تالار گفتمان مانشت
پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷
پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - A V A - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۵ ب.ظ)مریم۷۰ نوشته شده توسط:  جان ؟متوجه منظورت نشدم؟
قسمت فالو شدن رو؟
پروفایل دوستان که لینک گذاشتن رو فالو کنید که توو لیدر بورد رقابتو ببینیم

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - مینا خانوم - ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک گروهی که ساختم عضو بشین Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - crevice - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ ب.ظ

نوع کاربری من به "ماموت" ارتقاء پیدا کرد Big Grin
اصن حس قرابت خاصی با نوع کاربریم دارم الان Big Grin Big Grin

پ.ن: بچه ها اسم تاپیکو یه چیزی بکنید که مرتبط با memrise باشه به نظرم بهتره تا دوستای دیگه ای هم که بخوان بیان توی این رقابت راحت تر بتونن این ترد رو پیدا کنن.

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - A V A - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۱۲ ب.ظ

من اضافه میکنم که اپلیکیشن برای اندروید و ای او اس هم داره که لینکش توو خود سایت هست، هرچند من از سایتش راضی ترم تا خود اپلیکیشن، ولی برای وقتی که با ویندوز نیستین اپلیکیشنش بهتره هرچند افلاین نیست و اینترنت لازم داره، یه قسمتی هم داشت برای دانلود کورس ها که تست نکردم شاید اگر دانلود بزنم بشه افلاین با اپلیکیشن کار کنم

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۳۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نوع کاربری من به "ماموت" ارتقاء پیدا کرد
من هر دفعه لیدر بوردو رفرش زدم شما در حال خوندن بودین. این است رقابت Big Grin

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - A V A - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۵۵ ب.ظ

برای چک کردن اینکه مثلا توو یه کورس خاص هممون کجا هستیم باید گروپ بزنیم که مینا گروپ زد و همه اونجاییم،کورس توو گروپ مشخص شده الان ۵۰۴ هست، اما خارج گروپ شما هر کورسی بخای رو ادامه میدید

بد نیست اسم تاپیک عوض شه و توو پست اول همه ی توضیحات باشه به همراه لینک گروپمون، اینطوری برای تازه وارد ها هم بهتره

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - Farzamm - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۰۳ ب.ظ

اوکی / الان من هم به گروه اضافه میشم

اره / یه تاپیک جدید باز کنید تا همه usernameهاشون رو بگن / و لینک گروه

چرا حالا ۵۰۴ رو شروع کردید / به نظر من کتاب ۵۰۴ زیاد جالب نیست و همه لغاتش Essential نیست / به شخصه کتاب تافل Barron و ۱۱۰۰ رو بیشتر می پسندم / و همچین از کتاب های Vocabulary in use هم خیلی راضی بودم

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - A V A - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۱۳ ب.ظ

من توو کورس های خودم اسنشیال تافل هم هست، گفتیم به ترتیب جلو بریم Big Grin
شما کورسهایی که فک میکنین خوبه رو جوین شین که ما هم از روی پروفایلتون ببینیم و جوین شیم

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - media_68 - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ

سلام منم پایه ام فقط لدفن یکی به صورت خلاصه بگه داستان چیه و باید چکار کنم مرسی

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - Farzamm - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۲ ب.ظ

به نظرم Barron's essential words for the TOEFL کتاب خوبیه برای شروع / چون پر از لغاتیه که واقعاً بهشون برخورد می کنید / برای من که اینطور بود / یعنی وقتی میرید ارشد یه مقاله یا یه کتاب می خوونید واقعاً کلماتش رو زیاد می بینید / ولی ۵۰۴ رو اینطوری نبود برای من مثلاً گرکدن و سردخانه و زن بیوه و ... هیچ وقت به درد من نخورد / ۱۱۰۰ هم یه کم levelش بالاتره بعد از اینا خوبه شروع بشه

خانم AVA موافقید یه گروه دیگه به صورت موازی پیش بریم برای Barron یا ۱۱۰۰؟

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - A V A - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ

فکر خوبیه جناب farzamm،موافقم، لینک گروپ از شما

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - Farzamm - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فکر خوبیه جناب farzamm،موافقم، لینک گروپ از شما

OK / As soon as possible

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - A V A - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۰ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  چرا لینک گروه باز نمیشه؟!!

روو لینک که برید اتومات عضو میشید

پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - crevice - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ

خب همون گروه خیلی خوبه اگه کورس های دیگه هم بهش اضافه بشه...
ولی یکم گیچ کننده میشه اگه بخوایم به ازای هر کورس یه گروه بسازیم که.
مثلا من ۴ تا کتاب مختلف رو دارم همزمان پیش میبرم چی بگم دیگه... شاید همون رقابت کلی بهتر باشه واسه ارزیابی. باز نمیدونم هر چی نظر جمع باشه. Smile

--یه نکته ی دیگه ای هم که هست اینه که هر کسی ممکنه از ورژن های مختلف ۵۰۴ واژه و یا ۱۱۰۰ واژه استفاده کنه بسته به سلیقه خودش... که این باز باعث میشه که نتونیم واسه هر درس ارزیابی دقیق باشه
--در ضمن توی برنامه اندروید برای بررسی رتبه خودمون یه بخش وجود داره که من توی وب سایتش نمیتونم اونو پیدا کنم فک کنم با همونم کارتون راه بیافته Smile

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - Farzamm - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۳ ب.ظ

(۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خب همون گروه خیلی خوبه اگه کورس های دیگه هم بهش اضافه بشه...
ولی یکم گیچ کننده میشه اگه بخوایم به ازای هر کورس یه گروه بسازیم که.
مثلا من ۴ تا کتاب مختلف رو دارم همزمان پیش میبرم چی بگم دیگه... شاید همون رقابت کلی بهتر باشه واسه ارزیابی. باز نمیدونم هر چی نظر جمع باشه. Smile

اوکی / هرچی جمع بگه / اگه کلا یه گروه باشه که خیلی بهتره / من زیاد با سیستم memrise هنوز آشنا نشدم / هر طور بهتره بگید تا همون کار رو بکنیم

بچه ها یه تاپیک ساختم برای memrise / لطف کنید یه بار دیگه usernameهاتون رو بگید تا دوستان علاقه مند ملحق شوند.

RE: پایه میخوام واسه یادگیری دو تا کتاب ۵۰۴ و essential words for toefl - mahyamk - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷ ب.ظ

برنامه جالبیه
مرسی بابت معرفیش