تالار گفتمان مانشت
نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - zorkide - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۰۸ ق.ظ

سلام به همگی.
میشه لطفا دوستانی که اطلاعات دارن یا در این دانشگاه این رشته رو میخونن نظرشون رو در مورد تجارت دانشگاه قم و خود دانشگاه، سطح علمیش و هر چیزی که دربارش میدونن بگن؟
ممنونم.

نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - The BesT - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۷ ق.ظ

سلام.من دوستم لیسانس صنعتی اصفهان بود و ارشد تجارت قم خوندند.خیلی راضی بودند..سطح علمی دانشگاه میگفت خوبه.الان هم تهران تو شرکتی با درآمد بالایی مشغول بکار هست.

نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - elenaghasemi - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۱ ب.ظ

دوستان عزیز این سوال منم هست. لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه. آخه من از هر کی در مورد دانشگاه قم می پرسم میگن جز انتخابای آخرت باشه! واقعا سطحش پایینه؟ کسی در مورد اساتید قم اطلاعاتی نداره؟

RE: نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - zorkide - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۱۱ ب.ظ

عاجزانه خواهش میکنم کسانی که اطلاعات دارن بیان کمکمون کنن.
راستش نظرات یه کم ضد و نقیضه.
ممنون میشم اگه با دلیل برامون توضیح بدین.

نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - elenaghasemi - 30 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ

میشه بگین تا چه رتبه ای میگیره؟ یعنی هیچ کس نمیدونه؟

RE: نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - mohsen-z - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ق.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ)elenaghasemi نوشته شده توسط:  میشه بگین تا چه رتبه ای میگیره؟ یعنی هیچ کس نمیدونه؟
تو همین مانشت فکر کنم رتبه ۲۶۰ و حتی اگه اشتباه نکنم ۳۲۰ تجارت قم قبول شدن

نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - مونا۷۰ - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۵۲ ق.ظ

بچه ها تو دفترچه زدن: دانشگاه قم هیچگونه تعهدی نسبت به واگذاری خوابگاه در دو نیمسال اول تحصیلی ندارد و در نیمسالهای بعدی نیز در صورت وجود ظرفیت، بر اساس اولویت امتیازبندی (معدل نیمسال، خانواده
ایثارگران، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بعد مسافت) خوابگاه واگذار می نماید

یعنی دو نیمسال اول خوابگاه نمیدن؟؟
کسی هست که ارشد دانشگاه قم باشه؟
دوستان اگه اطلاع دارید لطفا زاهنمایی کنید

RE: نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - Densike - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۵۳ ق.ظ

خوابگاه بهت میدن نگران نباش .. من دانشجوی لیسانس اونجام ... ولی قم رد نزن ازت خواهش می کنم ... بدترین دانشگاه ایران در بدترین شهر ایران

RE: نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - ACM - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۶ ق.ظ

من از دوستام چندتا قم بودن ، هم از نظر خوابگاه میگفتن که خوبه ، به همه خوابگاه میدن ، هم از نظر اساتید ، البته این دوست من دو سال پیش قم تجارت میخوند. قم شهر خوبیه ، از نظر شهر که بنظرم خیلی خیلی بهتر از جاهای دیگه است ، البته اگه جاهای دیگه رو دیده باشید و بستگی داره چی رو خوب یا بد بدونید ، اما تو میخوای درس بخونی ، اولویتت اول سطح علمی اساتید باشه

RE: نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - Densike - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ

شما قم نبودین و چیز هایی که من قم دیدم رو ندیدید که میگید شهر خوبیه . من ۵ سال اونجا بودم ... حالا برای پسر ها باز خوبه ولی برای دختر ها بسیار خطرناک هست این شهر ...
از نظر اساتید ؟ دقیقا کدوم استاد رشته کامپیوتر این دانشگاه خوبه میشه اسم بیارید ؟ تنها استاد قابل قبول اونجا دکتر دیانت هست که ایشون هم معماری تخصصشونه ...
شما شاید فکر میکنید من به خاطر مسائل تفریحی که اصلا نداره میگم شهر بدیه ... اینم هست ولی باور کنید من چیزهایی رو اونجا دیدم که حتی فکر نمی کردم تا آخر عمر باهاشون رو به رو شم

نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - مونا۷۰ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۳۱ ب.ظ

بچه ها درباره این دانشگاه نظر دیگه ای ندارید؟
به خصوص سطح علمی برای گرایش تجارت؟

RE: نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - Densike - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۱۸ ق.ظ

زیر ۰

نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - sixsixsix - 04 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ

densike کم لطفی میکنه، من بهش صفرو میدم

RE: نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - Densike - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ق.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  densike کم لطفی میکنه، من بهش صفرو میدم
به خاطر گل روی شما ۰
ولی خدایی دیگه بالا صفر اصلا راه نداره ... جدی میگم

(۰۴ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  densike کم لطفی میکنه، من بهش صفرو میدم
به خاطر گل روی شما ۰
ولی خدایی دیگه بالا صفر اصلا راه نداره ... جدی میگم

RE: نظرتون درباره تجارت دانشگاه قم؟ - moha2002 - 05 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۲۹ ق.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۱۳ ق.ظ)Densike نوشته شده توسط:  شما قم نبودین و چیز هایی که من قم دیدم رو ندیدید که میگید شهر خوبیه . من ۵ سال اونجا بودم ... حالا برای پسر ها باز خوبه ولی برای دختر ها بسیار خطرناک هست این شهر ...
از نظر اساتید ؟ دقیقا کدوم استاد رشته کامپیوتر این دانشگاه خوبه میشه اسم بیارید ؟ تنها استاد قابل قبول اونجا دکتر دیانت هست که ایشون هم معماری تخصصشونه ...
شما شاید فکر میکنید من به خاطر مسائل تفریحی که اصلا نداره میگم شهر بدیه ... اینم هست ولی باور کنید من چیزهایی رو اونجا دیدم که حتی فکر نمی کردم تا آخر عمر باهاشون رو به رو شم

میشه بگید مثل چی؟