تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Parva - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ب.ظ

بچه به همگی تبریک میگم میدونم که خیلی دیر شده ولی برام مشکلی پیش اومده بود و نمی تونستم مانشت بیام
راستی تبریک مخصوص دارم به آفاق جون و آقایان موج esi‌، parsaNa خیلی خوشحال شدم از قبولیشون
حقیقتا برای آقای esi خیلی دعا کردم دوست داشتم قبول بشه دلیلشم اینه که واقعا عاشق تحصیل هستن.
برای ارشدی های ۹۱ هم آرزوی موفقیت دارم.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ب.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  با این انتخاب شانس آوردین تهران افتادین.چرا قبل از شبانه تهران رفتین تو کار شهرستان ها!!؟
چه شانسی داداش !!!!‌، حاضر بودم همین شهر خودمون بیفتم‌، ولی اینقد متلک سهمیه ایثارگری‌، سهمیه بسیج‌، سهمیه جبهه‌، سهمیه شرکت در نماز جمعه الی پنج شنبه ..... به من نچسبونن‌، آخه اول از همه روزانه‌ها رو انتخاب کردم بخاطر ندادن شهریه و ....‌، ولی اولین اولویت شبانه قبول شدم و .......‌، و خیلی خیلی سخته تهران رفتنم‌، کاش مشد قبول میشدم که نزدیکمون بود .....

شما چیکار به حرف بقیه داری؟
از قدیم گفتن که نمیشه .... مردم رو بست ولی میشه ..... ..... رو بست.
شما طی یک فرآیند قانونی قبول شدی.حالا با هر سهمیه ای.
مهم قانونه.
خدا هم اگه قرار بود جوگیرانه عمل کنه الان هیچ کس رو این کره‌ی خاکی زنده نبود.
متاسفانه بعد از این همه مدت توی این سایت بودن و از نظرات عالی بچه‌ها استفاده کردن،این چند روزه شاهد کلی خامی و نظرات احساسی بودم.
اگه قرار باشه کسی پاسخگو باشه اون کس شما نیستی.خیالت راحت...
برو بشین روصندلی غمت نباشه.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ف.ش - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  من میگم برو اعتراض کن به سنجش که چرا اشتباه شده و قبول شدی.چون آه یه عده که حقشون این صندلی بوده که تو قراره بری روش بشینی میگیرتت و بعدا پشیمون میشی..حالا خود دانی
آخه مومن یکی با رتبه ۱۴۰ یا ۶۰۰ یا ۴۰۰ هم قبول نشده تو با این رتبه اصلا حتی مجازی هم نباید قبول شی چطوری راضی میشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دست از سر این بنده خدا بردارید!!

کسی که با سهمیه شاگرد اولی میره توی یک کلاس جای کسی رو اشغال نمیکنه بلکه یه سهمیه اضافه براش در نظر گرفته میشه یعنی اگر ۱۲ نفر ظرفیت یک کد رشته است و ۱ نفر با سهمیه شاگرد اولی هم توی اون کد رشته قبول میشه در اصل ۱۲+۱ نفر توی اون کد رشته قبول شدن. توی کلاس هم به اندازه کافی جا هست و این شاگرد اول جای کسی رو تنگ نمیکنه!

خواهشا بحث رو تموم کنید.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mosavat - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۶ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  ۱۸۶ هوش
شبانه شریف

اول از همه خیلی تبریک ‌! Smile

اما با رتبه ۱۸۶ واقعا دارید میرید دانشگاه شریف ؟!

از عجایب روزگار ...

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - nimaaa - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ب.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  چه شانسی داداش !!!!‌، حاضر بودم همین شهر خودمون بیفتم‌، ولی اینقد متلک سهمیه ایثارگری‌، سهمیه بسیج‌، سهمیه جبهه‌، سهمیه شرکت در نماز جمعه الی پنج شنبه ..... به من نچسبونن‌، آخه اول از همه روزانه‌ها رو انتخاب کردم بخاطر ندادن شهریه و ....‌، ولی اولین اولویت شبانه قبول شدم و .......‌، و خیلی خیلی سخته تهران رفتنم‌، کاش مشد قبول میشدم که نزدیکمون بود .....

عزیر دل من . مصطفی جان اگه قرار باشه آدم به حرف مردم زندگی کنه همون نکنه بهتره !
بچه‌ها هم چیزی تو دلشون نیست می خوان یکم اذیتت کن Big Grin

دانشگاه تهران عالیه‌! از دستش نده !
موفق باشید !

