تالار گفتمان مانشت
علوم دانشگاه شهید بهشتی و تربیت مدرس قویه؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

علوم دانشگاه شهید بهشتی و تربیت مدرس قویه؟؟ - comstu - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ

سلام
اینجا کسی هست علوم شهید بهشتی یا تربیت مدرس بخونه؟
میخواستم ببینم علوم تونجا در چه سطحیه ؟
خوابگاه میدن به بچه های روزانه؟
هزینه ی خوابگاه چقدره؟

لطفا اگه در این زمینه ها اصلاعات دارید راهنمایی کنید . ممنون

Re: RE: علوم دانشگاه شهید بهشتی و تربیت مدرس قویه؟؟ - nooshaa - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۸ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ)comstu نوشته شده توسط:  سلام
هزینه ی خوابگاه چقدره؟

فکر کنم مدرس لهتره

RE: علوم دانشگاه شهید بهشتی و تربیت مدرس قویه؟؟ - arefeh.hp - 29 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۶ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۸ ب.ظ)nooshaa نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۱۳ ب.ظ)comstu نوشته شده توسط:  سلام
هزینه ی خوابگاه چقدره؟

فکر کنم مدرس لهتره

از چه نظر میگید بهتره؟Huh

علوم دانشگاه شهید بهشتی و تربیت مدرس قویه؟؟ - Mehrdad_CS - 31 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ب.ظ

شاید تربیت مدرس در کل دانشگاه بهتری باشه ولی در رشته ی علوم کامپیوتر حرفی برای گفتن نداره!
تعداد هیئت علمیشون هم قبلا اگر اشتباه نکنم ۲ نفر بود و فقط هم محاسبات علمی کار میکنند.پذیرش دکترا هم نداره.
ولی بهشتی تقریبا توی همه ی زمینه ها استاد داره و میتونید کار کنید. ارتباط خوبی هم بین گروه علوم کامپیوتر و پژوهشکده ی علوم شناختی، پژوهشکده فضای مجازی و پژوهشگاه دانش های بنیادی وجود داره و این میتونه به دانشجو ها کمک کنه.
دفترچه ی امسال رو دقیق نگاه نکردم ولی تا پارسال خوابگاه میدادن به روزانه ها. هزینه اش هم حدود ۱۴۰ هزار تومان برای یک ترم بود.

علوم دانشگاه شهید بهشتی و تربیت مدرس قویه؟؟ - flowerirani - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۲ ق.ظ

اگر قصد وارد شدن به محیط اموزشی و استاد اینا رو داری منم شهید بهشتی رو پیشنهاد میکنم چون اگر با دقت دفترچه ر وبخونی امتیازهایی داره

علوم دانشگاه شهید بهشتی و تربیت مدرس قویه؟؟ - Amoojan - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۲ ق.ظ

شهید بهشتی به روزانه هایی که از بیرون استان تهران باشن خوابگاه میده... هزینه هم همونی هست که گفتن... حتی به تهرانی ها هم با شرایطی خوابگاه میده... داستان داره...