تالار گفتمان مانشت
گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۱ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  +جمله اولتون من رو به فکر برد. من اگه برگردم عقب ریاضی میخونم یا تجربی؟ موقع انتخاب رشته یکی از مشاورا گفت تجربی بخون. تو آدم بی حوصله ای هستی و ریاضی به درد آدمی که صبور نیست نمیخوره. ولی گوش ندادم. شاید تجربی میخوندم نتیجه بهتری میگرفتم. ولی فقط به عشق شریف اومدم ریاضی : ))) خیلی زور داره واسم که از بچگی آرزوی درس خوندن تو شریف رو دارم و به خاطرش ریاضی خوندم ولی همچنان تو حسرتشم : )))) من ولی فکر نمیکنم برگردم عقب بازم راضی بشم تجربی بخونم. پزشکی فعلا تو ایران خوش به حالشونه. چند سال بعد که دانشجوهای پزشکی (که به خاطر افزایش ظرفیت تعدادشون خیلی خیلی بیشترن نسبت به سال های قبل) فارغ التحصیل بشن هرجایی بریم پر از مطبه و پزشکان التماس میکنن که مریضا که برن مطبشون ویزیت بشن:دی هر وقت رشته ای طرفدار زیاد پیدا کرده تو ایران چند سال بعدش بیپولی و بیکاری هم نصیب فارغ التحصیلای اون رشته شده نمونه اش همین کامپیوتر خودمون.
ایشالا شما هم پردیس شریف قبول میشید همین امسال تا به آرزوتون برسید.

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۹ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  حالا ول کنید کارشناسیو هر کی هر جا خونده تموم شده رفته.بحث سر نتایج ارشده
آواتارو : )))))))))))))))))))

این آواتار از خود دکتر توکلی ترسناک تره : )))))))
باشه باشه. تاپیک رو منحرف نمیفرماییم :دی

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - ریحان - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ق.ظ

واقعا مسخرست...هنوز نیمده که...
میگم این اطلاعیه که گفته ساعت ۹ شب میاد کجاست؟توی قسمت ارشد؟

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - پوونه - ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ایشالا شما هم پردیس شریف قبول میشید همین امسال تا به آرزوتون برسید.
با اون شانسی که من دارم میترسم خدا دعاهای خودم رو نشنونه این دعای خیر شما رو بشنوه : )))))

من پول پردیس ندارم. پردیس واسه بچه مایه داراس که ماشین آمریکایی سوار میشن. Sad من پردیس قبول بشم هم نمیتونم برم و این بار حسرت پردیس شریف هم به حسرت شریف اضافه میشه : ))))

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nlp@2015 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۸ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۶ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  واقعا مسخرست...هنوز نیمده که...
میگم این اطلاعیه که گفته ساعت ۹ شب میاد کجاست؟توی قسمت ارشد؟
بله تو سایت سنجش صفحه ی اول پایین برید قسمت ارشدUndecided

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - comii - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۴ ق.ظ

مامانم از اون موقع گیر داده برو ببین نتایج چی شد Smile
بش می گم می خای شاهکار منو ببینی !!!

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - afrooz-OMD - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ق.ظ

اینا میخاستن یه ساعتی اعلام کنن ک دیگه بچه ها پشت سرهم سوال نپرسن ازشون
تو بدترین حالت ۹شبُ اعلام کردن که اگه حال نکردن بعد از ظهر بذارن عذرشون موجه باشه
احتمالن قبل ۹ میذارن
خیلی بووووووقن اگه از ۹ رد بشه و نذارنDodgy
پ.ن:
خسته شدم از بس رفتارشونو کالبدشکافی کردم
کاش مث بچه آدم قابل پیش بینی بودن!!!

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۷ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۲۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ایشالا شما هم پردیس شریف قبول میشید همین امسال تا به آرزوتون برسید.
با اون شانسی که من دارم میترسم خدا دعاهای خودم رو نشنونه این دعای خیر شما رو بشنوه : )))))

من پول پردیس ندارم. پردیس واسه بچه مایه داراس که ماشین آمریکایی سوار میشن. Sad من پردیس قبول بشم هم نمیتونم برم و این بار حسرت پردیس شریف هم به حسرت شریف اضافه میشه : ))))

اینجاست ک اندی میگه:
گل پونه گل من
نگیر بهووونه گل من!
Big Grin
زده به سرم سرزنشم نکنین

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - enigma2 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۱ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۳۵ ق.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  اینا میخاستن یه ساعتی اعلام کنن ک دیگه بچه ها پشت سرهم سوال نپرسن ازشون
تو بدترین حالت ۹شبُ اعلام کردن که اگه حال نکردن بعد از ظهر بذارن عذرشون موجه باشه
احتمالن قبل ۹ میذارن
خیلی بووووووقن اگه از ۹ رد بشه و نذارنDodgy
پ.ن:
خسته شدم از بس رفتارشونو کالبدشکافی کردم
کاش مث بچه آدم قابل پیش بینی بودن!!!

کالبد شکافی Smile)) الان این جماعت مثلا استرس دارن ؟ Smile)))

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - ehsan68 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ

نتایج ساعت ۸ شب به بعد میان.برید سراغ زندگیتون برید سراغ زندگیتون تا شب

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nlp@2015 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ

همش دارم کارناممو تو ذهنم تصور میکنم. ینی جلوی گرایش ۳ چه عددی نوشته شده؟؟؟؟مسئله این استHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - sepehr . kh - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ

ااای دسته جمعی بمیرند، یه ملتی راحت بشه
تازه اطلاعیه زده ساعت ۹ شب
چرا تو وقت اداری نمیذارند هیچوقت؟؟

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - hatame - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ)ehsan68 نوشته شده توسط:  نتایج ساعت ۸ شب به بعد میان.برید سراغ زندگیتون برید سراغ زندگیتون تا شب
من یکی که دوساله از صدقه سره کنکور زندگی ندارم Sad
تبدیل به یک کپک شدم که تو اتاق های مختلف خونه در رفت و آمده Big Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - blackhalo1989 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  همش دارم کارناممو تو ذهنم تصور میکنم. ینی جلوی گرایش ۳ چه عددی نوشته شده؟؟؟؟مسئله این استHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
چند رقمیه؟ TongueBig Grin

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nima88 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ق.ظ

اون دوستی که میگفت بچه های بالا بهش گفتن مثه دیشب اعلام میشه الان کجاست دستشو بالا بگیره با خودشو بچه های بالاش کار دارم Dodgy

RE: گپ خودمونی تا اعلام نتایج ارشد - nlp@2015 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  همش دارم کارناممو تو ذهنم تصور میکنم. ینی جلوی گرایش ۳ چه عددی نوشته شده؟؟؟؟مسئله این استHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
چند رقمیه؟ TongueBig Grin
مگه بیش تر از ۲ رقم هم جرات داره باشه؟؟ AngryAngryAngryConfusedConfusedConfusedConfusedSadSadSadSad