تالار گفتمان مانشت
مجازی شهیدبهشتی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
مجازی شهیدبهشتی؟ - best - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ

کسی از مجازی شهیدبهشتی خبر داره؟خوبه بده؟ارزش داره برا خونذن؟

مجازی شهیدبهشتی؟ - maneshtmz - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ

اتفاقا این سوال من هم هست. لطفادوستان نظر بدن.

مجازی شهیدبهشتی؟ - grayman - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ

سلام. من امسال قبول شدم.دانشگاه شهید بهشتی به جای دوره شبانه‌، مجازی گرفته. طبق اطلاعی که کسب کردم یعنی از دوستام که اونجا درس می خونن گفتم از اموزش بپرسن- برای دکترا هیچ مشکلی نیست واسه شرکت کردن در آزمون. پایان نامه نداره ولی جاش باید سمینار و یک درس مدیریت بگذرونی.
برای استخدام تو جای دولتی هم اینا اصلا مهم نیست واسشون. مهم داشتن کارشناسی ارشده.
برای دفتر استعدا های درخشان و ... هم به تعداد مقالالتت نگاه می کنن نه دوره ای که داری درس می خونی
برای ادامه تحصیل در خارج هم باز هم به تعداد مقالاتت و آزمون GRE نگاه می کنن اینکه مجازی باشی یا روزانه یا شبانه واسه اونور آبی‌ها فرقی نداره. به اینکه پژوهشگر باشی نگاه می کنن.

RE: مجازی شهیدبهشتی؟ - parvaz_hj - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  سلام. من امسال قبول شدم.دانشگاه شهید بهشتی به جای دوره شبانه‌، مجازی گرفته. طبق اطلاعی که کسب کردم یعنی از دوستام که اونجا درس می خونن گفتم از اموزش بپرسن- برای دکترا هیچ مشکلی نیست واسه شرکت کردن در آزمون. پایان نامه نداره ولی جاش باید سمینار و یک درس مدیریت بگذرونی.
برای استخدام تو جای دولتی هم اینا اصلا مهم نیست واسشون. مهم داشتن کارشناسی ارشده.
برای دفتر استعدا های درخشان و ... هم به تعداد مقالالتت نگاه می کنن نه دوره ای که داری درس می خونی
برای ادامه تحصیل در خارج هم باز هم به تعداد مقالاتت و آزمون GRE نگاه می کنن اینکه مجازی باشی یا روزانه یا شبانه واسه اونور آبی‌ها فرقی نداره. به اینکه پژوهشگر باشی نگاه می کنن.
بله همه‌ی اینها درسته و همچنین مجازی درست مانند حضوری تمام درس‌ها حتی حل تمرین هم داره! و رفع اشکال و میان ترم هم حضوری. اینو کسی که اونجا به همین صورت در حال خوندنه گفته بهم.
دوستان هیچ شخصیو نمی تونند منع کنند از ادامه تحصیل! هیچ شخصی!

مجازی شهیدبهشتی؟ - alireza3742 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ

مجازی شهیدبهشتی رو دوستانی که رفته بودن خیلی تعریف کردن و از وضعیتشون هم کاملا راضی بودن .
شهریه هاش هم به نسبت دانشگاه آزاد و مجازی امیرکبیر پائینتره .
بهتون تبریک میگم . جای خوبی قبول شدید .

مجازی شهیدبهشتی؟ - best - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ

همه اینه درست میذونم منتها جون اموزش محوره میگم یکی که دانشجو اونجا بود گفت اگه اموزش محوره وپایان نامه مهمه چون سخت میگیرن نمرات پاییین هس به پایان نامه نگاه میکنن تو ذکترا.درسته؟

مجازی شهیدبهشتی؟ - ف.ش - ۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ

یکی از دوستام غیرانتفاعی بابل رو قبل از مجازی شهیدبهشتی زده و هر دو رو قبول شده حالا میخواد مجازی شهیدبهشتی رو انتخاب کنه آیا امکانش هست یا باید همون غیرانتفاعی رو ثبت نام کنه ؟!

