تالار گفتمان مانشت
[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - Farzamm - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ

دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴

بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- پاسخ درس آمار و احتمال (طورانی):

- پاسخ درس مدار منطقی (طبق دفترچه C):
۵۷: ۳ (اگه منظورش تعداد کلاک از حالت اولیه باشه)
۵۸: ۲
۵۹: ۱
۶۰: ۴ (البته گزینه ۴، گزینه ۱ رو هم شامل میشه)
۶۱: ۲
۶۲: ۳

- پاسخ درس معماری کامپیوتر (طبق دفترچه C):
۶۳: ۱ و ۲
۶۴: ۲
۶۵: ۱
۶۶: ۳
۶۷: ۲
۶۸: ۳ باید باشه ولی فکر کنم ایراد داره / فک کنم باید CCFF باشه
(فکر کنم طراح های امسال این دو درس خیلی دوستتون داشتند).

- پاسخ درس سیستم عامل (حقیقت):

- پاسخ دروس الکترونیک دیجیتال و VLSI (طبق دفترچه C):
۷۸: ۳
۷۹: ۱
۸۰: محاسباتی ها رو بعداٌ حل می کنم.
۸۱: ۴ (مطمئن نیستم ولی با دوتا توجیه بهش رسیدم / باید بیشتر توضیح میداد در مورد توان که چی مدنظر هست)
۸۲: ۲
۸۳: ۳
۸۴: ۱
۸۵: ۴

[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - m.teymourpour - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ

مرسی آقا فرزام
خدا شما رو واسه بچه های مانشت حفظ کنه

بی معرفتا چرا دفترچه C رو گذاشتن، مگه نمیدونستن من دفترچه E بودمSmile

RE: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - faza - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  بی معرفتا چرا دفترچه C رو گذاشتن، مگه نمیدونستن من دفترچه E بودمSmile
میدونستن من C بودم خب :-)
من فکر کنم پارسال هم C بودم.
اصن گروه خونیم هم C هست احتمالا. C منفی

RE: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - shoaib.narimani - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ ب.ظ

[quote='Farzamm' pid='334523' dateline='1423397906']
دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴

مرسی
۵۹ گزینه ۱ جوابه

RE: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - salam1 - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۲ ب.ظ

اقا فرزام امکان داره پاسختون رو برای سوال ۶۴ بزارید

[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - m.teymourpour - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ

نه. گزینه یک درسته

RE: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - Farzamm - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۶ ب.ظ)shoaib.narimani نوشته شده توسط:  مرسی
۵۹ گزینه ۱ جوابه

بله / ممنون / من در ارزش selectها بی دقتی کرده بودم

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۹ ب.ظ)shoaib.narimani نوشته شده توسط:  آقا فرزام عزیز واقعا مرسی بابت زحمتی که میکشید
سوال ۶۳ مگه گزینه ۲ نمیشه ؟

لطفاً نقل قول های طولانی نکنید و نقل قول های قبلی تان را هم درست کنید.

با آدرس زیرحافظه بگیریم ۱ میشه / با الگوها بگیریم ۲ میشه / نباید هر دو رو می داد

RE: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - yasaman2014 - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  نه. گزینه یک درسته

نه گزینه سه درسته.

RE: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - m.teymourpour - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۸ ب.ظ)yasaman2014 نوشته شده توسط:  
(19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ)m.teymourpour نوشته شده توسط:  نه. گزینه یک درسته

نه گزینه سه درسته.

شما A رو بدین یک و B رو بدین صفر و C رو هم بدین صفر . اون موقع جواب گزینه یک میشه صفر ولی جواب گزیه دو میشه یک
پس گزینه ۳ درست نیست. چون اگه درست بود اون موقع گزینه های یک و دو باید خروجی یکسان میداشتن

[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - ali.329 - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ

سلام.
سوال ۶۱ هم ۲ و هم ۳ درست است.

RE: [دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - Farzamm - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)ali.329 نوشته شده توسط:  سلام.
سوال ۶۱ هم ۲ و هم ۳ درست است.

نه / ۳ نمیشه / تعداد یک ها و صفرها در هر دو تابع برابرند / F=~y و G=y (البته من سریع حل کردم).

[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - Momeni.A.A - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ ب.ظ

۶۱ گزینه ۴ میشه

[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - SMST - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ

سوال ۶۰، چرا ۴ نمیشه ؟!
اول این که تو صورت سوال چیزی راجع به تاخیر نگفته.
دوم:
به نظرم نمی تونیم فرض کنیم، که تاخیر یک سمت، همیشه بیشتز از یک سمت دیگست. تاخیر انتقال همیشه در دو حالت تغییر خروجی از صفر به یک و تاخیر خروجی از یک به صفر بررسی میشه که "ممکنه" برای دو قسمت با هم فرق کنه، از اونجایی که تو صورت سوال چیزی راجع به این قضیه گفته نشده به نظرم نمی تونیم این جمله رو بگیم:
"همیشه فقط در یک حالت این اتفاق می افته و این که کدوم تاخیرش بیشتره رو از گزینه ها میشه فهمید."
درست نمی گم ؟!؟!؟!؟!

[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - m.teymourpour - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

۶۱ گزینه ۲ میشه

با تمام وجود آرزو میکنم سوال ۵۷ و ۶۰ رو اشتباه حل کرده باشینSmile

دوستانی که میگن ۶۱ گزینه دو نمیشه، واسه x,y,z جدول بکشید. اون موقع میبینید که ۴ بار f یک میشه و ۴ بار g یک میشه و زمانی که f یک میشه g صفر میشه و بلعکس. یعنی متمم هستند و تعداد یکهاشون با هم برابره

[دفترچه سوالات] کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر سال ۹۴ + پاسخ سوالات - m.teymourpour - 19 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۳۹ ب.ظ

نه آقا فرزام جواب ۶۱ شما که درسته
بعضی از دوستان گفته بودن دو نمیشه. من جواب اونارو دادم
شما کارتون درسته

کاش نظریه رو جواب میدادین تا خیالمون از بابت مشترک راحت میشد بعد میرفتیم سراغ تخصصی، ولی هر جور شما راحتین