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ف.ش - ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۵۸ ب.ظ

من خودم هم با سهمیه شاگرد اولی موافق نیستم (مگر اون سهمیه که میتونن توی دانشگاه خودشون ادامه بدن) اما این هم که اینجوری با یک نفر که اومده صادقانه به شما گفته من با این سهمیه و این رتبه قبول شدم برخورد کنید کار درستی نیست.
هر سال خیلی‌ها دارن با این سهمیه وارد دانشگاه میشن حالا شما گیر دادین به این بنده خدا!!!!

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - yass147 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ب.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۰ ب.ظ)msghasemi نوشته شده توسط:  با این انتخاب شانس آوردین تهران افتادین.چرا قبل از شبانه تهران رفتین تو کار شهرستان ها!!؟
چه شانسی داداش !!!!‌، حاضر بودم همین شهر خودمون بیفتم‌، ولی اینقد متلک سهمیه ایثارگری‌، سهمیه بسیج‌، سهمیه جبهه‌، سهمیه شرکت در نماز جمعه الی پنج شنبه ..... به من نچسبونن‌، آخه اول از همه روزانه‌ها رو انتخاب کردم بخاطر ندادن شهریه و ....‌، ولی اولین اولویت شبانه قبول شدم و .......‌، و خیلی خیلی سخته تهران رفتنم‌، کاش مشد قبول میشدم که نزدیکمون بود .....

بابا به این بنده خدا گیر ندید شما دوست نداشتید جای اون باشید خداییش؟؟ خودتونو بذارید جای این بنده خدا .
به اصلش باید گیر داد به این بی عدالتی‌ها و بی قانونی های فراوونی که دور و برمون می بینیم. چرا کنکور سراسری که فاصله بین امتحانش تا اعلام نتایج نهایی ماکزیمم ۳ ماه است باید خطا داشته باشه کنکور ارشد هم که نزدیک به ۶/۵ ماهه این فاصله، تعداد پذیرشش هم خیلی کمتره و قابل قیاس نیست هم باید خطا داشته باشه و رتبه ۱۴۵ جایی قبول نشه و رتبه ای که انتظارش نیست تهران قبول بشه؟؟ منظورم با این دوستمون نیست به هیچ وجه. همیشه یه عده قربانی اشتباهات احمقانه اینا میشن.
شورشو درآوردن اینقدر از اشتباهات احمقانه و پارتی بازیهای تو دانشگاهها و ادارات و ... میشنوم که ..................

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - raminbarca - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ

آقا مصطفی ای کاش کارنامه‌ی کنکورتم می ذاشتی، مورد جالبیه. سهمیه‌ی شاگرد اولی مکانیسمش چطوریه؟ باید ۸۰% نمره‌ی آخرین نفر قبولی رو بیاری؟ اگه اینجوری باشه من یه احتمالی می دم، فکر می کنم اختلاف بین آخرین نفر قبولی و نفر قبلش خیلی زیاد باشه. مثلاً اگه قرار بوده این رشته ۲۰ نفر بگیره، نفر ۱۹ رتبه ش بوده ۲۰۰ و نفر ۲۰ بوده ۷۰۰-۸۰۰، حالا چطوری این اتفاق افتاده، ممکنه این بین کسی این رشته رو به هر دلیلی انتخاب نکرده (مثلاً فکر کرده قبول نمی شه اصلاً نزده یا هر چیز دیگه) یا یه روزانه رو جلوتر آورده و یه دونه ظرفیت اون آخر مونده. اینجوری تراز نفر آخر قبولی از اون حدی که انتظار می رفته افت زیادی کرده و شما تونستی قبول شی. البته این فقط یه احتماله و می تونه هر علت دیگه ای داشته باشه

در مورد متلک و اینا هم اهمیت نده، به هر حال در حد خودت زحمت کشیدی که تونستی معدل ۱۹/۲۱ بگیری، ۱۹ گرفتن تو یه تک درس از هر استادی واسه اکثر دانشجوها آرزوئه، پس معدل ۱۹/۲۱ آوردن اصلاً آسون نیست. من دبیرستانم این معدل رو نمیاوردم (حتی راهنمایی هم به سختی میاوردم) Big Grin
این فرصت رو از دست نده به نظرم، به ۲ سال سختی می ارزه.

