تالار گفتمان مانشت
گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - ریحان - ۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ

دوستان سوالایی که میگن تعداد فالوهای یه متغیر چندتاست ایا دالر هم حساب میشه برای فالو؟ بعضی جاها حساب کردن بعضی جاها نه

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tanhatarin - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ

منو ببخشید من بلد نیستم برم یه جای دیگه سوال بنویسم همین ۱بارو مدیر بیخیال شو
==========
سوال الگوریتم ۹۲ایتی اخریش
هیچ کتابی هم حلشو ندیدم
۲ساعت فکر کردم به جواب نرسیدم
عدد گلوگاهی یک گراف همبند بدون جهت و وزن دار بزرگترین عددb ای است به طوری که به ازای هر دو راس، مسیری بین ان دو در گراف موجود باشد که وزن هر یال در ان مسیر از b کمتر نباشد
جوابش: در صورت یکتا بودن یال با وزن عدد گلوگاهی،ان یال در درخت فراگیر بیشینه خواهد بود
بنظرم تناقض داره
طراح ایتی ۲سال اخیر گرافشو من با سوالاتش شاخ در اوردم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  طرف با ۲۸٪ مشترک

۲۷٪ هوش

رتبه ۴۱ هوش شده شریف قبول شده

واقعا با این درصدا رتبه ۴۱ شدن؟ چه سالی؟

۹۲

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ

اره بابا هنوز وقت هست

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - pooyaa - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ق.ظ)nedamoeini20 نوشته شده توسط:  بچه ها من به یکی از دوستام که سنجش میره گفتم آزمون جامع هاش رو واسم بفرسته ایشالا امروز فردا میذارم اینجا استفاده کنن همه .

خیلی خیلی ممنون Smile

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۴۵ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۵۱ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  منو ببخشید من بلد نیستم برم یه جای دیگه سوال بنویسم همین ۱بارو مدیر بیخیال شو
==========
سوال الگوریتم ۹۲ایتی اخریش
هیچ کتابی هم حلشو ندیدم
۲ساعت فکر کردم به جواب نرسیدم
عدد گلوگاهی یک گراف همبند بدون جهت و وزن دار بزرگترین عددb ای است به طوری که به ازای هر دو راس، مسیری بین ان دو در گراف موجود باشد که وزن هر یال در ان مسیر از b کمتر نباشد
جوابش: در صورت یکتا بودن یال با وزن عدد گلوگاهی،ان یال در درخت فراگیر بیشینه خواهد بود
بنظرم تناقض داره
طراح ایتی ۲سال اخیر گرافشو من با سوالاتش شاخ در اوردم

تعریف درخت گلوگاه:درختی که سنگین ترین یالش از سنگین ترین یال درخت ها درخت های پوشای دیگر سنگین تر نباشد
حالا این و واس دو راس تعمیم بده
شرمنده اطلاعاتم در همین حده

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۰۵:۳۷ ب.ظ)nazanin2020 نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)tm.viper نوشته شده توسط:  طرف با ۲۸٪ مشترک

۲۷٪ هوش

رتبه ۴۱ هوش شده شریف قبول شده

واقعا با این درصدا رتبه ۴۱ شدن؟ چه سالی؟

۹۲

البته اگه سخت باشه واسه همه سخته دگ
در ضمن من آی تی میخونم

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - ziba.O - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۰۰ ب.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  کنکور آی تی چندمه ؟!

=
صبح ۱۶هم

Confused Confused Confused

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۰۸ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۳ ۰۴:۴۹ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  [quote='behzadtp' pid='326054' dateline='1420889446']
کنکور آی تی چندمه ؟!

=
صبح ۱۶هم

Confused Confused Confused
[/quote
ناراحت نباش
وضع ههمون مثل هم دیگه است

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  اره بابا هنوز وقت هست

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk
من رشته ام آی تی هست
۹۰ و ۹۱ رو هم نتونستم صبر کنم امروز رفتم زدم
از جفتشم راضی بودم.درصد هام متل قبل بود تقریبا اما ی خورده پایین تر

بچه هایی که آزمون های سنجش آی تی رو دارن بی زحمت بذارن تو سایت
دستشون درد نکنه

پاسخ : گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - shamim_70 - 20 دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ

خو منم ای تیم برادر
کی گفته۱۶ام امتحانه؟؟؟؟

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tanhatarin - 20 دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ

تعریف درخت گلوگاهی رو بلدم این اون نیست
این میگه بین هر مسیری یال سنگین کمتر از b نباشه
یه نفر نیست تست گراف۹۲ رو بلد باشه
کسی کتاب اقای سید جوادی نداره حل اونم ببینم؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 20 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷ ب.ظ)tanhatarin نوشته شده توسط:  تعریف درخت گلوگاهی رو بلدم این اون نیست

این میگه بین هر مسیری یال سنگین کمتر از b نباشه

یه نفر نیست تست گراف۹۲ رو بلد باشه

کسی کتاب اقای سید جوادی نداره حل اونم ببینم؟
Shared files from OneDrive
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - mahayr - 21 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ

سلام خدمت همه دوستان.
کسی یه خلاصه مفید از مبحث گراف نداره و البته از بخش اخر سیستم عامل (حافظه) ؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - dokhtare payiz - 21 دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ)mahayr نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان.
خلاصه های پارسه رو dn نکردین مگه

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - tm.viper - 21 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۲۱ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ)dokhtare payiz نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ)mahayr نوشته شده توسط:  سلام خدمت همه دوستان.

خلاصه های پارسه رو dn نکردین مگه

کجاست؟

RE: گروه درسی پرانرژی دی ماه-آنها که تا آخرین نفس ادامه خواهند داد - حسین کاردان - ۲۱ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۲۰ دى ۱۳۹۳ ۰۹:۳۹ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  خو منم ای تیم برادر
کی گفته۱۶ام امتحانه؟؟؟؟
ساختمان و خوب زدم
اما سیستم و هنوز مونده
لا این هفته سبستمم تموم میکنم

هرکس سیستم و گراف و داشت بذاره تو سایت