هزینه مجازی ترمی چقدره؟

RE: مجازی شهیدبهشتی؟ - alireza3742 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ)best نوشته شده توسط:  همه اینه درست میذونم منتها جون اموزش محوره میگم یکی که دانشجو اونجا بود گفت اگه اموزش محوره وپایان نامه مهمه چون سخت میگیرن نمرات پاییین هس به پایان نامه نگاه میکنن تو ذکترا.درسته؟

سخت گیری که در حد یه دانشگاه دولتی هست . اما سختگیری بیخود و آزار و اذیت برای دانشجو نه !
اگه خوب درس بخونید اتفاق خاصی پیش نمیاد و انشا الله میتونید با معدل خوبی هم فوق بگیرید.
والا تا اونجایی که بنده از مقطع دکتری اطلاع دارم قبلا نمیذاشتن فارغ التحصیل آموزش محور یا مجازی وارد دکتری بشه یا حداقل خیلی سخت می گرفتن ولی الان دیگه فرق کرده.
اگه رزومه تحقیقاتی خوبی برای خودتون درست کنید‌، با معدل خوبی فوق بگیرید( و مهمتر از همه با چند تا از اساتید رابطه خوب و صمیمانه داشته باشید واسه گرفتن معرفینامه دوره دکتری )%۱۰۰ دکتری قبول میشید.

RE: مجازی شهیدبهشتی؟ - alireza3742 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  یکی از دوستام غیرانتفاعی بابل رو قبل از مجازی شهیدبهشتی زده و هر دو رو قبول شده حالا میخواد مجازی شهیدبهشتی رو انتخاب کنه آیا امکانش هست یا باید همون غیرانتفاعی رو ثبت نام کنه ؟!

هزینه مجازی ترمی چقدره؟

فکر کنم بتونن ثبت نام کنن چون رشته روزانه نیست.
هزینه هاش هم تقریبا با هزینه شبانه( ترمی ۱ میلیون تا ۱/۵ میلیون )مساویه

RE: مجازی شهیدبهشتی؟ - marniloo - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ب.ظ

سلام
بعضی دانشگاه‌ها به ۳۰% دانشجوها پروژه میدن اینجام همین جوری؟
من آموزش محور قبول شدم

RE: مجازی شهیدبهشتی؟ - alireza3742 - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ب.ظ)marniloo نوشته شده توسط:  سلام
بعضی دانشگاه‌ها به ۳۰% دانشجوها پروژه میدن اینجام همین جوری؟
من آموزش محور قبول شدم

والا تا اونجا که من میدونم مجازی بهشتی هم دوره های گذشته بعد از ۲ ترم معلوم میکرد که کی آموزش محوره و کی پژوهش محور . ولی ظاهرا امسال خودشو راحت کرده و همه رو آموزش محور گرفته !

نمیدونم چرا انقدر روی آموزش محور بودن حساسیت نشون میدین. زیادم فرق ندارن با پژوهش محور !

مجازی شهیدبهشتی؟ - ۲۰۶۳ - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۵ ب.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  همچنین مجازی درست مانند حضوری تمام درس‌ها حتی حل تمرین هم داره!
حضور اجباری هست آیا؟

مجازی شهیدبهشتی؟ - ۲۰۶۳ - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ

این هم یک سری اطلاعات

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این هم آیین نامه دانشگاه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: مجازی شهیدبهشتی؟ - ف.ش - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ب.ظ)Parimehraban نوشته شده توسط:  آفاق جون اون دوستتون که غیر انتفاعی بابل قبول شده رتبه اش چند شده ؟
فکر کنم ۲۰۰-۳۰۰ دقیقش رو نمیدونم!

RE: مجازی شهیدبهشتی؟ - mosavat - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ)alireza3742 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ)best نوشته شده توسط:  همه اینه درست میذونم منتها جون اموزش محوره میگم یکی که دانشجو اونجا بود گفت اگه اموزش محوره وپایان نامه مهمه چون سخت میگیرن نمرات پاییین هس به پایان نامه نگاه میکنن تو ذکترا.درسته؟

سخت گیری که در حد یه دانشگاه دولتی هست . اما سختگیری بیخود و آزار و اذیت برای دانشجو نه !
.....
( اگر ... و مهمتر از همه با چند تا از اساتید رابطه خوب و صمیمانه داشته باشید واسه گرفتن معرفینامه دوره دکتری )%۱۰۰ دکتری قبول میشید.

واقعا ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی فرآیند مصاحبه دکتری تا این حد دشوار و طاقت فرساست که نیاز هست دوستان با استاداشون گل بگن و گل بخندن ؟!!!!!!!!!!!!!!

( البته سوتفاهم نشه یه وقت‌! Big Grin )( موارد مجاز و افراد مجاز رو عرض میکنم ... )

حالا جدی گفتین اینا رو ؟!