تالار گفتمان مانشت
خبر خوش برای بچه های کامپیوتر علی الخصوص شبکه - نسخه‌ی قابل چاپ

خبر خوش برای بچه های کامپیوتر علی الخصوص شبکه - kingmax - 28 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ب.ظ

بچه همون طور میدونید ما تا حالا تحریم بودیم و نمی تونستیم آزمون های بین المللی سییکو یا مایکروسافت شرکت کنیم حتی خارج از ایران اما دیشب یعنی ۲۷ بهمن توی برنامه کافه سوال گفت به زودی در ایران این امکان بوجود میاد

خبر خوش برای بچه های کامپیوتر علی الخصوص شبکه - teraktor2003 - 29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ق.ظ

سلام اگه اینطور باشه بسیار عالیست...
فقط لطفا لینک خبر موثق پیدا کردید بذارید...

خبر خوش برای بچه های کامپیوتر علی الخصوص شبکه - dokhtare payiz - 29 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ

ولی من شنیده بودم فنی حرفه ای چند ساله برگزار میکنه

RE: خبر خوش برای بچه های کامپیوتر علی الخصوص شبکه - teraktor2003 - 29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ ق.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  ولی من شنیده بودم فنی حرفه ای چند ساله برگزار میکنه

به صورت قانونی هیچ تست سنتری در ایران وجود نداره...اونا ریموت می زدن...اگه ماکروسافت متوجه می شد اون فرد رو در لیست سیاه قرار می ده و دیگه نمی تونه در امتحانی شرکت کنه...متاسفانه همه چیمون کلاه برداری شده خیلی ها هم ندونسته گول خوردن...

خبر خوش برای بچه های کامپیوتر علی الخصوص شبکه - kingmax - 29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ب.ظ

ببخشید امروز نرسیدم والا توی سایت خبری چیزی ندیدم ولی توی این لینکی که میدم میتونید خودتون برنامه کافه سوال اون شب را ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگرم حوصله نداری کلش را گوش بدی از مین ۱۶:۳۰ گوش بده