تالار گفتمان مانشت
انتقال و مرخصی در دوره ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

انتقال و مرخصی در دوره ارشد - hamid2009 - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ

سلام. کسی اطلاع داره که در دوره ارشد روزانه امکان جابجایی هست یا نه؟ البته شهرستان با شهرستان.ایا میشه ترم اول ارشد مرخصی گرفت یا نه؟ ایا امکان شرکت در کنکور دولتی ۹۱ برای دانشجوی روزانه ارشد ترم اول وجود دارد؟(منظورم واسه پسرهایی که نمی خوان سربازی برند.) لطفا جواب هر کدوم از این سوالا را می دونید راهنمایی کنید.

جابجایی ارشد دولتی روزانه - delta - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ق.ظ

باید حتما یه ترم دانشگاه مبدا گذرونده باشی تا بتونی در مورد مهمان و انتقالی تصمیم بگیری-اگه روزانه قبول شده باشی به هیچ صورتی نمیتونی سال بعد شرکت کنی باید یه سال صبر کنی بعد-

جابجایی ارشد دولتی روزانه - normal - 12 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۷ ق.ظ)delta نوشته شده توسط:  باید حتما یه ترم دانشگاه مبدا گذرونده باشی تا بتونی در مورد مهمان و انتقالی تصمیم بگیری-اگه روزانه قبول شده باشی به هیچ صورتی نمیتونی سال بعد شرکت کنی باید یه سال صبر کنی بعد-
هیچ تبصره ای واسش وجود نداره که بشه سال بعد آزمون داد؟
واسه جابجایی سوال منم هست هر کی میدونه لطفا راهنمایی کنه.... please

جابجایی دانشجو - regbyte - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ

سلام

امکان جابجایی دانشجو در سیستم آموزشی وجود داره؟
شرایط خواصی داره؟

جابجایی دانشجو - Fardad-A - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ

تا جایی که یادمه در مقاطع تکمیلی بخصوص ارشد جابجایی یا انتقالی نداریم.

جابجایی دانشجو - regbyte - 13 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ

الان تو چند تا سایت دیدم که تقاضای جابجایی کرده بودند، البته بیشترشون آزاد بودن!!؟

جابجایی دانشجو - yass147 - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ ب.ظ

جابجایی نداریم در ارشد اما انتقالی باید بعد ثبت نام بلافاصله درخواست بدید.

جابجایی دانشجو - regbyte - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ

از غیرانتفاعی به مجازی امکان پذیره؟
ترم اول میشه انتقالی گرفت؟

جابجایی دانشجو - yass147 - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۹ ب.ظ

در مورد انتقالی دانشگاههای مبدا و مقصد باید موافق باشن. از خود دانشگاه معاونت آموزشی یا تحصیلات تکمیلی بپرسید. با شرایط خاص شاید بشه.

انتقال و مرخصی در دوره ارشد - فاطمه۲۲ - ۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ

سلام
من بعد از انتخاب رشته یه سازمان دولتی برا استخدام پذیرفته شدم الانم در شرف استخدام هستم
وحالا روزانه یه استان دیگه قبول شدم
لطفا راهنمایی کنید من چیکار کنم
البته کار برام اولویت داره ولی دلم نمیاد ارشدی که اینهمه براش زحمت کشیدم از دستم بره
خودم انتقالی به ذهنم رسید که تو سایتا نوشته ممنوعه
واقعا انتقالی ممنوعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

انتقال و مرخصی در دوره ارشد - master of net - 05 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ

آیا مرخصی در موسسه غیرانتفاعی ترم اول میدن؟ میشه الان ثبت نام نکنیم همون موسسه رو دوباره تو تکمیل ظرفیت انتخاب کنیم؟ بچه ها خواهشا یه جوابی بدین...........

RE: انتقال و مرخصی در دوره ارشد - فرهمند گلیان - ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ

سلام
میخواستم بدونم آیا امکان انتقال از دانشگاه دولتی به دانشگاه دولتی دیگری که دقیقا گرایش همون درس رو تدریس نمیکنه ( یعنی انتخاب و قبولی رشته هوش مصنوعی و انتقال به دانشگاهی در شهر خودم که مثلا نرم افزار و شبکه فقط تدریس میکنه ) اصلا وجود داره؟
یا اینکه انتقال از دانشگاه دولتی به غیر انتفاهی که همون رشته و گرایش رو تدریس میکنه؟؟؟

سلام مجدد
و همچنین اینکه آیا به محض قبولی و در ترم اول این انتقال امکان داره؟