هر کورستون تعیین کنین که دو پست بالاتر گفتم چیه.
۴- سعی کنین سیستم تایمینگ رو تغییر ندین و همون UTC بمونه.. چون تغییر روزهای خوندن کارتها بر اساس سیستم تایمینگ انتخاب شده انجام میشه و این UTC زون حدود ۵ ساعت از سیستم کشورمون عقب تره باعث میشه که بتونین اخر شب ها و یا نیمه شب ها جبران مافات برنامه های روزانه تون رو که عقب افتادید بکنید.
۵- رقابت کلی(همه کورسها) و بر اساس اسکور بدست اومده بنظرم بهتره چون افراد مختلف تعداد کورسهای مختلفی میخونن و همینطور لزوما هر فردی یک کتاب خاص مثل ۵۰۴ میخونه؛ لزوما از یه کورس مشترک همه استفاده نمیکنن.. و اینجوری کار واسه کسی مث من که ۴ تا کورس رو داره با هم میخونه واسه رقابت راحتتر میکنه Big Grin
۶- فعلا تا زمان رفع این باگ مورد نظر به هیچ وجه سعی نکنین که کورس ها رو دانلود کنین چون در این حالت اون کلمات جدیدی که تا حالا نخوندین mem هاش(یا همون عکسهاش) لود نخواهد شد و حتی با اتصال به اینترنتم دگ نمیتونین اون mem های کلمات رو ببینین و استفاده کنین. اگه اینکارو کردین تنها راهش واسه درست شدن مشکلتون حذف دیتای دانلود شده واسه کورسه که توی برنامه واسش یه گزینه هست.
۷-اگه آی دی های درون ممیرزتون هم همین آی دی های مانشت باشه شاید بهتر باشه.

پ.ن: اگه چیز دیگه ای به ذهنتون رسید اضافه کنین بچه ها.

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - arefeh.hp - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۴ ب.ظ

اینم من:

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - A V A - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ب.ظ

اپدیت جدیدش بجای درست کردن باگش بدترش کرد، بعضی وقتا که دیکتیشن رو غلط میزنم دیگه رد نمیشه باید لیو بزنم از سشن!
یوزر من: ava1992

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - m.teymourpour - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ

یعنی الان باید بریم روی learn کلیک کنیم و بعدشم next بزنیم بریمSmile
سطح پایین صحبت کنین ما هم متوجه بشیمSmile
من یه سوال دارم
یکی از دوستانم توصیه کرد کتاب Words You Should Know in High School رو بخونم
به نظرتون چطوره؟

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - m.teymourpour - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۴ ق.ظ

آقا بازی (رقابت) قبول نیست، یه نفر جرزنی کرده رفته صدر نشین شدهSmile
به جان خودم تا چند دقیقه پیش آقای crevice صدر نشین بود. تو لیگ محلات هم همچین اتفاقی نمی افتهSmile
اصلا این چجور رقابتیه که داور نداره.

واسه لغات تافل هم گروه درست کنین، لغات تافل خیلی مهمترن حتی واسه کنکور ارشد

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - ziba_090 - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ق.ظ

سلام
منم ziba_090

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - Aliteh - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۵ ق.ظ

منم اومدم داخل بازی Big Grin
اینم یوزرنیم من

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - viase - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ ق.ظ

منم ی مدت خیلی زیاد باهاش یاد میگرفتم، باید ادامه بدم
آی دی من: viase

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - crevice - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ

کار دستای پشت پرده هست... بازیکن خارجی آوردن تو لیگ Big Grin Big Grin
ولی عب نداره این رقابت خودس خیلی خوبه

RE: [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - A V A - 02 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۳۵ ق.ظ

آزاده نمیدونم کیه ولی افرین خیلی خوب خوندی امروز هرچی تلاش کردم بهت نرسیدم

[memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها - مینا خانوم - ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۰۱ ق.ظ