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mosavat - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ

سلام
بنده نگفتم کجای دنیا!!!
....
کی داره می گردونتش؟
(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ)nasi_1987 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۵۱ ق.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۳۶ ق.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  هیچی‌، فقط معدلم خوب بوده ....
سلام بهتون تبریک میگم . با سهمیه شاگرد اولی رفتید؟!!! اگه اینطور بود باید ۸۰درصد تراز نفر آخر رو مگه نباید میاوردید ؟
سلام خیلی ممنون بابت تبریکتون‌، آره‌، اینو نمیدونم دیگه ....
یا خداااا! تبریک میگم! معدلت چند بوده؟ ۲۰؟ کارشناسی کجا بودی؟ معلومه اصلا واسه کنکور نخونده بودیا!!
خیلی ممنون‌، ۱۹/۲۱‌، علمی کاربردی بیرجند‌، آره اصلن نخونده بودم‌، من تنها درسی رو که خوب زدم زبان بود که ۴۵ درصد زدم
آقا دست ما رو هم بگیرید. مگه میشه تو دانشگاه معدل ۱۹ هم آورد؟
یعنی شما از اون استادها نداشتین که میگفت بیست مال خداست.نوزده مال منه.هجده هم فاصله‌ی من و شماست بقیه رو هم از ۱۷ میدم؟

....
موفق باشید.
[/quote]

Big Grin Big Grin Big Grin

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۶ ب.ظ

رتبه بندی دانشگاه...
برای دوستانی که میخوان انتخاب کنن کجا برن؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - fatima-66 - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ

Huhسلام دوستان
کسی می دونه شبانه‌ی تهران و شبانه‌ی امیر کبیر تو گرایش نرم افزار تا چه رتبه ای گرفته؟
خیلی برام مهمه اگه می دونید خبر بدین لطفا Huh

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mostafaa - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  آقا مصطفی ای کاش کارنامه‌ی کنکورتم می ذاشتی، مورد جالبیه. سهمیه‌ی شاگرد اولی مکانیسمش چطوریه؟ باید ۸۰% نمره‌ی آخرین نفر قبولی رو بیاری؟ اگه اینجوری باشه من یه احتمالی می دم، فکر می کنم اختلاف بین آخرین نفر قبولی و نفر قبلش خیلی زیاد باشه. مثلاً اگه قرار بوده این رشته ۲۰ نفر بگیره، نفر ۱۹ رتبه ش بوده ۲۰۰ و نفر ۲۰ بوده ۷۰۰-۸۰۰، حالا چطوری این اتفاق افتاده، ممکنه این بین کسی این رشته رو به هر دلیلی انتخاب نکرده (مثلاً فکر کرده قبول نمی شه اصلاً نزده یا هر چیز دیگه) یا یه روزانه رو جلوتر آورده و یه دونه ظرفیت اون آخر مونده. اینجوری تراز نفر آخر قبولی از اون حدی که انتظار می رفته افت زیادی کرده و شما تونستی قبول شی. البته این فقط یه احتماله و می تونه هر علت دیگه ای داشته باشه
[تصویر:  41327_1_1379097903.png]

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - msghasemi - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  آقا مصطفی ای کاش کارنامه‌ی کنکورتم می ذاشتی، مورد جالبیه. سهمیه‌ی شاگرد اولی مکانیسمش چطوریه؟ باید ۸۰% نمره‌ی آخرین نفر قبولی رو بیاری؟ اگه اینجوری باشه من یه احتمالی می دم، فکر می کنم اختلاف بین آخرین نفر قبولی و نفر قبلش خیلی زیاد باشه. مثلاً اگه قرار بوده این رشته ۲۰ نفر بگیره، نفر ۱۹ رتبه ش بوده ۲۰۰ و نفر ۲۰ بوده ۷۰۰-۸۰۰، حالا چطوری این اتفاق افتاده، ممکنه این بین کسی این رشته رو به هر دلیلی انتخاب نکرده (مثلاً فکر کرده قبول نمی شه اصلاً نزده یا هر چیز دیگه) یا یه روزانه رو جلوتر آورده و یه دونه ظرفیت اون آخر مونده. اینجوری تراز نفر آخر قبولی از اون حدی که انتظار می رفته افت زیادی کرده و شما تونستی قبول شی. البته این فقط یه احتماله و می تونه هر علت دیگه ای داشته باشه
[تصویر:  41337_1_1379097903.png]

