تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - newuser - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ

من تعداد سوالای کامپیوتر رو نمیدونم ولی تعداد سوالات آی تی اینطوریه:
زبان ۳۰
مشترک ۳۰
مدیریت ۱۵
تخصصی ۱۸
معماری ۱۲

حالا مشترک ها گسسته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و شبکه و نرم افزار هر کدوم ۶
تخصصی ها پایگاه داده و هوش مصنوعی و سیستم عامل هر کدوم ۶

من خیلی استرس دارم حس میکنم تو این سه هفته به هیچ کاری نمیرسم Sad Sad

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ)newuser نوشته شده توسط:  من تعداد سوالای کامپیوتر رو نمیدونم ولی تعداد سوالات آی تی اینطوریه:

زبان ۳۰

مشترک ۳۰

مدیریت ۱۵

تخصصی ۱۸

معماری ۱۲

حالا مشترک ها گسسته و ساختمان داده و طراحی الگوریتم و شبکه و نرم افزار هر کدوم ۶

تخصصی ها پایگاه داده و هوش مصنوعی و سیستم عامل هر کدوم ۶

من خیلی استرس دارم حس میکنم تو این سه هفته به هیچ کاری نمیرسم Sad Sad

فدا سرت بابا
بهتر
اونا که الان دارن ارشد میخونن کجا رو گرفتن
تلاشو بکن باقیش رو به خدا بسپار
خلاصه هاتو بخون و درسا رو بشین ببین کدوم بخش رو ضعف علمی داری
اگه ارزشش رو داشت اونا رو رفع و رجوع کن
که ایشالا همون که خدا بخواد میشه
مهم اینه که تلاشت رو میکنی
خدا بخواد حتی تستای شانسیت هم درست در میاد

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - newuser - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  فدا سرت بابا
بهتر
ایشالا همه بچه ها که این همه تلاش کردن نتیجه بگیرن
هر سال که یه جور سوال دادن معلوم نیست امسال چی میشه!!!!!!

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)newuser نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ق.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  فدا سرت بابا

بهتر

ایشالا همه بچه ها که این همه تلاش کردن نتیجه بگیرن

هر سال که یه جور سوال دادن معلوم نیست امسال چی میشه!!!!!!

به نظر من برای ای تی رو تا حدودی میشه حدس زد و شبیه ۹۱ ، ۹۲ میشه

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - newuser - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ

من که هنوز ۹۱ رو بررسی نکردم فک کنم از ۹۲ و ۹۳ ساده تر باشه

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ

آقا من این تابع مولد رو نمیفهمم
اصلا نمیدونم چقدر باید ازش دونست
ای بگم خدا این استادامونو چیکار کنه
گسسته فقط منطق یاد داد!
اصلا این درس برام گنگه!

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - newuser - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ق.ظ

این حافظه مجازی سیستم عامل رو چرا اینقدر اذیت میکنه؟!! همش وقت میگیره
اکثر سوالایی که در مورد تابع مولد هستن فقط خواستن تابع مولد رو واسه یه دنباله خاص پیدا کنیم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - artmiss - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۴۸ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  آقا منم یه ماه بعد شما کنکور دارم، این حرفی رو هم که دارم میزنم واسه یادآوریه خودم دارم میگم. همونطور که خیلی ها گفتن نه تنها باید تو این چند روز آخر به خدا توکل کنیم بلکه تو لحظه لحظه ی زندگیمون باید به خدا توکل کنیم، فقط خدا رو ببینیم. یه قسمت از یه مناجاتی هست که میگه " الهی هب لی کمال الانقطاع الیک " ینی خدایا یه کار کن که من از همه چیز به جز خودت دل بکنم. تو کنکور قبول بشیم یا نشیم، پولدار بشیم یا نشیم، شریف بریم یا پیام نور، ماشینمون پراید باشه یا پرادو، هیچ کدوم مهم نیست، مهم اینه که به اون اصله کاریه وصل باشیم. به قول یکی از اساتید گروه مکانیک، میگفت تو مجموعه ای که بعضی ها دارن زندگی می کنن یه موجوداتی هستن که اونا [tex]\infty[/tex] هستن. درسته که ما عددی نیسیتم ولی وقتی یه عدد با [tex]\infty[/tex] جمع بشه حاصل هم [tex]\infty[/tex] میشه. اون موجود بی نهایت همون خداست که اگه باهاش جمع بشیم ما هم بی نهایت میشیم. تعبیر خیلی جالبی بود. تو همه احوالاتمون باید به خدا توکل کنیم و به جز اون امیدمون به کسی نباشه. یاعلی
خدا قوت دوستان کنکوری
مرسی چقد این حرفا به دلم نشست
واقعا میخواد بعدش چی بشه...
کنکور در برابر امتحانات بزرگی که در آینده در پیش خواهیم داشت عددی نیس .
بعد کنکور هم زندگی با همه فرازو نشیبش ادامه داره.
و روزی میرسه که اصلا یادمون نمیاد چقد برامون کنکور مهم بود مثه کنکور کارشناسی مثه خیلی از اتفاقات دیگه که بیش از حد واسشون نگرانیم. چون یاد نگرفتیم که از ما حرکت از خدا برکت، یاد نگرفتیم که چجوری بهش توکل کنیم.
خودمو میگم که هنوزم ضعف دارم تو این مورد.
حتی اگه قبول نشمم هیچ اتفاقی نمیافته و هیچ وقت ناشکری نمیکنم چون تو این چند ماه وقت گذاشتنم واسه ارشد چیزایی یاد گرفتم که حتی اساتید کارشناسیمم تو خواب نمیدیدن!
در پناه خدای مهربان

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - dokhtare payiz - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  آقا من این تابع مولد رو نمیفهمم
اصلا نمیدونم چقدر باید ازش دونست
ای بگم خدا این استادامونو چیکار کنه
گسسته فقط منطق یاد داد!
اصلا این درس برام گنگه!
تابع مولد که سهمش تو توزیع موضوعات درسی ۰%ه! نخونش

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - Ametrine - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ

سلام

دوستان این آنالیز استهلاکی یا تحلیل سرشکنی که تو الگوریتم هست، چقد مهمه؟
سوالم اومده ازش؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰ ق.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  سلام

دوستان این آنالیز استهلاکی یا تحلیل سرشکنی که تو الگوریتم هست، چقد مهمه؟

سوالم اومده ازش؟

توی دکتری فقط

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - explorer - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ق.ظ

دوستان کسی اون کلید نهایی IT 93 رو داره ؟؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - دیبا مدرس - ۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۳ ق.ظ

سلام دوستان من یه سوال در مورد چگونگی مدیریت زمان سر جلسه کنکور داشتم که هیچ کس پاسخگو نشد. میشه کمکم کنید
ممنون میشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - ziba.O - 23 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستان کسی اون کلید نهایی IT 93 رو داره ؟؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - explorer - 23 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ

(۲۳ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ ق.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(23 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳ ق.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستان کسی اون کلید نهایی IT 93 رو داره ؟؟
نه این نیست
پاسخنامه توی صفحه کارنامه اونایی که مجاز شدن هستش اون نهاییه.