تالار گفتمان مانشت
معرفی سایت خوب برای تقویت انگلیسی یا دیکشنری - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی سایت خوب برای تقویت انگلیسی یا دیکشنری - kaviresabz - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ

سلام
دوستان هرکی سایت خوب واسه تقویت انگلیسی یا دیکشنری میشناسه اینجا بزاره تا بقیه هم استفاده کنند:
سه تا اولیش هم خودم میزارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم یه سایت خوب واسه تقویت لغت

معرفی سایت - fatima1537 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ)kaviresabz نوشته شده توسط:  دوستان هرکی سایت خوب واسه تقویت انگلیسی یا دیکشنری میشناسه اینجا بزاره تا بقیه هم استفاده کنند:
دوست عزیز لطف میکنی عنوان تاپیک را مثلا بگذاری"معرفی سایت خوب برای تقویت انگلیسی یا دیکشنری" یا یه چیز مشابه اون.تا دوستانی که عنوان رو میبینند بهتر راهنمایی بشن.ممنون

RE: معرفی سایت - kaviresabz - 10 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۵ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ)kaviresabz نوشته شده توسط:  دوستان هرکی سایت خوب واسه تقویت انگلیسی یا دیکشنری میشناسه اینجا بزاره تا بقیه هم استفاده کنند:
دوست عزیز لطف میکنی عنوان تاپیک را مثلا بگذاری"معرفی سایت خوب برای تقویت انگلیسی یا دیکشنری" یا یه چیز مشابه اون.تا دوستانی که عنوان رو میبینند بهتر راهنمایی بشن.ممنون

سلام
اینم از عنوان

معرفی سایت خوب برای تقویت انگلیسی یا دیکشنری - saeed_orage - 14 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ ق.ظ

انواع سریال و کارتون و...
خلاصه هر چی بخواهید تو این سایت هست:

معرفی سایت خوب برای تقویت انگلیسی یا دیکشنری - alihajqani - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۳۰ ب.ظ

سلام
دوستان این سایت رو هم بچه ها لا به لای پست هاشون معرفی کردن ب نظرم اومد ک منم اینجا بگمش ک همه جمع باشن ی جا!
من ۵۰۴ رو دارم با این سایت میرم جلو و به شما هم توصیه میکنم.

A.H

RE: معرفی سایت خوب برای تقویت انگلیسی یا دیکشنری - ghaed - 17 مرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۳۱ ب.ظ

با سلام
دوستان سایتهای زیادی جهت تقویت مهارتهای زبان انگلیسی وجود داره اما این سایتی که قبلا هم معرفی شد کاملترین و به روزترین منابع به همراه

امکان یادگیری مهارت های ریدینگ و لیسینیگ و لغت رو فراهم کرده . جدای از امکانات یادگیری ،زبان آموزی صرفا با تکرار و تکرار و تمرین مستمر

تقویت و در ذهن ثبت میشه.

سایتهای دیگر :