کاش مشترک‌ها رو نمی زدی.
فکر کنم با توجه به تراز زبانت و اینکه نرم رو تقریبا متوسط زدی رتبه ات نزدیک هزار و پونصد تایی فرق میکرد.
چون معمولا میانه تو مشترک‌ها همین اطرافه.ولی وقتی منفی میشه دیگه کاریش نمیشه کرد.
افتش خیلی خفنه.
حالا هرچی بوده تموم شده و شما تو بهترین دانشگاه ایران قبول شدی.
پیش بسوی موفقیت.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Msccom - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۳۸ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  ۱۸۶ هوش
شبانه شریف
چه جالب شما هم پیام نور قبول شدین هم شریف؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mosavat - 11 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)mostafaa نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  آقا مصطفی ای کاش کارنامه‌ی کنکورتم می ذاشتی، مورد جالبیه. سهمیه‌ی شاگرد اولی مکانیسمش چطوریه؟ باید ۸۰% نمره‌ی آخرین نفر قبولی رو بیاری؟ اگه اینجوری باشه من یه احتمالی می دم، فکر می کنم اختلاف بین آخرین نفر قبولی و نفر قبلش خیلی زیاد باشه. مثلاً اگه قرار بوده این رشته ۲۰ نفر بگیره، نفر ۱۹ رتبه ش بوده ۲۰۰ و نفر ۲۰ بوده ۷۰۰-۸۰۰، حالا چطوری این اتفاق افتاده، ممکنه این بین کسی این رشته رو به هر دلیلی انتخاب نکرده (مثلاً فکر کرده قبول نمی شه اصلاً نزده یا هر چیز دیگه) یا یه روزانه رو جلوتر آورده و یه دونه ظرفیت اون آخر مونده. اینجوری تراز نفر آخر قبولی از اون حدی که انتظار می رفته افت زیادی کرده و شما تونستی قبول شی. البته این فقط یه احتماله و می تونه هر علت دیگه ای داشته باشه
[تصویر:  41342_1_1379097903.png]

من فکر میکنم عنوان "خوابم یا بیدار" رو باید شما انتخاب میکردی و نه اون دوستمون که مالک اشتر قبول شدند !

وااااااااااااااااای خدااااااااااااااااااااا ‌! دارم شاخ در میارم

انصافا با این درصدها خواب میدیدین که بتونین دانشگاه تهران قبول بشین ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه قرار به قبولی با این درصدهاباشه پس بعنوان مثال بنده بایستی خیلی وقت باشه که ارشد دولتی رو هم تمام کرده باشم!چونکه دوره دانشجویی هم همین درصدها رو میاوردم،بلکه بیشتر !

حالا کار به کارنامه این دوستمون ندارم‌،

( دوباره دعوا راه نندازین‌! )

ایشون اومدن در کمال صداقت کارنامه شون رو آپلود کردن که جای تشکر هم داره‌، Smile

ولی واقعا این میتونه مشت نمونه خروار باشه

چه بسیار افرادی که با همین وضعیت قبول شدند و حق افراد دیگه طبیعتا ضایع شد‌!

البته ایشون فکر نکنم سهمیه خاصی داشتند( منظورم سهمیه ایثارگری ... )هست‌، احتمالا فقط بخاطر تاثیر معدل بالاشون تونستند قبول بشن و

به اصطلاح داغ قبولی رو به دل یک بنده خدای دیگه بگذارن Tongue( این تیکه رو به قول بعضی از دوستان‌، خیلی با لبخند بخونید )Tongue

والله دیگه چی بگم ؟!

هیچ جای صحبتی دیگه باقی نمیمونه ...

فقط میتونم نقطه چین بگذارم بجای صحبتم

.............................! ..............................................!..................
..................!.............................................................​.............................‌! ‌! ‌! ‌! ‌! ‌! ‌! ‌! ‌! ‌!

این تازه یکی از صدهزاران مورد حق کشی هست که همه ساله داره در سیستم آموزشی کشور اتفاق میفته

ایشون که ظاهرا فقط با تاثیر معدل تونستن قبول بشن دیگه افراد سهمیه دارش رو خدا بداد برسه که چه وضعیتی داشتند‌! !‌!

--------------------------------------------------------------------
یه جمله کوچولو خطاب به این دوستمون:

ضمن تبریک مجدد بخاطر قبولی که به هر حال قسمتشون شده Smile‌، میخوام بگم که ایشالله از ترم اول با انرژی خیلی خوب شروع کنن‌، چونکه معدل بالا آوردن در دانشگاه تهران اصلا شبیه دانشگاه علمی کاربردی نیست و خیلی سخت تره‌، پس ایشون باید خیلی خوب تلاش کنن تا از بقیه همکلاسیهاشون عقب نیفتن و بتونن بخوبی رقابت کنن

با آرزوی موفقیت Smile