تالار گفتمان مانشت
سیستم تخمین رتبه و مکان قبولی براساس نتایج نهایی ۹۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

سیستم تخمین رتبه و مکان قبولی براساس نتایج نهایی ۹۰ - irisadaf - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ

دوستان مانشتی یه سیستم تخمین رتبه طبق نتایج آزمون ارشد ۹۰ نوشتم. لطفا چکش کنید و نظراتتون را بگین.
این سیستم را با #C نوشتم و نیاز به microsoft.net framework 4 و sql server express و window installer 3.5 و ...!!! داره که اجرا بشه. اگه ویژال استودیو ۲۰۱۰ داشته باشین که حله. اینم لینک دانلودش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم عیدی من

سیستم تخمین رتبه و مکان قبولی براساس نتایج نهایی ۹۰ - Majid gh - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ

مرسی کار خیلی زیبایی بود یه لطفی کن واسه رشته it هم بنویس برنامشو مرسی

RE: سیستم تخمین رتبه و مکان قبولی براساس نتایج نهایی ۹۰ - irisadaf - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۹ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  مرسی کار خیلی زیبایی بود یه لطفی کن واسه رشته it هم بنویس برنامشو مرسی

یه بار نوشتم ولی خوب جواب نمیداد دلیلش اینه که کارنامه آی تی کم دارم ولی برای رشته کامپیوتر کارنامه زیاد داشتم و دیتابیس برنامه را خوب قوی کردم. اگه کارنامه it‌ها بتونم حداقل ۶۰ تا دیگه جمع کنم میشه

سیستم تخمین رتبه و مکان قبولی براساس نتایج نهایی ۹۰ - دانیال شیرافکن - ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ

ادبیات:۷۸/۶۶ عربی:۴۴ معارف:۵۶/۶۶ زبان:۶۶/۳۳ ریاضی:۴۰/۶۶ زیست:۵۰/۶۶ فیزیک:۵۰ شیمی:۶۵/۳۳

سیستم تخمین رتبه و مکان قبولی براساس نتایج نهایی ۹۰ - hamidkhl - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ

فایلتونو نمی تونم بگیرم، میره تو سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
!!!!!!!!

سیستم تخمین رتبه و مکان قبولی براساس نتایج نهایی ۹۰ - yaser_ilam_com - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۱ ب.ظ

دوست عزیز ممنون از زحمتی که کشیدید اما میشه روی سرور دیگه آپلود کنید مثلا picofile.com