تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد ۹۰ اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - aram_kurd - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ

۱۹۱ گرایش شبکه, شبکه شبانه همدان قبول شدم که بعد آخرین انتخابم بود!

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - mamat - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ

مجازی دانشگاه شیراز خوبه؟
اصلا مجازی خوبه یا نه؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - HighVoltage - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۱ ب.ظ

دوستان کسی اطلاعاتی در مورد دانشگاه بین الملل واحد چابهار داره؟

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - sjj - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ)nader14y نوشته شده توسط:  ۲۱۳ گرایش ۲و۳ شبانه شبکه دانشگاه یزد
عزیزان اگه کسی از دانشگاه یزد اطلاعات داره ممنون میشم share کنه باهام.
در ضمن به نظر شما آزاد قزوین بهتر نیست؟
قربان چطوریا شده شما شبانه یزد قبول شدی؟ من گرایش ۲و۳ رتبه م ۲۰۸ بود، ولی شبانه‌ی یزدو نیاوردم!

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - uniquegirl - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ)sina_n نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)euruse نوشته شده توسط:  سلام
خدا کنه همتون قبول شده باشید.
اگه قبول شدید اینجا می گید با چه رتبه ای کجا قبول شدید؟

واقعا به ما پشت کنکوری‌ها کمک بزرگی می کنیدShy

خواهش........
منتظریم!

با رتبه ۱۰۲ شبکه دانشگاه اصفهان قبول شدمSmile

سلام
با عرض تبریک فراوان دوست عزیز
شما روزانه قبول شدید؟ دانشگاه اصفهان با صنعتی اصفهان فرق داره؟ معدلتون چند بوده؟ نمیدونید دانشگاهش چطوریه؟

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - esi - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ ب.ظ)Lale نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کسی دانشگاه تبریز قبول شده؟
من شبانه تبریز قبول شدم
هوش رتبه ۵۷۰

سلام رفیق
بهتون تبریک می گم.
منم با ۵۲۷ هوش شبانه تبریز آوردم. شک نکن شبانه تبریز از روزانه خیلی شهرستانها هم بهتره.
هوش شبانه تبریز کلا دو نفر ور میداره یعنی من و شما !!!!!!!!!!!!!
ای دی منو اد کن بیشتر صحبت کنیم.
mohammad_arshad90@yahoo

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - vahid_erad - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۷ ب.ظ)۸۷۸۵۵۶۱۱ نوشته شده توسط:  ۵۷ نرم افزار شریف

همکلاسی سلام Big Grin
من در یاهو هستم‌: vahid_erad

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - luna - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ

منم به همگی تبریک می گم! ایشالا موفقیت های بیشتر از این به بعد!

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - ahmad8726 - 08 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

کسی هوش مالک اشتر قبول شده بگه...

توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - ahmad8726 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۰ ق.ظ

۶۵۰ هوش شبانه مالک اشتر

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - uniquegirl - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ق.ظ

اگه میشه بچه های آی تی، اینجا هم نتیجه شونو اعلام کنن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - najme60 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۱ ق.ظ

من به همه تبریک میگم. امیدوارم موفق باشید.Smile

نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - nasi_1987 - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  منم فرا رسیدن عید سعید فطر رو به همگان تبریک میگم
و یه تبریک ویژه هم به همه دوستانی که در کنکور امسال موفق شدن و یه خواهش کوچولو از همه اونها
خواهشم تنها برای خودم نیست و برای تمام کسانی است که با وجودی تلاششون نتیجه مناسبی نگرفتن و برای همه بچه هایی که دارن تلاش میکنن که در کنکور سال اینده موفق بشن.
از تمام دوستانی که خدا امروز دلشون رو شاد کرد خواهش میکنم ما راه نیافتگان رو هم دعا کنن و ما رو هم از دعای خیرشون بی نصیب نگذارند .
امیدوارم همیشه کامتان شیرین و ایام به کامتان باشد

باور کن بدون اینکه کامنتت رو دیده باشم، امروز عصر بعد نماز دقیقا واسه کسایی که حالشون مثه حال سال قبل من بود، با تمام وجود دعا کردم! امیدوارم هرکسی به اون چه که لیاقتشه برسه: -)
موفق باشی
(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۷ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۹ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  سلام.

من سیستمهای هوشمند امیر کبیر قبول شدم.

تبریک میگم بهتون میشه بگید روزانه قبول شدید یا شبانه؟

روزانه.
سهمیه شاگرد اولی داشتم.

منظورتون از سیستم های هوشمند چیه؟! تو چه رشته ای؟!

RE: نتایج نهایی کارشناسی ارشد اعلام شد! با چه رتبه ای ؟ کجا؟ - Fatemeh - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۰ ق.ظ

سلام..عید همه مبارک باشه Smile
الحمدلله..شهیدبهشتی ..روزانه..هوش
به امید موفقیت همه دوستان

RE: توی کنکور ارشد ۹۰ کجا قبول شدید ؟ - aram_kurd - 09 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ)landless86 نوشته شده توسط:  رتبه ۸۷ شبکه - ۲۱۳ آی تی - دانشگاه بوعلی سینا - روزانه -( البته بومی همدان بودم و روزانه بوعلی رو بعد از همه روزانه های تهران به غیر از مالک اشتر زده بودم )- اولویت ۷‌ام بود ....

خبر دارید که زمان ثبتنام چه روزیه؟ منم شبکه همدان قیول شدم؛ البته شبانه.