تالار گفتمان مانشت
خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - alizl70 - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ)mohammad1252 نوشته شده توسط:  سال ۹۳ همه گفتن کنکور راحت بود درصد رتبه اول:
زبان ۴۳
مشترک:۴۲
مدیریت:۶۷
تخصصی مشترک:۳۷
معماری:۱۱
واقعا اینقد زده بود؟؟؟؟؟؟Idea

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - Densike - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ)mohammad1252 نوشته شده توسط:  سال ۹۳ همه گفتن کنکور راحت بود درصد رتبه اول:
زبان ۴۳

na baba karname arman ordokhani rotbe 1 parsal too manesht hast berid nega konid kheyli ziadtar zade

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - alizl70 - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۳۸ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۳۳ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ)alizl70 نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۲ ب.ظ)mohammad1252 نوشته شده توسط:  سال ۹۳ همه گفتن کنکور راحت بود درصد رتبه اول:
زبان ۴۳

na baba karname arman ordokhani rotbe 1 parsal too manesht hast berid nega konid kheyli ziadtar zade
گفتم بابا پارسال من کارنامه ها رو نگاه میکردم یکی ۷۰ درصد مشترک زده بود احتمالا همین رتبه ۱ بوده
برم کارنامه های پارسالو نیگاه کنم Big Grin

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - mersad50062 - 22 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
کد:
[quote='mersad50062' pid='335511' dateline='1423606270']
اقا / خانوم
جون عزیزتون بما یه منبع درست و حسابی برسونید.
من ترم ۴ هستم
فکرم کنم۹ تا ۱۰ ترم هم تموم کنم.
کار هم میکنم
از الان اهسته و پیوسته شروع کنم ,نمیگم رتبه تک رقمی ولی رتبه خیلی خوبی میارم
بما منبع اصلی رو بگین بخونیم که لااقل به خودم بفهمونم اگه قبول نشدم بخاطر این بوده که خودم نخوندم نه اینکه بسوزم چون منبع درست و حسابی نداشتم.
[/quote]

=============
زبان رو منتظر باش من یه تاپیک امروز فردا میزنم واسه همه درسها صداها وجزوات رو میخام چون نذر دارم بدم به همه اونهایی که نیاز دارن وبخصوص بضاعت کمی دارن
من۴ملیون هزینه کردم اما نذر کردم به بقیه کمک کنم چون باهردستی دادم همیشه همینجوری کمک گرفتم
راجب گسسته فقط پوران
ساختمان اگر پایه ضعیفی داری با لگوریتم اول مقسمی بخون بعدش برو سراغ هادی یوسفی پوران کتاب هادی عالیه امسال همه بازگشتی هاش تو تمریناتش بود خصوصا قبل سوالات بازگشتی الگوریتم تمریناتشو چک کن
اون رادیکال ان هم بود
اگر قوی هستی از کتاب هادی شروع کن تموم شدی فقط تست میزنی + قدسی
بعدیش نرم هست کتاب پارسه بهترین وعالی ترین کتاب هست خدا پدرس اقای سجاد نقدعلی رو بیامرزه کتابش محشره
پایگاه ضعیفی دکتر کیو.انپور بزرگ بی نظیره این ادم من پایگاه هیچی بلد نبودم با ایشون خیلی بهتر شدم
هوش هیچ کتابی بدرد نمیخوره فقط برو کلاس من جزوه خوبی تو هوش دارم بهت خاستی میدم ب اصدا بذار تاپیکمو زدم شما ه مپیام بده
البته درگر سایت هستم دارم فکر زدن سایت رومیریزنم چون من تدریس خصوصی میکنم اما واس هجزوات دنبال منفعت مالی نیستم
راجب مدیریت رابینز بخون بهترین کتاب رشته ما ایتی همینه اصلا جزئاتم نخون فقط سرفصل تیتر وار بخونین سوالات اینجوری شده جدیدا
سال بعد از طراح بپرس
معماری پورا نبهترینهست البته سپاهان کپی زده از روش باهم مشکل پیدا کردن شما هرکدوم دوست داری بخون پارسه هم شنیدم خوبه من ندیدم
مهندسی اکپر انتشاراتی ها خیلی خوبن
امار فقط پارسه ونیکوکار
زبانم این ۲۰۶ ۵۰۴ ۴۰۵/// همه مدلهای ماشین جالب نیستن زیر زره بین خوبه با یه کتاب خاص بنام wordpower  مال استاد خودم عالیه البته اگر طراح صلواتی مث امسال نیاد از ویکی پدیا سوال بده
کامپایلرو نظریه نظزی ندارم مدارم هم پوران خوبه
سلام.
این کتاب هایی که گفتین رو کجا میشه تهیه کرد؟
بازاری داره کتاب های ارشد رو بفروشن بعد ببینی و بری بخری؟
فقط انقلاب هست یا جاهای دیگه هم هست.

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - flowerirani - 23 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۹ ب.ظ

چشم اما سوال کردنجواب دادیم ببخشید

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - afrooz-OMD - 25 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ

سلام
بچه ها درصداتونو که فردا حساب کردین بیاین بگینااا....

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - sh.n - 26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ

پس چرا سنجش نمیذاره کلید رو ؟Sad

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - afrooz-OMD - 26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)sh.n نوشته شده توسط:  پس چرا سنجش نمیذاره کلید رو ؟Sad

سنجش متخصص سکته دادنه!

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - shamim_70 - 26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)sh.n نوشته شده توسط:  پس چرا سنجش نمیذاره کلید رو ؟Sad

گفته ک ۲۸ام میزاره!

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - sh.n - 26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۴ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۶ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۱۴ ب.ظ)sh.n نوشته شده توسط:  پس چرا سنجش نمیذاره کلید رو ؟Sad

گفته ک ۲۸ام میزاره!

توی سایت زده ۲۶ام .

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - afrooz-OMD - 26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ

وااااااااااای چرا نمیـــــــــــــــــــــــــــــــــزنن!!!!!!!

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - sahar_rostami2 - 26 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۵۶ ب.ظ

با این درصدا.....

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - فانوووس - ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ

کلیدا اومد

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - afrooz-OMD - 26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۳ ب.ظ

بچه ها چی شد؟

زبان ۱۳! (۳تا غلط)
مشترک۴۴! (۵تا غلط)
تخصصی۵۳(۱ غلط)
معماری ۵۵(۱ غلط)

میانگین ۴۳/۷۵

خیلی واسه مشترکا ناراحتم
مخصوصن واسه اون سوال شبکه ک گفته ۶ درسته....آدم نمیدونه به چه سازشون باید برقصه

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - فانوووس - ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ

درصداتون خیلییی خوبه ... اون سوالhit rate معماری ، ۸ درآوردید؟