تالار گفتمان مانشت
یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - m-kafiyan - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ

بچه ها یک سوالی
من دفترچه رو خوندم اما چیزی نزده بود که آیا اگر شبانه قبول بشیم میتونیم نریم یا نه؟ منظورم اینکه مثل روزانه اگر نریم یک سال محروم میشیم یا نه؟

کسی چیزی شنیده؟

یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - kazhal@ - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵ ب.ظ

در دفترچه قسمت کلیات و شرایط و ضوابط نوشته....قسمت یادآوری های خیلی مهم...

یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - مونا۷۰ - ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۶ ب.ظ

فقط زده بودن اگه روزانه قبول بشیم و نریم محروم میشیم
در مورد شبانه چیزی ننوشته بودن، مگه نه؟؟؟؟

یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - kazhal@ - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ب.ظ

من که چیزی در مورد شبانه ندیدم...ولی بازم دفترچه رو بخونید...از سنجش هر چیزی بر میاد!!

RE: یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - Farzamm - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ق.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ)m-kafiyan نوشته شده توسط:  بچه ها یک سوالی
من دفترچه رو خوندم اما چیزی نزده بود که آیا اگر شبانه قبول بشیم میتونیم نریم یا نه؟ منظورم اینکه مثل روزانه اگر نریم یک سال محروم میشیم یا نه؟

کسی چیزی شنیده؟

عکس پیوست شده از دفترچه شماره یک می باشد.

RE: یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - NP-Cσмρℓєтє - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ق.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ق.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ)m-kafiyan نوشته شده توسط:  بچه ها یک سوالی

کسی چیزی شنیده؟

این عکس برای دفترچه ی امساله؟؟ گفته ۹۳/////??

RE: یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - رتبه۱سال۹۴ - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۰۰ ب.ظ

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۷ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۵ ق.ظ)Farzamm نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۳ ب.ظ)m-kafiyan نوشته شده توسط:  بچه ها یک سوالی

کسی چیزی شنیده؟

این عکس برای دفترچه ی امساله؟؟ گفته ۹۳/////??

نوشته فقط روزانه محروم میشهWink

یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - faza - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۶ ب.ظ

من پارسال شبانه قبول شدم نرفتم. الآن قیافم به محروما میخوره ؟!!!

یک سال محرومیت در کنکور در صورت نرفتن دوره نوبت دوم یا همون شبانه؟ - m-kafiyan - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ

با تشکر از همه دوستان به خاطره پاسخ هاشون