تالار گفتمان مانشت
خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - ernika - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ ب.ظ

بخاطر شک هایی که توی گزینه ها داشتم و ترس از منفی شدن درصدم از خیـــــــــــلی سوالا گذشتم.ترسیدم حتی ۱% شکم اشتباه باشه...
الان ک جواباتونو میگین فهمیدم اونایی ک شک داشتمو نزدم همشون درست بوده....!!! Sad

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - bazardeh - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا هر چی فکر می کنم سوالای ساختمان و الگوریتم یادم نمیاد!
کسی چیزی یادش نیست یه بررسی ای بکنیم؟
یکی از سوالاش یادم اومد گفته بود بهترین پیچیدگی زمانی برای انتخاب k تا کوچکترین
N+klogk

n+klogn نمی شه؟
n+klogn / د تا مرتب سازی و به اندازه هر k جستجو

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - A V A - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ)bazardeh نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۵۸ ب.ظ)hrh_fourtyseven نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا هر چی فکر می کنم سوالای ساختمان و الگوریتم یادم نمیاد!
کسی چیزی یادش نیست یه بررسی ای بکنیم؟
یکی از سوالاش یادم اومد گفته بود بهترین پیچیدگی زمانی برای انتخاب k تا کوچکترین
N+klogk

n+klogn نمی شه؟
n+klogn / د تا مرتب سازی و به اندازه هر k جستجو
N+klogk

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - فانوووس - ۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۰۳ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۲۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  درخت قرمز سیاه چی میشد؟حداقل چندتا گره میشد؟

صفر

مطمعین منم صفر زدم؟؟

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - rahhil - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ ب.ظ)a-t-e-f-e-h نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها اون سوالی که گفته بود پیمایش preorder , post order قرینه هم هستن کدوم گزینه جواب بود؟

هیچکدام میشد؟

آره هیچکدام میشد

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - noronet - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ

بابا بیخیال اونایی که میگن ۵۰ درصد میزنن خداییش کمن یعنی حدود ۷۰ نفر کمتر ... حدود ۲۳۰ جای دیگه..
میمونه برا ما بدخت بیچاره ها ..

که از ما اونایی که مدیریت یا معماری شون یا تخصصی بهتر باشه میره بالا... با این حساب میشه تخمین زد حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر
از اونایی که واقعا خوندند .. دیگه باید بای بای کنند با کنکور مثل من ! با اینکه مدیریت رو مطمئنم ۱۰۰ زدم و مشترک و تخصصی رو بالای ۲۵ زدم ولی فک کنم جزو ۱۰۰ الی ۱۲۰ نفر باشم..

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - flowerirani - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ

مدیریت واقعا ۱۰۰ زدی؟

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - IT93 - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ

من ک اعتراف میکنم گند زدم رفته !

بیخودی دلتون و خوش?نکنید ک مشترک اسون بوده

از ما گفتن

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - a-t-e-f-e-h - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ

بچه ها مدرسان جوابیه خودش رو تا دو روز دیگه فکر کنم بذاره رو سایت

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - flowerirani - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ)rahhil نوشته شده توسط:  
(16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۶ ب.ظ)a-t-e-f-e-h نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها اون سوالی که گفته بود پیمایش preorder , post order قرینه هم هستن کدوم گزینه جواب بود؟

هیچکدام میشد؟

آره هیچکدام میشد

====
دقیقا
کافی بود یه درخت پر یه مورب یاست و یکی ام چپ بکشی با ۳نو با تکرار۲تا بعدش هردوپیمایشو بکنی هرکدوم یکی رو نقض میکرد میشد هیچی

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - a-t-e-f-e-h - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۵۸ ب.ظ)gt3000 نوشته شده توسط:  سیستم عامل چطور بود؟ از کجا سوال اومده بود؟

یه سوال که گفته بود در چه صورت RR و FCFS دقیقا مشابه هم عمل میکنند؟
یکی هم یه مسئله RR با کوانتوم دو داده بود و مان اتظار دو تا فرآیند رو میخواست

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - flowerirani - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ

من که شبکه هیچی نزدم اما اینجور که ملت میگن سیستم اسون بوده و مشترکم همه خوبها ۵۰ ر وزدن و ما بدبخت داریم میشم
این سایت یه جامعه بسیار بسیار محدود هست اکثریت نوابغ ادمهای باهوش و مخ درسخونها سهمیه های رتبه اولی.... همه رو حساب کنین بعدش ببین چی به سرمون میاد

خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - a-t-e-f-e-h - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ

جواب سوالا رو کاش یه جا تحلیل میکردیم یه ساعت دنبالش نمیگشتیم
من حدود ۲۰ تا سوال رو یادمه
بذارم همه حل کنیم دیگه ؟؟؟ Sad(

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - noronet - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  مدیریت واقعا ۱۰۰ زدی؟

اگه خدا بخاد اره

RE: خسته نباشید به کنکوری های عزیز- فناوری اطلاعات ۹۴ - mahayr - 16 بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ ب.ظ

(۱۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹ ب.ظ)IT93 نوشته شده توسط:  من ک اعتراف میکنم گند زدم رفته !

بیخودی دلتون و خوش?نکنید ک مشترک اسون بوده

از ما گفتن

منم اعتراف میکنم گند زدم.و همین الان برنامه ریزی کردم دوباره
با ناراحت بودن چیزی حل نمیشه.