تالار گفتمان مانشت
نحوه اعطای خوابگاه شهید بهشتی، اصفهان و شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

نحوه اعطای خوابگاه شهید بهشتی، اصفهان و شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - ali babalhavaeji - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۳۵ ب.ظ

در دفترچه برای این سه تا دانشگاه نوشته خوابگاه طبق اولویت داده می شه، کسی می دونه این اولویت ها چی هستش و آیا به دانشجوهای ارشد شهرستانی راحت خوابگاه می دن؟

نحوه اعطای خوابگاه شهید بهشتی، اصفهان و شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - SepidehP - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۰۹ ب.ظ

من ساکن شیرازم و فقط درباره دانشگاه شیراز اطلاع دارم. والا من تاحالا ندیدم اینجا به کسی خوابگاه ندن مگه اینکه محل زندگیشان خیلی نزدیک باشه به شیراز. مثلا حدود ۱ ساعت. اونا هم بهشون دادن ولی اذیت شدن

نحوه اعطای خوابگاه شهید بهشتی، اصفهان و شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - mr.ramezani - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ب.ظ

سلام.
من دانشجوی ارشد دانشگاه اصفهانم.
برای خوابگاه امسالی که داره تموم میشه، شهریور پارسال از طریق سیستم گلستان درخواست دادیم و پولشو واریز کردیم. البته بچه های روزانه.
برای شبانه ها یه خرده باید پیگیری کنید در غیر این صورت باید برن خودگردان.

نحوه اعطای خوابگاه شهید بهشتی، اصفهان و شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - shahram.nasaji - 27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ

دانشگاه بهشتی سه تا خوابگاه داره

که یکی داخل دانشگاه و دو تا داخل شهر (خ. مطهری) هست

و معمولاً تا جایی که من دیدم خوابگاه داخل دانشگاه ظرفیت ندارن

و به ورودی های جدید خوابگاه داخل شهر رو اختصاص میدن

RE: نحوه اعطای خوابگاه شهید بهشتی، اصفهان و شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - maryam91 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ)shahram.nasaji نوشته شده توسط:  دانشگاه بهشتی سه تا خوابگاه داره

خوابگاه های دخترا چطور؟ داخله یا خارج از دانشگاه؟

نحوه اعطای خوابگاه شهید بهشتی، اصفهان و شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - خانه سبز - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۵ ب.ظ

شیراز ک قبول میشدی یک فروند سوییت یک نفره سه نفر جاشده توش و پر از سوسک و موش و گربه
با متر خاک روش همراه اعمال شاقه تقدیمتون میشه به مبارکی

RE: نحوه اعطای خوابگاه شهید بهشتی، اصفهان و شیراز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - shahram.nasaji - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۵:۴۳ ب.ظ)maryam91 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۳۱ ب.ظ)shahram.nasaji نوشته شده توسط:  دانشگاه بهشتی سه تا خوابگاه داره

خوابگاه های دخترا چطور؟ داخله یا خارج از دانشگاه؟

اطلاع ندارم. می پرسم در جریان میزارم شما رو