تالار گفتمان مانشت
گروه درسی بهمن ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی بهمن ماه - A V A - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ب.ظ)behruz_p نوشته شده توسط:  توی زنجیره سازی رو به جلو نیازی به مشخص بودن هدف نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای عقب باید مشخص باشه

گروه درسی بهمن ماه - ziba.O - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ

هم رو به جلو هم رو به عقب باید هدف مشخص باشه.رو به جلو از حقایق به سمت هدف حرکت میکنه و روبه عقب از هدف به سمت حقایق

RE: گروه درسی بهمن ماه - behruz_p - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  هم رو به جلو هم رو به عقب باید هدف مشخص باشه.رو به جلو از حقایق به سمت هدف حرکت میکنه و روبه عقب از هدف به سمت حقایق
فک کنم شما اشتباه فکر میکنین چون سنجش سال ۸۹ و ۹۰ گفته FC نیازی به هدف نداره

گروه درسی بهمن ماه - newuser - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)behruz_p نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  هم رو به جلو هم رو به عقب باید هدف مشخص باشه.رو به جلو از حقایق به سمت هدف حرکت میکنه و روبه عقب از هدف به سمت حقایق
ولی تو کتاب راهیان ارشد کامل این تستو توضیح داده هم رو به جلو هم رو به عقب هدف باید مشخص بشه اون تست گزینه غلط رو خواسته بود که ۲ گزینه جواب داشت البته راهیان گفته بود ۲ گزینه جواب میشن
سنجش مثل اینکه یه گزینه اعلام کرده بوده

گروه درسی بهمن ماه - barabox - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ

با این وضعیت اگه دور همی هم کنکورو بدیم سر جوابها مشکل داریم با هم Big Grin

RE: گروه درسی بهمن ماه - Densike - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)behruz_p نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  هم رو به جلو هم رو به عقب باید هدف مشخص باشه.رو به جلو از حقایق به سمت هدف حرکت میکنه و روبه عقب از هدف به سمت حقایق
ولی تو کتاب راهیان ارشد کامل این تستو توضیح داده هم رو به جلو هم رو به عقب هدف باید مشخص بشه اون تست گزینه غلط رو خواسته بود که ۲ گزینه جواب داشت البته راهیان گفته بود ۲ گزینه جواب میشن
پارسه نوشته جلوسو نیازی به هدف نیست

گروه درسی بهمن ماه - behruz_p - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ب.ظ)Densike نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۵۵ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)behruz_p نوشته شده توسط:  
پارسه نوشته جلوسو نیازی به هدف نیست
تایید میشه!

RE: گروه درسی بهمن ماه - A V A - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ

منم تازگی دیدم گفته فقط رو به عقب لازم داره هدف
میشه بگید صفحه چند راهیان گفته هر دوش هدفو باید بدونن؟

RE: گروه درسی بهمن ماه - artmiss - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴ ق.ظ)همیلا نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
یه سوال داشتم من ترم هفتم و این ترم پروژه کارشناسی رو برداشتم ولی نمرش بعد عید ثبت میشه به نظرتون معدلم ویرایش کنم؟
شماها ویرایش کردین؟
لطفا جواب بدین
سلام
معدلی که تا الان تو سیستم برات ثبت شده بزن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی بهمن ماه - newuser - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  منم تازگی دیدم گفته فقط رو به عقب لازم داره هدف

صفحه ۲۷۵ سوال ۱
منطقی هم هست برای رو به جلو هم هدف باید معین باشه که وقتی به هدف رسیدیم الگوریتم متوقف بشه !!!!

RE: گروه درسی بهمن ماه - artmiss - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  منم تازگی دیدم گفته فقط رو به عقب لازم داره هدف

وقتی هدف مشخص نباشه میخواد چیو استنتاج کنه
هر دو نیاز به هدف دارن منتها جلو رو از حقایق به هدف پیش میره و کاراییش کمتره
ولی عقب رو از هدف به سمت حقایق میره و فقط با حقایق مرتبط با هدف (تالی) استنتاج میکنه تا همه مقدم ها برقرار بشه.

RE: گروه درسی بهمن ماه - Densike - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۲ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  منم تازگی دیدم گفته فقط رو به عقب لازم داره هدف

صفحه ۲۷۵ سوال ۱
منطقی هم هست برای رو به جلو هم هدف باید معین باشه که وقتی به هدف رسیدیم الگوریتم متوقف بشه !!!!
ببینید گزینه ها گفتن نیازی به هدف نیست .. ولی میشه به الگوریتم هدف هم داد
اگر هدف ندیم زنجیره جلوسو میره و هرچیزی که بتونه رو استنتاج میکنه

RE: گروه درسی بهمن ماه - A V A - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ

فک میکنم همه توو استدلال جمله باهم تفاوت داریم، برای الگوریتم فوروارد، ما از هدف استفاده میکنیم؟ نه لزوما!

پاسخ : RE: گروه درسی بهمن ماه - shamim_70 - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فک میکنم همه توو استدلال جمله باهم تفاوت داریم، برای الگوریتم فوروارد، ما از هدف استفاده میکنیم؟ نه لزوما!
من یبار با یکی از اقایون درباره این موضوع بحث کردیم به این نتیجه رسیدم که:
رو بجلو:نیاز ب دانستن هدف نیس و نیاز به دانستن حقیقت هست(دلیلشم اینه که اگ ما هدفو داشتیم ک دیگ نمیگفتیم رو بجلو جملات غیرمرتبط با هدف تولید میکنن ک بعدش میگیم میایم از رو ب عقب استفاده میکنیم ک سریعتر بشه!)
رو ب عقب:هم هدف نیازه هم حقیقت.

RE: پاسخ : گروه درسی بهمن ماه - Densike - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  
(14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ)AVA 94 نوشته شده توسط:  فک میکنم همه توو استدلال جمله باهم تفاوت داریم، برای الگوریتم فوروارد، ما از هدف استفاده میکنیم؟ نه لزوما!
من یبار با یکی از اقایون درباره این موضوع بحث کردیم به این نتیجه رسیدم که:
رو بجلو:نیاز ب دانستن هدف نیس و نیاز به دانستن حقیقت هست(دلیلشم اینه که اگ ما هدفو داشتیم ک دیگ نمیگفتیم رو بجلو جملات غیرمرتبط با هدف تولید میکنن ک بعدش میگیم میایم از رو ب عقب استفاده میکنیم ک سریعتر بشه!)
رو ب عقب:هم هدف نیازه هم حقیقت.